Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Haniutka

Boje sie ze bede sama..

Polecane posty

Gość
a ja sie nie boje ze bede sama i nie rozumiem o co tyle halasu.czlowiek nie zyje tylko dla innych ale tez dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez sie tego boję
no dobra ale ja sobie zycia bez mezczyzny nie wyobrazam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez sie tego boję
pisala juz przeciez ze 23 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..on25
Moje imie zaczyna sie na K. Od kobiety oczekuje wiernosci, szacunku, milosci. To samo daje od siebie. Poza tym podobaja mi sie kobiety skromne, wyglad nie ma az takiego wielkiego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez sie tego boję
haniutka a wg ciebie 2 lata to nie za mala roznica wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez sie tego boję
ja już i tak muszę isc, bo pozno :( w nocy znowu bede marzyc o jakims cudownym mezczyznie... ech kiedy w koncu marzenia sie spelnią??? 😭 dobranoc haniutka i pozstali 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..on25
Haniutka napisz prosze jak lubisz spedzac wolny czas, czego nie znioslabys u faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana Weronika
Haniutka- skoro jesteś z lubelskiego, to uważaj na Andrzeja z Biłgoraja, bo on wpierw robi wrażenie sympatycznego, a później wykorzystuje dziewczyny. Tak właśnie było ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do garkow wy leniwe kwoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam dobra książke i film...kocham spacery.....przepadam róznież za miłym wieczorem we dwójkę.....nigdy przenigdy nie zniose faceta kobieciarza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a ja sobie wyobrazam zycie bez faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dropsiczek
a ja wiem jak wyglada zycie z facetem i bez faceta...i sama nie wiem, na razie to mi seksu brakuje najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elle24
Ja też się boje,że będę sama,a nawet więcej, bo boje się,że już nie spotkam milości i nikogo nie pokocham tak jak kochałam,zrsztą drugi raz takiego uczucia moglabym nie przezyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***wanilka***
Ja tez sie boje ze zostane sama, a najgorsze jest to, że z tym chyba powiedzmy przeznaczonym mi-nie mogę być...i wiem ze pozaluje tego kiedyś. A po za tym każdy nastepny mi nie pasuje, czy to znaczy ze mam brac to co jest czy czekac niewiadomo na co...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez bym chciala
po prostu dramat :( zadnej kochanej istoty obok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***wanilka***
Czasem sobie tak mysle ze nigdzie nie jest napisane ze swoja połowke (jesli takie cos WOGÓLE istnieje) trzeba znależc po dwudziestce. A moze spotkam tego kogoś po 40 albo po 50tce....ale nie chce....chce teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka... piszecie ze boicie sie zostac same, ja tez, nawet bardzo- tylko ze ja jestem w zwiazku juz 7 lat i szczerze powiem ze coraz gorzej sie facet zachowuje- obraza sie, chodzi zły jak osa, nic mu nie pasuje, i co najgorsze zaczyna sie alkohol,, zawsze był- w miare mozliwosci ale ostatnio przegina.... codziennie musi byc ok 5 piw bo inaczej sie nie da rozmawiac. jestesmy narzeczenstwem prawie rok a on nie ma dalszych planów na zycie i do tego kłutnie i tylko głupie pytania co jest na obiad?, a gdzie jest moja niebieska bluza? nie chce ci sie isc do sklepu po piwo? mam serdecznie dosc, jednakze boje sie tego ze jesli skoncze to z nim to juz zostane sama. mam 24 lata wiem ze jestem młoda i całe zycie przede mna ale tak naprawde to mój pierwszy chłopak i do tego tgeraz opryskliwy. czy ja sie łudze???? czy siebie okłamuje ze bedzie lepiej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez wiele lat byłem samotny, w zasadzie to było całe moje życie. A wszystkie moje znajomości kończyły się po kilku miesiącach. Kochałem tak mocno 2 razy, i dostałem kosza , już myślałem że zawsze będzie tak że jak kogoś poznam i zakocham się, to dostane kolejnego, i kolejnego kosza. Trafiłem przez przypadek na mail rytualisty perun72@interia.pl i zdecydowałem zamówić się u niego rytuał przyciągnięcia do siebie drugiej połówki. Efekty mnie zadziwiły, po 3 miesiącach znalazłem sobie świetną dziewczyną z którą jesteśmy dopasowani i jest ona już moją narzeczoną. Tak więc głowa do góry, nikt nie jest skazany na samotność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiec_alfa9
Nie nabierajcie sie na tego oszusta/stkę powyżej. Raz pisze jako kobieta a raz jako facet wklejając identyczny tekst. Już jedna internautka się żaliła że na takim straciła dużą kasę. Ps. ten ktoś wam nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×