Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hjklasdfg

z jakiej firmy najlepiej kupic jeansy??

Polecane posty

Gość pawelota
Nosze jeansy od prawie 40 lat. Kiedy byłem nastolatkiem rodzice kupowali mi Levisy, Lee i Montana z Pewexu. Były to spodnie niedekatyzowane, sztywne i grube a dzięku procesowi sanforyzacji nie kurczyły się i nie rozciągały po praniu, praktycznie niezniszczalne jeansy. Potem kiedy powstały sklepy firmowe Lee, Wrangler Levis czy Diesel kupowałem je i byłem zadowolony. Obecnie zwłaszcza Levis i Big Star to tragedia. W Levisach po 2 dniach wypchały się kieszenie i urwała szlufka. Zwłaszcza tragiczne są spodnie ze streczem. Przyzwoitą jakość zachował Diesel, oraz mój ulubieniec Lee. Polecam gorąco serię 101, linię spodni tkanych z japońskiego denimu i szwach o zakończeniu selvidge. To powrót do korzeni 13,75 uncji materiał tkany na krosnach podobnych jak z końca XIX wieku( 4 metry materiału na godzinę). Dwie nitki łączone ze sobą, jedna wyciera się szybciej, druga wolniej( dzięki temu kapitalny kolor po dłuższym użyciu). Denim farbowany 13 razy. Wstawiane płótno dodatkowo w tylnych kieszeniach. Spodnie wytrzymują swobodnie kilka lat eksploatacji i nic nie pęka, nie przeciera się. Wrangler to jedynie 13MWZ model, bądz 6 pozostałych modeli z serii Ikon gwarantuję niezłą jakość. Levis proponuję zakupy na allegro, gdzie często można kupić np. Levis 501 szyte w Mexico. Ogólnie jeansy z USA to inna liga, aniżeli te szyte w Europie na licencji. Miałem przyjemność mieszkać prawie 2 lata w USA to wiem co mówię. W Polsce rozmawiałem z byłym pracownikiem Levis, który przyznał się, że materiał często pochodzi np. z Turcji i nie ma nic wspólnego z firmą Levis. Na zakończenie fajne i bardzo dobre gatunkowo, a przy tym niedrogie są jeansy GAP, Sonoma, American Eagle i droższe a dobre Ralph Lauren oraz Hollister, czy A&F. Jednak prawdziwa jakość, prostota i styl to LEE!!!!!!!!! A widok ładnej Pani w dopasowanych spodniach LEE, gdzie kieszenie zwężające się ku dołowi, wyszczuplają tyłeczek( w przeciwieństwie do Wrangla) to poezja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzinka
kupywałam długo spodnie damskie z lee , ale cenowo mnie zrujnowały . Przerzuciłam się na http://zoio.pl/odziez-damska/spodnie i nie narzekam. Ale jak kto woli z Lee długo się trzymały a z zoio się nie przecieraja co zawsze było moją piętą achillesa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaję mi się, że z big stara są najlepsze jeansy. U mnie zawsze wytrzymują długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzol00
zgadzam się z dzinką , też kupuje spodnie damskie na zoio http://zoio.pl/odziez-damska/spodnie i nie mam problemów z jakością a powiedz mi kochana zwracałaś już coś , nie było problemów ?? bo jedna tunika mi nie podpasowała , jednak over size nie dla mnie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LEE. Niezniszczalne, świetnie leżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porcelanowa555
Ja kiedyś kupowałam jakieś droższe jeansy typu Lee czy Levis ale w sumie stwierdziłam że bez sensu tyle wydawać na spodnie, których i tak nie nosze dzień w dzień. Teraz kupuje w sieciówkach albo na http://fabrykajeansow.pl/ i jakościowo nie mam żadnych zarzutów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelota
Polecałem poprzednio jeansy LEE z serii 101 (praktycznie wszystkie modele ze względu na jakość materiału z Japonii i wykończenia: selvedge (szwów))a zapomniałem o rodowitych japońskich markach jeansów. Na zachodzie przestały się sprzedawać spodnie dekatyzowane, a do głosu doszły jeansy RAW DENIM (czyli po prostu nie myte) szyte z bardzo grubych tkanin japońskich i włoskich, farbowane nawet 13 razy. Nie są zbyt wygodne i nie są tanie, ale posłużą nawet przez kilka lat. W Japonii jest około 50 renomowanych firm szyjących jeansy: EVISU, EDWIN, SAMURAI, LONG JOHN, SUGAR CANE, IRON HEART i wiele innych. Poczytajcie o mieście OKAYAMA gdzie tworzy się z pasją jeans. Ja polubiłem ostatnio bardzo spodnie od EVISU z ręcznie malowanym buddą na tylnej kieszeni. Krój, materiał i wykonanie są bombowe! Czasami można je wyrwać na allegro za grosze(mało kto zna tę markę w Polsce). Ja dałem 59 zł na nówki, a w sklepie EVISU w Berlinie identyczne kosztują 249 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio zamówiłem sobie jeansy Wrangler dla porównania z takimi standardowymi nie markowymi. Powiem wam. Nie ma porównania ;) . Materiały są tak różne od siebie. Zamówiłem na http://jeansoriginal.pl/. Te nowe wranglery są mega wygodne i wytrzymałe. Znajomy kupił od nich jeansy z Lee i też jest zadowolony. Także polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam. zdecydowanie albo diesel, albo g-Star, albo po prostu replay. wszystkie firmy sprawdzone i mówię wprost 5 lat chodzenia jeżeli nie chodzisz co dziennie. Tylko kto znowu tyle trzyma Jeansy skoro moda co chwilę się zmienia. Ale moim wyborem jest diesel i replay_ jeżeli ktoś lubi styl i jakość warto inwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gurtss
Można znaleźć wysokogatunkowe jeans na stronie http://redline.com.pl. Dużo fasonów, są spodnie w formie slim i bardziej szerokie. Mi właśnie te szersze modele odpowiadają bardziej. Jeansy specjalnie wzmacniane, super chronią przed chłodem, ale też nie przegrzewają ciała. Dużo regulacji stricte pod potrzeby motocyklisty, w tym protectory na kolanach z możliwością montażu też na biodrach czy kości ogonowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można znaleźć wysokogatunkowe jeans na stronie redline.com.pl. Dużo fasonów, są spodnie w formie slim i bardziej szerokie. Mi właśnie te szersze modele odpowiadają bardziej. Jeansy specjalnie wzmacniane, super chronią przed chłodem, ale też nie przegrzewają ciała. Dużo regulacji stricte pod potrzeby motocyklisty, w tym protectory na kolanach z możliwością montażu też na biodrach czy kości ogonowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doooraa
Dla mnie marka Levis jest zdecydowanie na pierwszym miejscu. Tutaj http://www.jeansdom.pl/pl_pl sobie zerknijcie. Mają tam świetnie spodnie, ale nie tylko. W tym sklepie jest naprawdę kompleksowa oferta, więc każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berenika644
Ja swoje jeansy mam od Versace, leżą idealnie no i jakość wykonania jest na wysokim poziomie. Bardzo lubię tego projektanta. Duże promocje do 70% taniej można na niego znaleźć tu https://viadellaspiga.pl/projektanci/versace sama u nich zamawiam i mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bierna asia
Jeśli chodzi o firmę to ja bym się nie sugerowała. Wszyscy na jedno kopyto lee wrangler - ja sobie kupiłam te drugie i są chyba najgorsze jakie w życiu miałam. Prawda jest taka, że jak model nie okaże się użyteczny to marka nic nie da. Lepiej szukać sobie takiego sklepu, który ma wybór różnych firm, nawet i nieznanych ale dobiera uważnie asortyment tak, żeby był wygodny i modny zarazem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zortaxa
co tu dużo mówić? niełatwo o dobry sklep internetowy, jak towar dobry to obsługa często zachowuje się lekceważąco względem klienta. ja mam tylko dwa które biorę pod uwagę jeśli mam zamiar kupić sobie spodnie. kiedyś kupowałam też w sieciówkach ale teraźniejsza ich jakość szczególnie w basicach pozostawia wiele do życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość influencerka2020
Jak ktoś chce być modny to nie ubiera wyłącznie klasyki bo to nie ma nic wspólnego z nowymi trendami. Ja wyszukuję namiętnie nowości i wiem że nawet najtańsze sklepy czasem mają taką ofertę zajedwabistych rzeczy że jakieś amerykańskie firmy się chowają przy tym. Zwłaszcza, że nikt nie chce chodzić w jednych spodniach bez przerwy dwa lata bo się za nie dużo zapłaciło...głupota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świnkomorskolubna
a można wiedzieć bo skoro nie konkretna firma to jakiś sklep co polecacie? no bo ja się nawet nad levisami zastanowiłam ale nie maam nigdzie dostępu real a w ciemno za taką cenę nie zamowię przez internet bo nikomu tego nawet nie odsprzedam tylko będę musiala za przesyłkę dodatkową płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zortaxa
jeśli chodzi o jeansy bo o tym temat no to https://fabrykajeansow.pl niezmiennie od trzech lat. wynalazłam ich przypadkiem patrząc po cenie, zamówiłam na próbę i okazało się, że najtańsze nie zawsze znaczy najsłabsze. podoba mi się dokładne wykonanie, nie ma ogromu wystających nitek, rozpruć ani brzydkiego zapachu a tego się spodziewałam. co więcej, na pewno w tej cenie nie spodziewałam się nowości czyli nadążania za modą a na szczęscie byłam w błędzie. jak mi się moro zamarzyło jak tylko zaczęło być modne to się szybko okazało, że się pojawiły i na tej stronce. jestem pozytywnie nastawioną użytkowniczką bo już bardzo długo utrzymują się na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka92

Lubie levisy, ale ich cena jest dość wysoka. Nie lepiej poszukać czegos w promocji? Na kuponiarnia.pl/promocja/moda/odziez-damska/jeansy-damskie/ znalazłam tanie damskie jeansy. Zamowilam od razu dwie pary z jednego ze sklepow i jestem zadowolona. Miekkie, nie niszcza się po praniu, a trochę już je nosze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostek od jeansów

Panie i Panowie. Przestańcie proszę rozśmieszać mnie tekstami typu Lee najlepsze na Swiecie, Wranglery najlepsze, Levisy. Te spodnie to zwykły szajs (no może poza wrangami) a ich firmowy marketing zrobił wam sieczkę z mózgu. Za 8 dych można kupić dżiny tej samej jakości w Rezerwacie czy innym EjczEmie. Zakodujcie sobie: najlepszym dżinsem jest denim JAPOŃSKI i tamże produkowane spodnie. Luknijcie na firmy Edwin, Nudie, Momotaru, Evisu, Oni czy 7 for all mankind. Ceny niektórych modeli są kosmiczne ale jest to towar absolutnie najwyższej klasy. NIestety poza Edwinem i Nudiesami nie mogę nic znaleźć w pl. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem mega wybredna jeżeli chodzi o wybór spodni, ale mialam okazje zamówić przez stronkę Denley.pl. Może nie jest ich jakoś dużo,  ale fajne jakościowo, nie sa sztywne i mega niskie ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2019 o 13:00, Dobrakalina9 napisał:

Jestem mega wybredna jeżeli chodzi o wybór spodni, ale mialam okazje zamówić przez stronkę Denley.pl. Może nie jest ich jakoś dużo,  ale fajne jakościowo, nie sa sztywne i mega niskie ceny

Ja też zaglądam do nich co jakiś czas i myślę, że to był strzał w dziesiątkę. Kupiłam jakiś czas temu  bluzę i kurtkę i nic się z nimi nie dzieje! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×