Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asia1903

Buty i nie tylko dla milosniczek mody

Polecane posty

Gość asia1903

Czy zdarzylo wam sie kiedys, zakochac od pierwszego wejrzenia...? ...w butach? mi nie raz! a zdarzylo wam sie kiedys ze mialyscie chec zedrzec te buty z nog wlascicielki ktora dumnie prezentowala je wszystkim dookola? ten temat bedzie sluzyl, mam nadzieje; wszystkim ktore buty kochaja, a nie wiedza gdzie ich szukac! na poczatek, pomozcie mi w sprawie niecierpiacaj zwloki:P zakochana jestem w butach sportowych, sa biale, i maja zloty napis z boku "elite"! czy ktoras z was wie moze z jaiej firmy jest moja nowa milosc? mam nadzieje ze pomozecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak! Zdecydowanie nie raz zdarzyło mi się zakochać w butach i natychmiast je kupić \"no bo takie są zajebiste\". Czasem okazywało się, że to jednak nie to i buty leżą w szafie ubrane raz ... Ale butków nigdy nie za dużo i właśnie kupowanie butów zawsze sprawiało mi największą frajdę. Nie bluzki nie spodnie a buty :) A co do Twojego pytania to niestety nie potrafię Ci pomoc. Pozdrawiam wszystkie butoholiczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgvvcxv
jasne mam pełna szafke szerwonych butów, szpilek, czułenek, jakies takie" 10 centymetrowe tez leżą bo takie były fajne" hehe szandałki chodaczki oczywiście na obcasie wszystko ajj szkoda tylko że nie lubie obcasów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1903
szkoda ze nie mozecie pomoc:P no coz chyba bedzie jedna para mniej:P chyba ze znajde pare zastepczą, co bardzo często mi sie zdarza!:D czasami mysle ze cierpie na zakopoholizm, albo raczej na butoholizm:P ostatnio widzialam fajne na allegro- baletki z odkrytym palcem, niestety nie moj rozmiar:( jakies fatum czy cooo??!! mam nadzieje ze krotkotrwale, juz zbieram kase na kolejna pare butów, a wkorych wyjde pewnie raz, dwa! w szafie mnożą sie pudelka, a na naogach ciagle te same, stare baaletki:) wy tez rak macie ze kpujecie a nie chodzicie? bo ja lubie miec po prostu swiadomosc ze MAM, niekoniecznie musze je nosic:) pozdrawiam was butoholiczki:****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak już pisałam zdarza się, że kupuje i nie nosze. Ale nawet jakbym miała je załozyć raz na rok to warto mieć je w swojej szafie. Ale Asiu, z tą świadomością że się ma to juz naprawde butoholizm :) I chyba ja również jestem w szponach tego niegroźnego nałogu. I co jest dla mnie ważne, buty nie muszą być bardzo drogie. Fajnie że mam takich kilka ale przeważnie kupuje buty w rozsądnych cenach, żeby częściej je zmieniać. I pytanie: czy wy też tak macie, że wiecie że danej pary już więcej nie założycie a i tak żal wam jej wyrzucić? Ja właśnie przez to mam zagraconą szafę:/ Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może butoholizmu jeszcze nie mam :) ale całkiem pokaźną kolekcję w szafie butków które nie ujrzały światła dziennego lub wydarzyło się to raz.. w sklepie są boooosssskie a potem okazuje się, że nie da się w ich chodzić, że nie pasują do niczego itd.. ale przecież nie mogę ich oddać do sklepu.. heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia1903 ja mam te adidaski biale i zloty napis elite kupilam je rok temu w daiszmanie (nie wiem jak to sie pisze wiec tak napisalam mysle ze wiesz o co chodzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1903
uuuu:) CATCH kocham cie po prostu:) ale mi humor poprawilas:) czas zaczac buszowac po sklepach deichmana:) mam nadzieje ze gdzies je znajde, albo chociaz w jakims sklepie internetowym:D buziaczki butoholiczki:) Ps. kupilam sobie dzis nowa pare baletek:) dobrze ze niedrogo bo 9zł, w ciuchlandzie:P nie mam juz miejsca w szafie:) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1903
http://shop.deichmann.com/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/DeichmannDeutschlandOrg-DeichmannB2C-Site/de_DE/-/EUR/ViewShoeFinder-Search;pgid=nX90S.CMeQQ0008E6L2cYq.r0000pQiI_Pah?SearchType=&IsSearchResult=true&=&=&=&=&UserPageSize=12&SecPageableID=S9SR_c%2ebB8sAAAEV05wZ9h4O&SecPageableName=Products&SecPageNumber=3&ShoeFinderForm_Brand=all&ShoeFinderForm_CategoryUUID=InQKAFHMcYMAAAEI7QnUSbl_&ShoeFinderForm_SubCategoryUUID=all&ShoeFinderForm_Color=all&ShoeFinderForm_HeelHeight=9999&ShoeFinderForm_PriceFrom=-1&ShoeFinderForm_PriceTo=99999&ShoeFinderForm_Size=9999&ShoeFinderForm_Sole=all&ShoeFinderForm_SortDirection=ascending&ShoeFinderForm_Type=all&ShoeFinderForm_Upper=all link do sklepu internetowego deichmana:P troche duzy:) CATCH ich tu nie ma prawda? bo patrze, i nie moge wypatrzec, chyba slepne, za duzo butów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1903
ahaa, jy ktoras z was wybierala sie do deichmana wkrotce, to prosze niech sprawdzi czy sa:P u mnie w miejscowosci nie ma deichmana niestety:) a szkoda... pozdrawiam:****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam niedawno w Deichmannie, i niestety nie widziałam takich butków. Tzn. konkretnie tych z napisem elite bo białych sportowych z różnymi srebrnymi i złotami napisami było kilka par. I kupiłam czarne botki bo jak to tak wyjść bez niczego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1903
mi sie podobaja takie jedne butki z croppa! w poniedzialek jade na festiwal nauki i bede przy okazji niedaleko centrum handlowego wiec chyba skorzystam z okazji i sobie je sprawie:P okolicznosci sprzyjaja:) http://cropptown.pl/index.htm?status=wz link na buty z croppa:P mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1903
podobaja mi sie te czarne botki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1903
podobaja mi sie te czarne botki! prawda ze super? i jakie tanie 99zł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady B.K
a ja się kocham w szpilkach ...muah i w adidasach ale tylko jeden model jest moim ulubionym i zawsze go kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1903
Dziewczyny! Poszukuje plaszczyka, z poprzedniej jesiennej kolekcji Trolla! zachorowalam na niego, a niestety nigdzie nie moge go znalezc! czy ktoras z was posiada moze taki, a nie ma ochoty dluzej w nim chodzic?:) please:* http://www.cogdziezaile.pl/index.php?p=720 wysylam link cobyscie mogly spojrzec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1903
Tak wiem! ale chodzi mi o to ze moze ktoras z was ma takowy i znudzilo jej sie juz chodzenie w nim! Chetnie odkupie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1903
Tak wiem! ale chodzi mi o to ze moze ktoras z was ma takowy i znudzilo jej sie juz chodzenie w nim! Chetnie odkupie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×