Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
VitaminA

włosy blond u góry, ciemniejsze u dołu

Polecane posty

Chciałbym wiedzieć co sądzicie o fryzurze typu: włosy od góry miodowo-złote, a pod spodem naturalny , nijaki kolor. Skąd ten pomysl? Oj niełatwo podjęłam decyzję o kontynuacji kolorku blond. Rok temu potwornie zniszczyłam sobie wlosy prostownicą i nieumiejętynym(czyt . domowym) rozjaśnianiem a także wszystkimi dostepnymi niszczycielami czupryny. Pokutowałam od marca szopą na głowie, ale wreszcie mi coś odrosło;) Juz nie kręce, nie prosuje, nie lakieruje, nie piankuje;)... najdłam sie skrzypu i witaminek... Przed każdym myciem maseczka, a po jedwab... zero suszarki... Nawet jak to pisze to sama się podziwiam;) Teraz przemyślałm sprawę i postanowiłam że nie można tak z skrajności w skrajność. Zle się czuję w myszowatym kolorze, więc chyba moge sobie pozwolic na luksus bycia blondi.. no i związane z tym przyniszczenie włosków. No właśnie - zniszczenia:( Chciałbym oszczędzić chociaż części włosów od działania tych utleniaczy. Napiszcie co myslicie , pozdrawiam tu jest link z czymś co chociaż trochę przypomina taką fryzurę: http://www.fryzura.eu/image.php?tytul=eda&nazwa=624893031b3d2669ec93865a572df1d9&grupa=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×