Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aagnieszka1985

naprawdę wyjątkowe- a co WY o nich sodzicie???

Polecane posty

mam do sprzedania nowe butki, które są na tej aukcji http://www.allegro.pl/item242600570_w_nich_nie_przejdziesz_niezauwazona_cudo_40.html podobają wam się?? mi się tak podobały, że niestety kupiłam za małe i nawet ich nie mogę nosić :) wiem że to trochę chore ale wiecie same jak to jest kiedy kobieta się na coś uprze :) czekam na wasze komentarze:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
no są ładne, ale tylko na teraz z dwóch powodów: nie mają cielego kożuszka więc będzie ci zimno w zimie- mają one taki meszek, po drugie w szpilkach po śniegu wygodnie chodzić nie bedzie a tym bardziej po lodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie aagnieszka1985 czego to sie nie robi :) ja tam zima nie latam po zaspach a ni lodzie staram sie chodzic po chodniku wiec moglabym chodzic i w takich butach zresza na zime kupilam sobie owiele wyzsze niz te :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie sobie sa
nawet ladne ale nic specjalnego no i nie sa skorzane:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w zyciuuuuu
bym na nie nie spojrzala :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgvvcxv
nie podobają mi się, miałam kiedyś takie tylko płaskie nic specjalnego i jeszcze ten czarny obcas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alamakotakot maale
fajna a ile za nie chcesz dostac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HeyBaby
Nie podobaja mi sie, jak dla mnie maja za niskie obcasy i sa jakies takie "kaczkowate". Ale kolor maja fajny, wreszcie cos innego niz wszechobecne czernie brazy i ogólny szroburyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tajemnice
kolekcjonujesz znaczki? :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie nic specjalnego
fason maja ladny ale pelno jest takich klamerka ejst brzydka kolor nijaki, poza tym ja nie lubie rozowego nie sa ze skory nie maja porzadnego ocieplenia po co komu takie buty? zimno w nich bedzie, przemokna zaraz, i przestana w ogole wygladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×