Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

funia75

Rozmowa kwalifikacyjna do SKOK-u Stefczyka, czy ktoś w niej uczestniczył?

Polecane posty

Jutro mam rozmowę kwalifikacyjną do SKOK- u i jestem ciekawa w jaki sposób ona przebiega. Może ktoś jest na forum kto tam pracuje lub pracował. Jakie są zarobki, atmosfera i td i tp???????????????? Jakie pytania zadają na rozmowie i jak przebiegają szkolenia????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namii
byłam i szybko uciekłam, pytania standardowe, dlaczego tak praca, twoje plany na przyszłośc itp. Na wstępie CVi powie że szkolenie jest w Gdyni, potem egzamin jak go zdasz to wtedy podpiszesz umowę a zarobki kiepskie 1300 brutto albo i mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam z rozowy do skoku, i rzeczywiście szkolenie w Gdyni i egzamin, o zarobkach mi nic nie powiedzieli tylko poprosili abym podała ile chce zarabiać.Mają mi dać znać w ciagu 2 tygodni. a może jest ktoś kto pracuje w SKOK-u???? jak tam się pracuje i rzeczywiście ile się zarabia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiugdgdgdg
moja znajoma tam byla na rozmowie i zrezygnowala,po egzaminie mieli z nia podpisac umowe,zarobki kiepskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, nie wiem co mam robic,jeszcze sie nie odezwali ale jakby.....to na jaką kwote się zgodzić? Pracowałam już wcześniej w instytucji fiansowe i zarabiałam 1200netto, czy w Skoku tyle da się zarobic?????????????????może ktoś wie ile daja na poczatek, a ile po okresie próbnym? bo to dla mnie trochę mało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym za tyle nie poszla prac
owac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko że w Jeleniej Górze w banku zarabia się na obsłudze 1000-1400 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że wszystko zależy od oddziału do jakiego trafisz. Jeżeli oddział jest na jakiejś \"pipidówie\" to wątpie żebyś zarobiła więcej niż 1300netto, ale jeżeli będzie to duży oddział z masą klientów to zarobisz niezłą kaskę, wiem bo moi znajomi pracują i mówili mi jak to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie a to jest mały oddziała, dwie kasy i 2-3 stanowiska doradców kredytowych.Miasto ma ok100 tyś. A może jest ktoś kto pracuje w takim małym oddziale Skok-u? I ile zarabia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka3914
ja uczestniczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka3914
Jutro ide do oddzialu zapoznać się z placowką i potem na szkolenie do Gdyni.Czego tam uczą??A co jak nie zdam egzaminu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam w skoku stefczyka na rozmowie 2x szkolenie w gdyni, z tym ze koszt przejazdu i jedzenie na własny koszt, tylko finansuja szkolenie no wybaczcie ale na taka inststucje nich sie nie osmieszaja ze nie stac ich zeby sfinansowac wszystko, skok opolska fifansuje wszystko za nic sie nie płaci co do zarobków 900zł netto i wiecej nie zarobisz to standard, wiem co mowie, nie dostaniesz wiecej chyba ze z kasjera- dysponenta awansujesz na kasjera doradce klienta....to jakies chore szczeble ...wogole odpowiadasz za kase jak sie na koniec dniowki nie zgadza o 3gr siedzisz dopióki sie nie doliczysz...fajna pewspoktywa, masz do wyrobienia plan miesieczny musicie sie streszciac zeby go zrealizowac .....jak sie nie sprawdzisz na okr próbnych to wypadasz....szybka płka albo wóz albo przewóz poza tym ubior biała bl i czarne spodnie, rygor jak w wojsku, bez przesady 0 swobody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co racja to racja , ja zrezygnowałam z tego skoku stefczyka przed samym szkoleniem. Zaproponowali mi 800zł netto na poczatek-tragedia.I jeszcze jak bym nie zdała egzaminu po szkoleniu to by mnie nie przyjeli, niech spadają. Moja kolezanka dostała się do skoku południowo zachodniego i dostała na poczatek 1200netto i szkolenia ma na miejscu, jest bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbiec skok
ja pracuje w skok skarbiec do reki mam przy sprzedazży miesiecznej 70 tys jakies 810 zł,tak ze to chyba niewiele:) po podwyzkach ma byc 980zł to raczej takze mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beaster
ludzie czytajcie nagłówki pytanie dotyczyło rozmowy kwalifikacyjnej , jaki ma przebieg i jakie są dokładne pytania......i nie chodzi tu o wymienianie po tysiąc razy słowa rozmowa kwalifikacyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx.---
Szkolenie w Gdyni jest swietne trzeba się troche po uczyć ale zawsze się zdaje czasem się zdarza ze komus sie nie powiedzie .koszt podrozy zwracaja na bank tylko jedzenie oplacasz sobie . jest bieganina przez caly tydzien z miejsca na miejsce ale jest naprawde swietnie z checia bym jeszcze raz pojechala na takie szkolenie. jesli chodzi o sama prace jak narazie nie zaluje musisz sie nanstop uczyc nowych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manio
szkolenie we władysławowie przejazd, wyżywienie opłacone całe szkolenie i nocleg w hotelu należącym do banku za szkolenie zapłacili mi normalną pensję na kasjerze zarabia sie 1300 na dysponencie 1600 nie jest żle atmosfera w pracy zależy od kierowniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiekunka
Hej:)czy ktos z Warszawy jedzie na szkolenie do Władyslawowa 7 grodnia???prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggaa
witam ja byłam na rozmowie do SKOK Wspólnota, było bardzo sympatycznie. Dwie panie przeprowadzały rekrutacje i na bieżąco robiły notatki. Pytania dotyczyły doświadczenia, jak długo pracowałaś w firmie poprzedniej, dlaczego odeszłaś z firmy, co należało do twoich obowiązków, dlaczego chcesz u nas pracować, co nowego zrobisz dla firmy, twoje mocne strony, twoje sukcesy w poprzedniej pracy, ile chciałabyś zarabiać :), czy robiłaś plan w poprzedniej firmie, Panie przesympatyczne na odp czeka się ok 10dni ale zawsze dają odp czy jest negatywna czy pozytywna. Później szkolenie we Władysławowie 10dni, a jeszcze później mnóstwo szkoleń już we Wrocławiu, mała rada nie stresujcie się podejdźcie do rozmowy na luzie :) a będzie wam łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie do reszty osob ktore uczestniczyly ze mna w AC (OF Skok Stefczyka) dnia 9.02.2011 bylo 9osob. Dzwonili do kogos?na kogo stawiacie? i jakie wrazenia. Ja spodziewalam sie ze bedzie trudniej to AC wygladalo. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiemlepiej
Ja byłem na rozmowie w na początku lutego i jestem zadowolony. Zarobki zależą od oddziału - fakt. Ja mam pracować w Krakowie, w samym centrum. Na pytanie "ile chcę zarabiać" odpowiedziałem, że 1200 póki co, byłoby wystarczające. Pytali o przebieg kariery, o to jak bym się zachował w danej sytuacji, co wiem o SKOKU, jaki mam pomysł na promocję SKOKU, dlaczego interesuje mnie taka praca, co chce robic w przyszlosci. Zadzwonili do mnie po 2 tygodniach i powiedzieli, że dostanę 2000tys zł brutto i że wysyłają mnie na 2-tygodniowe szkolenie do Władysławowa - oni pokrywają wszystkie koszty (trzeba zachować bilety). Tam mam zdać egzamin i jak wynik będzie pozytywny - mam robotę. Także ja jestem zadowolony. Nie wiem, skąd tyle negatywnych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś wybiera sie na szkolenie do Władysławowa teraz od 7-ego marca? z okolic Lublina jak tak to proszę o kontakt nr gg 9213667

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinguringu
witam czy ktos dostał zaproszenie na następny etap rekrutacji na słoneczną do tarnowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hudzinka
Witam...czy ktoś jedzie na szkolenie 5,09,2011 do Władysławowa??Moje gg 2242468.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EMBLOTKA
CZY KTOS WYBIERA SIE NA SZKOLENIE ZE SKOKU 17.10 JESLI TAK TO PROSZE O KONTAKT ADRIANKA6662GMAIL.COM RAZEM RAŹNIEJ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia6
Zostałam zaproszona na spotkanie rekrutacyjne dotyczące stanowiska doradcy finansowego w SKOK Stefczyka. Spotkanie ma odbyć się w grupie ponieważ, jak powiedziała osoba która ze mną rozmawiała, szukają kilku osób na to stanowisko. Czego mogę spodziewać się na tym etapie, jakich pytań, czy mogą być scenki sprzedażowe. Spotkanie ma trwać ok. 2 godzin. Jak kształtuje się wynagrodzenie doradcy finansowego ? Bardzo proszę napiszcie jak to wygląda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k?
zostałam wlasnie zaproszona na rozmowę - ma być 25 października w Gdyni ... tak patrzę na te opinie i nie są one zbyt przychylne i powiem szczerze, ze kasa bardzo mała ... pracowałam wcześniej w innym banku na stanowisku doradcy od firm i miałam niezłą pensję a tu mowa o 800 - 1000 zł ... jak dla mnie masakra jak mają mi tyle dać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterianeczkaOla
Mam pytanie, czy ubiegając się o pracę w SKOKu miałyście doświadczenie w podobnej pracy, jeśli tak to ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam doświadczenie
pracy w banku ponad 10 lat. Ale wiem z pewnego źródła, że jeżeli chodzi o stanowisko opiekuna finansowego to brak doświadczenia nie stanowi problemu. Ja właśnie na to stanowisko się nie dostałam bo stwierdzili, że mam zbyt wysokie kwalifikacje. Nie ważne było , że bardzo potrzebuję pracy. Fakt nie proponują wysokiego wynagrodzenia.... ale jak jest problem ze znalezieniem pracy niezależny od nas, to tak naprawdę pomimo wyższego wykształcenia i doświadczenia przyjmuje się to co jest. W granicach rozsądku rzecz jasna. Realia są bardzo nieciekawe, zwłaszcza w mniejszych miejscowościach to po prostu MASAKRA :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do K?
Nie wiem czy czytałaś ten wątek http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3513236&start=1080 Są tutaj informacje o wynagrodzeniu. Nie jest aż tak niskie jak napisałaś. Ale mimo wszystko masz już doświadczenie i jeśli posiadasz szansę znalezienia pracy gdzie indziej to nie decyduj się na SKOK. Opinie klientów o SKOK są również bardzo negatywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×