Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak myślicie

35 lat - za późno na ciążę???

Polecane posty

Gość jak myślicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pizdolizka102
to ostatni dzwonek,bo potem mogą być problemy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytam i ja
wszystko OK. Ostatnie 2 lata spędziłam w Anglii i tam nie poznałam żadnej Angielki, która urodziła przed 30 :-) wszystkie sa tuż przed 40 i sa w ciązy, ale co najwyżej mają 2-3 letnie dzieci! także głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuma
To wcale nie za pozno, panienki !! Ja mam 35 i mysle o bobasie... ale gdzies za rok, dwa... To oczywiscie zlezy od tego jakie sie prowadzi zycie ale mormalnie do 40 jest OK, organizm jest silny i nie ma przeciwwskazan... Dopiero pozniej moga byc "schody" i trzeba sie dobrze zastanowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno nie za późno :) mnóstwo kobiet ma dzieci w Twoim wieku. Lekarze mówią że przed 30-stką najłatwiej o potomka i dlatego zalecają wtedy zajść w ciążę, bo nie trzeba zadnych wspomagaczy :P Potem może być (podobno) trudniej. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
NIE - moja mama urodziła pierwsze dziecko w wieku 35 lat, a mnie w wieku 37 i nie było żadnych komplikacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKA ZWYKłA KOBIETA......
szczerze Wam napisze mam 33 lata to moje drugie dziecko pierwsze urodziłam w wieku 25 lat i tą ciążę wspaminam lepiej bezproblemowo i w ogóle organizm jest młodszy a teraz dala mi popalić jednak wiek robi swoje. Nikt mi nie powie, że nie jest ciężej - taka jest prawda zresztą jakieś tam Agielki, Niemki, uważam, ze dzieci są dla młodych - taka jest moja opinia z która można sie nie zgadzać. Wiadomo jednak, że lepiej rodzić wcześniej bo i dziecko ma młodszą mamę i ma się inne spojrzenie na świat. Każdy z nas jest jednak kowalem własnego życia i każda zrobi z Was jak uważa. Jednak moje zdanie znacie - żałuje, ze drugie dziecko nie urodziłam szybciej. Życzę Wam jednak wytrwałości i siły bo kobieta da rade wiem, że tak :):):) Nie chce jednak pisać, że dziecko tylko po 30-tce jest najlepszym rozwiązaniem bo w ogóle nie ma optymalnego wieku na dziecko tylko jak można wybierać to z perspektywy moich ciąż to uważam, że było mi łatwiej. MłODOść MA SWOJE PRAWA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram przedmówczynię, ciąża po 20 to zupełnie co innego niż przed 40...i wychowywanie dziecka w tym wieku również. Przeżyła to moja mama, szwagierka, przeżyłam i ja :D I każda z nas żałuje, że tak długo odkładała drugie dziecko. Ale cóż, każdy robi jak chce, czasu i tak się nie cofnie. W każdym bądź razie lepiej mie dziecko późno niż nie mieć wcale, to fakt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×