Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BARTULA

SZUKAM CHODZIKA

Polecane posty

Gość BARTULA

WITAM! SZUKAM CHODZIKA Z GUMOWYMI KOLKAMI LUB PLASTIKOWYMI ZABEZPIECZONYMI TAK ABY NIE RYSALY PANELI. CHETNIE ODKUPIE TAKI CHODZIK OD OSOBY Z POZNANIOA LUB OKOLIC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie polecam
Ci chodzika.Ponieważ przyczynia się od do zwichnięcia stawów biodrowych jak i wykształcenia nieprawidłowego sklepienia stóp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartula
CHODZI MI O CHODZIK A NIE O OPINIE NA TEMAT NEGATYWNYCH SKUTKOW JEGO STOSOWANIA.WIEC JESLI KTOS MA CHODZIK PROSZE O KNTAKT A JESLI KTOS CHCE WYRAZAC TAKIE OPINIE TO NIECH SOBIE DARUJE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z ciebie za matka
nie polecam-----> ma racje nawet dzis rano na tvn style ginekolog odradzal kupowanie chodzika! moze bys wziela pod uwage opinie na ten temat, a nie krzydzila i kaleczyła dziecko dziecko:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartula
BEZ KOMENTARZA, POPROSTU BRAK SLOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z ciebie za matka
haha brak słow? proponuje dowiedziec sie paru rzeczy, popytac znajomego lekarza, a pozniej kupowac taki badziew Pomysl, to naprawdę nie boli !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartula
POWIEDZIALAM JUZ ZE CHODZI MI O CHODZI MI O CHODZIK A NIE O OPINIE OD TAKICH JAK TY. KAZDY MA SWOJE PRZEKONANIA,WIEC DAJ SPOKOJ I SIE JUZ NIE ODZYWAJ.JESTES JAKAS GLUPIA CZY NAWIEDZONA? KTOS CI PLACI ZA TAKIE NATRETNE PRZEKONYWANIE DO SWOICH RACJI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z ciebie za matka
każdy ma swoje przekonania? oczywiscie mozna miec swoje przekonania w sprawach polityki, aborcji albo ulubionych kwiatków! ale akurat w tej sprawie racja jest tylko jedna ! chodziki sa absolutnie odradzane dla maluchów! a z Ciebie taka matka jaki Twoj poziom. już mi żal tego maluszka, biedactwo taka głupią matke ma... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak....
Skoro wszyscy tak na nie, to ja z wlasnego doswiadczenia napisze kilka slow. Moje dziecko tez spedzilo kilka miesiecy w chodziku i zapewniam Was,ze nic mu nie jest. Gra w pilke, wyrosl na fajnego nastolatka i zdrowy jak byk. Nie kazde dziecko wyjete z chodzika to inwalida... A teraz na temat, niestety nie mam chodzika....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartula
TWOJ POZIOM NATOMIAST JEST TAKI JAK Z KOZIEJ DUPY TRABA. POWIEDZIALAM SPADAJ I NIE ODZYWAJ SIE JAK CIE NIE PYTAJA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartula
A JA POWIEM TAK masz racje. moja corka chodzila w chodziku i tez nic jej zlego sie nie stalo.teraz nawet chodzi do szkoly baletowej. oczywiscie sa dzieci ktore maja problemy z bioderkami i wtedy chodzik jest raczej niewskazany, ale jezeli dziecko jest zdrowe i nie ma zadnych problemow to uwazam ze chodzik krzywdy mu nie zrobi.pozadrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartula
DZIEKUJE BARDZO. CZY KTOS JESZCZE MA JAKIES PROPOZYCJE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może spróbuj w komisie na Hetmańskiej w Poznaniu? Kiedyś był też fajny komis naprzeciwko Panoramy, nie wiem czy jeszcze jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartula
GRUBALOLA dzieki za podpowiedzi. w komisie na hetmanskiej nie ma,ale zostawilam swoje namiary wiec jak cos dostana to dadza znac.ten komis jest chyba najlepszy maja tam duzo towaru,jeszcze nic u nich nie kupilam ale juz wystawialam u nich nike po corce. a co do komisu naprzeciwko panoramy to sie przejade zobaczyc bo nawet nie wiedzialam ze tam jest komis. jeszcze raz dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfhjksdfhjks
/Dziewczyna pyta o chodzik a te nawidzone prostaczki swoje....Wiesniary, jedyne co robicie to sluchacie tvn style i sluchacie tego co mowi poan doktor??To naprawde swietne zrodlo wiedzy...niepodwazalne i niewątpliwie jedyne-prawdziwe....Pewnie jestescie za karmieniem piersia do 18 roku zycia, porodem naturalnym tak zeby tylek rozrywalo i waszym zdaniem dobra matka to matka męczennica.Wychowujcie swoje biedne dzieci a od innych normalnych kobiet sie odczepcie buraczry.Brrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N BHJKHTDHKJGGH
BRAWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie brawa
super komentarz, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NBJHHTSDD
ALE SIE USMIALAM CZYTAJAC jfhjksdfhjks. DO co z ciebie za matka CHYBA TYLKO TAK MOZNA ODPISAC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale mi to wisi
ale sie podniecacie:o a mam podejrzenia, ze te oblegi i tak wypisuje ta Pani która szuka chodzika:o ja nie mam dzieci wiec i chodzik mnie nie interesuje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARTULA
NIE MAM CZASU NA OBELGI I ZACZEPKI A SWOJE PODEJRZENIA MOZESZ MIEDZY BAJKI WSADZIC BO MOJE PODEJRZENIA TO TO ZE MASZ NIE WIECEJ NIZ 15 LAT. A SKORO TU JUZ JESTEM TO CO- MA KTOS TAKI CHODZIK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale mi to wisi
udław sie, masz taki jezyk ze nie da sie tego czytac:o kup sobie nowy, a nie uzywany i nie zawracaj ludziom d**y skapcu jeden idiotka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARTULA
HA , RUSZYLO CIE.WIEC TRAFILAM. A TAK Z CIEKAWOSCI: MASZ 15 CZY MOZE 14 LAT. A JAK CIE TEMAT NIE INTERESUJE TO PO CO SIE ODZYWASZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARTULA
ACHA! ZAOBSERWOWALAM ,ZE TE DZIWNE BUZKI TO ROBIA TYLKO OSOBY PISZACE ZUPELNIE NIE NA TEMAT.WIDAC BUZKI LEPIEJ IM WYCHODZA NIZ ROZUMIENIE CZYTANEGO TEKSTU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale mi to wisi
nie no, nie mogę buziek sie przyczepiła :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o :o:o:o:o lat mam zapewne więcej niz Ty wiec sie nie wymądrzaj i zejdz z tego capsa bo sie czytac tych twoich durnych wypocin nie da . skąpcu !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a japowiem tak
Na kilka miesiecy nie warto dziecku kupowac nowego chodzika i nie dziw sie,ze ktos chce kupic uzywany. To nie skapstwo a madra oszczednosc, bo niby po co przeplacac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARTULA
A JA POWIEM TAK dzieki za wsparcie. oczywiscie ,ze na kilka miesiecy szkoda kupowac nowego chodzika.tymbardziej ,ze taki ze zwyklymi kolkami mam jeszcze po corce ale tych kolek nie da sie podkleic.a nowy chodzik z gumowymi kolkami kosztuje ok.200-300 zl. A TO MI WISI czujesz sie lepiej nazywajac mnie skapcem? pomysl tylko jak to o tobie swiadczy i prosze cie bardzo juz sie nie odzywaj bo mam dosyc dyskutowania z osobami , ktore wtracaja sie gdzies tylko po to zeby narobic zamieszania. lubisz sie wymadrzac i wywyzszac to prosze bardzo ale nie tu bo mam wrazenie ze nie tylko mi ale i innym dzialasz na nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola pola i la
Nie przejmuj się chamskimi komentarzami.Wczorajszy wpis o niku k,dfjdsfj napisalam ja.Nie mogę czasem nerwowo jak czytam wpisy tych niby swietych,cudownych matek,ktore wszystko wiedza najlepiej...Wracając do tematu-nie pros tu nikogo o pomoc, bo i tak raczej jej nie otrzymasz.Po prostu wejdz na allegro,wpisz cene, odpowiednie opcje,ktore Cie interesują i sledz codziennie co kto wstawia,jakie i za ile.Moim zdaniem to lepsza opcja niz szarpanina z tymi beznadziejnymi krowami,ktore umieja jedynie krytykowac. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARTULA
OLA POLA I LA DZIEKI ZA PODPOWIEDZ.JA TEZ NIE CIERPIE TYCH MATEK POLEK ,KTORE UWAZAJA SIE ZA NAJLEPSZE A INNYCH TYLKO POUCZAJA.JA JEDNO A ONA DRUGIE- WSCIEC SIE MOZNA.CALA WIEDZA TYCH MADRALINSKICH POCHODZI Z KSIAZEK A PRAKTYKI ZERO.KIEDYS TEZ CHCIALAM POCZYTAC PORADY, TRAF CHCIAL ZE TRAFILAM NA PORADNIK FIRMY PRODUKUJACEJ PIELUSZKI I WIESZ CO TAM NAPISALI? ZE DZIECKO POWINNO SIE SADZAC NA NOCNIKU DOPIERO KIEDY POTRAFI SIE SAMO ROZEBRAC ,USIASC NA NOCNIKU I UBRAC!!!!!!!!! CZUJRESZ TO? PARANOJA. I JAK TAK JEDNA Z DRUGA POCZYTAJA SOBIE TAKIE PORADNIKI TO POTEM WYCHODZI Z NIEJ PRZEMADRZALA MAMUSKA.POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do BARTULI
witam. nie mam jeszcze dzieci, ale poniewaz w tym roku skonczylam blok z rehabilitacji (jestem na 5 roku medycyny) postanowilam sie wypowiedziec. nie chce tu nikogo krytykowac, chcesz kupic dla swojego dziecka chodzik to kupuj, ale wez tez pod uwage zdanie innych kobiet. dlaczego jestes tak negatywnie nastawiona? one Ci dobrze radza. Chodzik to tak naprawde samo zlo. nie jest polecany nawet jezeli dziecko nie ma problemow ze stawami biodrowymi. dziecko chodzac w chodziku nie wyrabia sobie naturalnych krzywizn kregoslupa. nie bede tutaj rzucac medycznymi tekstami, powiem wprost - to jest przerazajace, ile dzieci w wieku szkolnym, gimnazjalisci i licealisci - maja problemy z kregoslupem. dziecko raczkujace, dlugo i jak najwiecej raczkujace bedzie mialo w przyszlosci zdrowszy kregoslup, nie bedzie sie tak garbic. na zachodzie chodziki zostaly zabronione. wycofano je z produkcji. a moim zdaniem, i zreszta nie tylko moim, matka wsadzajaca dziecko do chodzika nie mysli o nim, tylko o sobie. bo tak jest latwiej. nie trzeba tak pilnnowac!! mozna w spokoju poczytac gazete, bo dziecko sie nie przewroci a nawet jak walnie w sciane czy meble to nic mu nie bedzie. to jest GLUPIE WYGODNICTWO. tylko i wylacznie. ja, jako lekarz, czasami nie moge wyjsc ze zdumienia, jak glupie sa niektore matki. i tyle na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×