Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gosba

chcę ochrzcić dziecko we WROCŁAWIU ale nie mam ślubu kościelnego

Polecane posty

Witam serdecznie wszystkie mamy i wszystkich ojców. Jestem z Wrocławia i mam 1 miesiecznego chłopczyka. Wraz z mężem zdecydowaliśmy się na ślub kościely za 2 lata. W ciągu kilku miesięcy chcemy jednak ochrzcić naszego brzdąca. Słyszałam, że wielu proboszczy nie daje przyzwolenia na tego rodzaju praktyki. Slub kościelny jest warukiem! Ponieważ nie pochodzę z Wrocławia nie wiem ile jest w tym prawdy. Czy ktoś był w podobnej sytuacji? Czy ktoś mógł by wskazać mi konkretny kościół we Wrocławiu, gdzie mój maluszek zostałby ochrzczony? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nie prawda
ja jestem z innego miasta,tez nie mielismy koscielnego ale to nie wazne,bo dziecko jest najwazniejsze!ksiądz to ma zrobic dla niego!dziwne zasady1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasz ksiądz też nie był za bardzo za tym,nie mielismy wtedy kościelnego ale obiecalismy mu i ochrzcil nam dzidzie :-) NO WLASNIE KSIADZ TO ROBI DLA DZIECKA A NIE DLA RODZICOW!!!jak nie bedzie chcial to ochrzcil gdzie indziej laski Ci nie robi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kuzynka chrzciła swoje dziecko w kościele nie pamietam w tej chwili jaka to ulica czy jaki kościół. Jest to w pobliżu ulicy Kromera jak się idzie działkami do Korony, jest wśród domków malutki śliczny kościółek. Ona nawet nie miała ślubu cywilnego żyła z ojcem dziecka w wolnym związku proboszcz był super nie robił żadnych problemów, było to jednak 4 lata tamu i nie wiem czy ksiadz się nie zmienił, jeśli jednak dalej Ci będzie zależało postaram sie dowiedziec od niej dokładnie jaki to kościól:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhdgg
w mniejszych miastach i na woskach ksieza nie chca chrzic takich dzieci!!! wielka bzdura!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za zainteresowanie i oczywiście nadal czekam na wskazanie jeszcze kilku kosciołów (jesli się takie znajduję). Oczywiście ja rówież uważam, że bzdurą jest odmawianie chrztu....przecież każde dziecko ma do tego prawo, bez względu na rodziców. Dziękuję za wskazanie kościoła niedaleko ...myslę, że wybierzemy sie tam z mężem na małe szpiegonko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×