Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Azaaaa

Pomocy

Polecane posty

Gość Azaaaa

Dziewczyny jestem w 4mc ciazy i dalej pale papierosy, nie ujmiem tego przerwac, powiedzcie mi co zrobilyscie aby nie palic??? Wiem ze to szkodzi wiem jakie sa skutki a jednak.... Chce aby moja dzidzia byla zdrowa ale nie potrafie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh ja tez
ja tez pale i nie moge rzucic a jestem w 5 mies. glupia jestem ale zawsze chociaz na 2 dziennie musze sie skusic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azaaaa
ty dwa ja z 10 i dlatego sie boje.... wiem ze sa kobiety co pala i po 2 paczki... ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyśl sobie,że za każdym zaciągnięciem się papierosem, Twoje dziecko się krzywi, dusi, oczy mu wychodzą z orbit.....trujesz go. Mnie pomogło bardzo.....nie paliłam w ciąży....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup
znam kobiete ktora palila w ciazy-urodzila dziecko bez pluc-zmarlo=zaszla w 2ga ciaze nic jej to nienauczylo-palila nadal jednak wiem ze lekarze kaza odstawiac ale nie drastycznie tzn schodzic z 5 na 4 etc i tak do zera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muminkowa27_
a lekarz wam nie mowił,ze nagłe odstawienie papierosow w ciąży jest szkodliwe?moj powiedział,że nie powinnam rzucic bo to może zaszkodzic dziecku tylko ograniczyc ilosc wypalanych papierosow!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie odrzucilo od fajek calkowicie, no ale niestety, skonczylam karmic cycem i znow pale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmęczona palaczka
no to życzę sukcesu, ja bez ciąży już rzucam któryś tam raz, teraz praktycznie nie palę, oduczam się od roku, jeden - dwa na tydzień - częstowany, ale to jest cholerny nałóg, sama jestem na siebie zła, czasami wcześniej miałam takie momenty jakby "życie ode mnie odchodziło", okropne uczucie, dalej się męczę, kontroluje, najgorzej w domu, bo w pracy nie mam czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co Wam poradzić ja rzuciłam palenie wraz ze zrobieniem pozytywnego testu ciążowego. Poprostu przestałam i już, nie powiem było cieżko, ale zdrowie maleństwa jest dla mnie wazniejsze. Chociaz z przykrością muszę przyznać że czasem mysle ze jak skoncze karmic piersią to znowu zacznę palić. Taki to straszny nałóg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniamonia
Ja tez nie miałam problemów z rzuceniem palenia po prostu nie miałam ochoty i już.Gdybym paliła w ciąży wyrzuty sumienia ze krzywdze swoje dziecko chyba by mnie zeżarły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×