Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oksana M. siostra K.

Co można wysłać w paczce do Irlandii?

Polecane posty

Gość megi2552
To na pewno ale w tamtym roku stracilam ciaze blizniacza przez tutejszych lekarzy, wiec w tym roku jestem juz madrzejsza. Chodze tu do polskiego gina z Krakowa, a rodzic zdecydowanie chce w polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi:( Współczuję Ci bardzo:( No to oczywiście zrozumiała decyzja. Zajrzę w takim razie na tamten topik. Teraz muszę lecieć, ale na pewno się odezwę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anmarii
ja wysyłałam teraz z firmy kurierskiej DTD-Kurier prześcieradło grube na zime, poduszki i jakieś drobne bzdety wraz z nieodpakowanym rutinoscorbinem i 2op gripexu ;) za 24eu. Tanio mają paczki i miły bardzo Pan z obsługi :) stronka ich www.dtd-kurier.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniamunia
Kurcze, wszystko praktycznie:D Kwestia porządnego zapakowania żeby nic się nie rozbiło i nie uszkodziło;) Ja ostatnio wysyłałam prezenty na święta były tam jakieś perfumy dla mamy, krem dla siostry i parę zabawek dla dzieciaków. Pytanie jeszcze czym wysyłasz, ja żeby się nie przejmować zawsze zamawiam paczkę przez kuriera z eurospedycji i nie muszę się wtedy martwić terminami ani nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kris74
Jeśli wysyłącie jakieś płaskie rzeczy, do 2,5 cm wysokosci i nie długie polecam list, kupujecie w tym celu odpowiedno dużą koperte bąbelkową, jeśli coś wiekszego polecam pakiet, do 1 kg wtedy poczta wychodzi taniej, jeśli dużą paczkę do ok 20 kg polecam kuriera, kurier paczka do 20 kg cena 20e a pocztą kupa kasy. Nie żebym coś chciał reklamować, ale przesyłam mamie co 2 miesiące paczki tym kurerem z Irlandi do PL i jestem zawsze zadowolony, oczywiscie można poszukac innego kuriera, jest ich teraz mnóstwo ... http://www.eurospedycja.com/pl na stronie mozna sobie wszystko posprawdzac, wpisac wielkosc paczki, wage i cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kris74
Zapomniałem napisać, że paczka powinna być odpowiednio zapakowana jesli idzie kurierem, wtedy nie ma problemy czy dojdzie i w jakim stanie ( jak zapakowac paczke, również na stronie eurospedycji pisze, wystarcy poszukać) zamawiamy kuriera, dzwonimy lub za pomocą specjalnej aplikacji na stronie, wypełniamy formularz, paczke zabieraja z domu o umówionym czasie i oddają do rąk adresatowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka91
Hahaha, no padłam, po co wysyłać z Pl jedzenie czy kołdry? a barszcz to już w ogóle jakaś komedia. Nie dość że siedzicie gdzie jest wszystko, to jeszcze ciągniecie od tych biednych rodziców, bo wam śmierdzące lenie nie chce się iść do polskiego sklepu i kupić sobie barszcz? czy coś innego? tu jest wszystko co i w Polsce. A kołdry? Po kiego gnata, jak tu są tańsze i tysiąc razy lepsze? Nie dziwota ,że póżniej wołaja na nas nieudacznicy, przez takich właśnie leni i ignorantów jak Ci do których wysyłaja leki polskie czy syrop, a tu nie ma leków, nawet są polskie leki bez recepty takie same jak w pl, tylko w polskich sklepach np Mróz. Ludzie nie róbcie wiochy, jak byłeś /łaś taka dorosła by wyjechać do pracy, to bądź na tyle dorosła by, poszukać czego Ci trzeba na miejscu, a nie zawracac matce czy ojcu dupę. Jak Wam nie wstyd? W weekendy latasz po pubach albo robisz libację a matka lata po sklepach i myśli jak tu Ci paczkę zrobić i wysłać? A Wy rodzicie, nie dajcie się nabierać swoim rozpieszczonym dzieciom, tu jest wszystko i dużo taniej niż we PL. Zenada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja5555
Paczka w eurospedycji idzie do 6 dni roboczych, do IE Z PL CZY PL DO IE, ale jak ja wysyłam do Pl w Pn to w czwartek już dostają . Pytanie było co można wysłać do IE, wszystko, tylko myśleć jak się pakuję, naczynia szklane, pakujemy w folię bąbelkową i w taki sposób by w paczce nic nie latało, puste miejsca wypchać gazetami. Chociaż ja również uważam, że raczej te paczki powinny iść z IE do Polski, a nie na odwrót

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej kurierem - zajrzyj na globport.com, to na pewno Ci pomoże w wysyłce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba wszystko zostało tu już powiedziane :-) Dodam tylko, że kuriera najlepiej zamówić na http://globport.com. Ja co jakiś czas wysyłam przyjaciółce książki czy polską prasę i właśnie korzystam z tej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALoha ! wszystkim Transportpoland - rzetelna firma Polska - Irlandia Korzystam z ich usług więc zadzwońcie do nich i przekonajcie się sami ! http://transportpoland.pl/ Mają swój Fanpage tam możecie przeczytać opinie o nich ! Serdecznie polecam ! i pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ETF Transport
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! ETF Transport jako firma kurierska na trasie Irlandia – Polska wyróżnia się jasnym cennikiem przesyłek. Przesyłki o standardowych wymiarach, zapakowane w prostokątne opakowania kartonowe kosztują tylko 1 EURO za 1 KILOGRAM. Kurier Polska – Irlandia najtaniej! Ceny rozpoczynają się od 15 EURO dla przesyłek do 15 kg, za każdy kolejny kilogram doliczamy 1 EURO. W przypadku przesyłek o niestandardowych wymiarach, przesyłek o bardzo dużej wadze (wielkogabarytowe, meble, sprzęt RTV i AGD, motocykle, rowery, quady, palety) lub przy transporcie międzynarodowym zwierząt ceny ustalane są indywidualnie po kontakcie e-mail lub telefonicznym. Więcej informacji na www.kurier-polska-irlandia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaMadzik
Witajcie Megi jeśli chodzi o leki to mogę wysłać nawet te na receptę? Zażywam hormonalne, na cukier no i antykoncepcyjne. One też przejdą? Ja jestem z okolic Krakowa. W lipcu przeprowadzam się do Irlandii i tak myślę jak ogarnąć tą przeprowadzkę kurierem. W jakim rejonie Irlandii zamieszkałaś? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o wysyłkę paczek do Irlandii to proponuje sprawdzić porównywarkę kurierów GlobKurier (https://www.globkurier.pl/paczki-do-irlandii-przesylki-do-irlandii.html) - cena zależy od wagi, rozmiarów i od tego czy wybieramy transport drogowy czy lotniczy. Warto sprawdzić też czego nie można wysyłać kurierem - https://www.globkurier.pl/towary-wykluczone.html - te informację mogą rozwiać wszelkie wątpliwości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek

Zdecydowanie polecam usługi Green Speed Express. Sprawdzona i godna polecenia firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×