Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

funia75

Rozmowa kwalifikacyjna do SKOK-u Stefczyka, czy ktoś w niej uczestniczył?

Polecane posty

Gość k?
Dzięki za link z informacjami :) .... faktycznie nie są aż tak kiepskie ale i tak mało tego .... na rozmowe i tak pojadę - zobacze co mi ciekawego powiedzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K? nie ma
sprawy :-) To prawda wynagrodzenie niskie. Jasne, że idź na rozmowę zobaczysz co i jak na miejscu :-) Ja "przeszłam" niedawno rekrutację na stanowisko opiekuna finansowego. Rekrutacja była dwuetapowa, najpierw Assessment Center później indywidualna rozmowa z asesorem a drugi etap to rozmowa indywidualna z kier. regionalnymi kier. oddziału. Napisz jak Ci poszło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k?
no i jestem po rozmowie i jak narazie jestem zadowolona. Od 3 zaczynam szkolenie we Władysławowie - zobaczymy jak to dalej pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do K?
Moje gratulacje :-D Super, że jesteś zadowolona :-) Czyli jednak opinie na forum trzeba brać z dystansem i weryfikować je uczestnicząc po prostu w rekrutacji. Czyli miałaś jedną rozmowę kwalifikacyjną, którą przeszłaś jak burza widzę, bo już wkrótce wyjeżdżasz na szkolenie :-) Na jakie stanowisko aplikowałaś i jaką kwotę udało Ci się wynegocjować ? Jestem w podobnej sytuacji do Twojej tj. również mam doświadczenie w bankowości dlatego gdyby pojawiła się okazja złożenia aplikacji do SKOK-u dobrze byłoby wiedzieć jaką kwotę wynagrodzenia podać, żeby nie przesadzić ani w jedną ani drugą stronę :-) Oczywiście to od Ciebie zależy czy odpiszesz. Tak czy inaczej życzę powodzenia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k?
jak to wszystko dalej się potoczy to okaże się " w praniu" czy dalej będę zadowolona ;) myślę, że fajnie jest czytać najróżniejsze komentarze dot. danej insytucji natomiast po tym wszystkim najlepiej samemu zweryfikować. Aplikowałam na stanowisko opiekuna finansowego - co do zarobków to faktycznie nie są one powalające. Zarabiam duuużo mniej niż zarabiałam wcześniej w innym banku ale rozmowa była bardzo fajna więc stwierdziłam że spóbuje. I tak w tej chwili nie mam pracy więc nic nie ryzykuje :) podam potem info jak po szkoleniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do K?
Fajnie, że się odezwałaś :-) Sądzę, że o podobnych zarobkach do tych które miałyśmy w banku, pracując w SKOK-u nie ma szans. Zwłaszcza na tych niższych stanowiskach. Zgadzam się również, z tym iż nie mając pracy a jeśli początki zapowiadają się nie najgorzej warto spróbować. Ja też mam taki zamiar, potrzebuję pracy na wczoraj a rozmowę będę miała w przyszłym tygodniu :-) Napisz koniecznie jakie wrażenia po szkoleniu. Przyjemnego i jednocześnie efektywnego szkolenia Ci życzę oraz dalszego zadowolenia z dokonanego wyboru :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkolenie
Czy ktos wybiera się na szkolenie do Władysławowa 9.01.2012?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuka24
Ja sie wybieram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może przyszły Skokowiec ;)
Witam. Wybiera się ktoś 23.01. na szkolenie do Władyslawowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzabc123
Ja się wybieram 23.01.2012;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁONA
Witam. Czy ktoś kto jest już po szkoleniu i egzaminach może cś o nich powiedziec? szkolenie we Władku dopiero przede mna tj 7 maja i wiem ze od tych egzaminow zalezy moja przyszla praca... może ktoś napisac czy sa ciezkie? czy mozna ich nie zdac? Napiszcie cos proszę, troche sie stresuje i nie wiem co myslec, chce sie troszke uspokoic pod jakims wzgledem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Były SKOCZEK
Nie warto.....dużo nauki duzo pracy.....szkolenie 2 tyg poza domem...a na miejscu okazuje sie Że kasa na umowie inna niz obiecali w placówce.....NIe Warto Pracować w SKOKU....syf syf syf syf....ostrzegam i odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łona
ja jade do Władka 7 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łona
Bo to Ci wyskakuje, ze to twoja dodana :). Nie jadę do Wrocławia tylko do Władysławowa na szkolenie 7. jade z Pomorza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha. Chodziło mi czy byłaś już na podpisaniu umowy we Wrocławiu. A ja na szkolenie też do Władka jadę z Gdańsk;). Ale fajnie to już nie będę sama;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łona
Nie, nie byłam... Byłam na rozmowie dawno temu, przyszlam do placowki po dokumenty i kazali mi jechac na szkolenie gdzie pdpisze umowe na okres probny i jak zdam egzamin dostane umowe na czas okreslony tyle wiem. no i ze szkolenie wlasnie we Władku 7 maja. Tez sie ciesze, ze nie bede sama mimo, ze jedzie ode mnie jeszcze jedna dziewczyna wiec chociaz w pociagu razniej mi bedzie. ale ja do tanca i do rozanca wiec sie pewnie odnajde hehe. nie chce pisac na forum skad dokladnie jade ale niedaleko Koszalina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne takie szkolenia są. Tylko mam nadzieję ,że będzie czas żeby sobie pozwiedzać trochę albo wyskoczyć na plaże;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łona
a to jakos dziwnie... no pewnie czas sie znajdzie. ale podejrzewam, ze szkolenie bedzie meczace i duzo materialu moze byc z tego co widze po ich produktach, dla mnie to pod jakims wzgledem nowosc, wiec napewno chce zdac egzamin i w koncu rozpoczac prace, ale fajnie by bylo poznac sie blizej z niektorymi kobitkami i fajnie spedzac "czas wolny" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak szłam na szkolenie do Idea Banku to też było na forum takie gadanie a było zupełnie inaczej mimo że też było bardzo dużo materiału . Ciekawe ile osób będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję ,że jak się poznamy na żywo to też będzie się tak dobrze rozmawiać;). A wy o której planujecie wyjazd do Władka. Bo mnie to chyba chłopak odwiezie tak przed wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łona
Nooo, zawsze tak jest z tym gadaniem. My jedziemy pociagiem, bo jak pojedziemy innym srodkiem lokomocji to nam nie zwroca za bilety, wiec pojedziemy pociagiem i wieczorem chcemy byc, nie wiem 21, 22 chyba albo i wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dalej nikt nie napisał nic na temat tego całego egzaminu jaki byl a szkoda;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Były SKOCZEK
Egzamin ciężki szybki czas za dużo materiału...jak sie nie przyłozysz to w dwa tygodnie nie ogarniesz......musisz zdac na min o ile pamietam chyba 80% jeżeli bedzie mniej to zatrudnia cię ale po kontakcie z twoim kierownikiem czy wyrazi na to zgodę....przyjeżdżasz na miejsce..podpisujesz umowe zlecenie na 2 tygodnie...po zdaniu egzaminu umowe na dwa lata.......oczywiście ze w trakcie szkolenia można wychodzic imprezowac wieczorami...ale potem przekłada sie to na brak wiedzy...bo..trenerzy duzo zadają ....np od 8:30-16:00 sa zajęcia a potem zadają troche i czasem siedziałysmy do 22 w salach wyposazonych w komputery,internet :) A do plaży rzut beretem...z balkonu widać.....i jedzenie w ośrodku tez do zniesienia.Co jeszcze chcecie wiedzieć to wam napiszę....a i aha odnośnie płacy....jeżeli komuś zaproponowali np 2000 zł to 1600 jest podstawa a 400 zl to premia...tak jest to rozłozone w umowie...bo jezeli cos narozrabiasz np.wywołasz napadówke....i przyjedzie SOLID do placówki może grozic ci kara właśnie zabrania tej prem iii........pytajcie jeszcze o co chcecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×