Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
zuzka24

oligofrenopedagogika--- kto studiowal, studiuje lub sie wybiera

Polecane posty

mam pytanie dotyczace pracy po oligofrenopedagogice, jesli ktos pracuje w zawodzie prosze o podpowiedz jak i gdzie szukaliscie pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati 26
ja sie tez nad tym zastanawiam -ile semestrow trwaja i jaki koszt? boje sie ze ten kurs bedzie niewystarczajacy by pozniej z dziecmi pracowac czy kazdy ma predyspozycje do tej pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to praca sama Cie znajdzie
:) bo teraz jest zaotrzebowanie na oligofrenopedagogikow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja2656
oczywiście nie każdy ma predyspozycje do tej pracy, przychodzą do nas chętni i na drugi dzień juz się nie pojawiają, bardzo duzo jest takich osob, po powierwsze osoby te są często agresywne, a nie sa to tylko małe dzieci, są różne stopie uposledzeń i róznie sie te osoby zachowują, kurs z oligo narazie wystarcza, trwa rok i kosztuje ok 1200 zl - oczywiście trzeba mieć wcześniejsze wykształcenie pedag. lub przedmiotowe, licencjat z 1500 za sem w Wawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie tez wybieram na pedagogike, ale jeszcze nie wiem na co dokladnie:) zastanawiam sie nad pedagogika wczesnoszkolna i przedzszkolna:) ciezko jest potem dostac prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wszystkim za odpowiedzi, pedagogike juz skonczylam, mam magistra tego kierunku, jednak zarabiam najnizsza krajowa od 3 lat pracujac z dziecmi w swietlicy socjoterapeutycznej, chce to zmienic, slyszalam ze jako nauczyciel dzieci z uposledzeniem mozna zarobic lepsze pieniazki, czuje ze bede dobrym nauczycielem takich dzieciakow, jutro ide dowiedziec sie w osrodku doskonalenia nauczycieli czegos na temat kusru z zakresu oligofreno, mam tez pytanie jak szukaliscie pracy, pytaliscie w szkolach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WSEIiI
Szanowni Państwo Praca w zawodzie nauczyciela dzieci ze zwiększonymi potrzebami wymaga wiele poświęcenia i pasji, jednak zainteresowanie samorozwojem w tej dziedzinie każdego roku regularnie wzrasta. Oligofrenopedagogika to propozycja skierowana do pedagogów zainteresowanych nabyciem kwalifikacji do pracy z dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną. Studia podyplomowe na tym kierunku fachowo przygotowują do edukowania oraz opieki nad uczniami z dysfunkcjami rozwoju psychoruchowego. Jego uczestnicy nabędą dokładnych kwalifikacji do pracy w szkołach dla dzieci z upośledzeniem intelektualnym, szkołach integracyjnych, ośrodkach wczesnej diagnozy i interwencji oraz ośrodkach szkolno-wychowawczych. Luiza Kalupa, kanclerz Wyższej Szkoły Edukacji Integracyjnej i Interkulturowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.poszukuje osoby ktora pusala prace na temat afazja mowy u dziecka..prosze o kontakt haniab-24@o2.l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po oligo masz wiele możliwości podjęcia pracy, ja skończyłam podyplomówkę na WSKZ właśnie z oligofreno i potem pracowałam chwilę w szkole, a teraz w poradni psychologiczno-pedagogicznej.Ogólnie teraz jest zapotrzebowanie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×