Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość straszne..

mam bardzo silne skurcze mięśni łydki

Polecane posty

Gość straszne..

budze sie wnocy z krzykiem tak bardzo mnie boli. Przez kilka-kilkanascie sekund lapie mnie taki silny skurcz ze az plakac mi sie chce...i tak juz kilka razy mialam dzisiaj znowu...moze wie ktos czym to jest spowodowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frgfhf
brak potasu, moj ojciec ma to samo i ja zreszta tez, ale juz dawno mnie naszczescie nie zlapało, znaczy sie potas mam chyba w normie hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kura domooooowa
brak magnezu i potasu! jedz czekolade, najlepiej gorzka i pij sok pomidorowy (oczywiscie nie na raz, no chyba ze lubisz :D ) a spowodowane to tez moze byc np. nadmiernym wysilkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmag, potas i magnez, banany,pomidory, czekolada; masuj podczas skurczu.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnez i
i potas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s m g
koniecznie uzupełnij poziom magnezu!! Skurcze są również pierwszą oznaką przyszłych problemów z żylakami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ole oleee
mam to samo , wtedy nic sie nie da zrobic , mi same łzy lecą, ten ból jest potworny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam od lekarza Asmag,wzięłam 1 opakowanie i jak ręką odjął. CZasem przy nadmiernym ruchu się pojawia,na basenie lub biegach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie spokój
też ostatnio obudziłam się z krzykiem, bo tak to cholerstwo bolało, ale rzadko mam, raz na kilkanaście miesięcy, później tylko cały dzień łydka boli. Starość nie radość, niestety, trzeba jeść magnez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też muszę skorzystać z tych rad, gdyż ten ból jest niesamowity...trzeba ustabilizować poziom witaminek i skladników mineralnych w organizmie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SkurczonaZośka
Ja też mam silne skurcze mięśni. Kurczę nie radzę już sobie z tym i z dnia na dzień jest coraz gorzej. Ponoć coś z magnezem pomaga. Macie sprawdzone tabletki czy maści? Moja mama brała kiedyś Chela Mag B6 i dała mi nawet link do tej stronki gdzie się zamawia http://www.olimp-labs.com/11,13,326/Produkty/CHELA-MAG-B6-SKURCZ.html ale sama nie wiem czy warto zamawiać czy też nie. Pomocy!! Może macie coś sprawdzonego! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina B
Zośka ciekawy pseudonim :D Ale dolegliwości faktycznie nieciekawe, mnie łydki bolały po takich skurczach czasem przez cały dzień. Trafiłam na ten chelat o którym pisałas - chela-mag b6 i bardzo sobie chwalę, po skurczach ani śladu mimo hektolitrów kawy które wypijam w pracy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliska

 A miała któras tak że w nocy skurcze łydek a potem przez cały dzień te łydki bolą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×