Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fredi07

Życie erotyczne. Taki tu temat. Opiszmy swoje. Ja zaczynam.

Polecane posty

Kobiet to nie za wiele miałem w łóżku, Coś ok 50 ciu. Od ponad 20tu lat jestem w stałym związku. Było kilka poważniejszych romansów. Jestem już chyba jak ta stara strzelba co to już nie wystrzeli ale ,,pstryk\" zostaje. To znaczy nie do końca tak bo strzelba sprawna ale polować się nie chce a może to bardziej czasu brakuje. Dom buduję, firmę prowadzę. Chyba, że się coś nawinie ,,pod lufę\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje zycie erotyczne na kafe rozpoczelo sie od dosc nieprzyjemnego incydentu. mialam pieknego pomaranczowego nick'a "jenifer bez lopez" i nie musialam wystukiwac za kazdym razem tego pieprzonego hasla. niestety jakis nieokrzesany dupek wczoraj niespodziewanie zahaslowal mnie chrzan sie zlodzieju :P a jezeli chodzi o zycie erotyczne tak w ogole to musze powiedziec, ze jakby go wcale nie bylo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałem tylko trzy. Nie liczę tych bezwartościowych pustaków, które i tak nie za dużo wniosły do mojego życia erotycznego. Pierwsza naturalna blondynka, ale o tym dowiedziałem się, raczej zobaczyłem na własne oczy dopiero po roku znajomości. To ona zupełnie nie świadoma tego ;-) pozbawiła mnie tak cennego :P na tym forum dziewictwa. Kiedy nadszedł koniec, byłem tak zrozpaczony :P że postanowiłem odwrócić się o 180 stopni i zabrałem się za czarnulę. I to był strzał w dziesiątkę. :-) Jazda na maksa mówię wam. Ale wszystko co dobre szybko się kończy niestety. Więc wróciłem do korzeni i już żebym nie musiał czkać aż rok, wstrzeliłem się w blondynę, taką na bank nie farbowaną. I tu w końcu dostałem to o czym nawet mi się nie śniło :-D Szkoda zabiła nas odległość a może raczej brak mojego zdecydowania, bo inaczej ... sami wiecie co bym teraz robił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻONA CO UWIELBIA SEX
Oj NOWY W--> Z każdą zaliczasz jakąś WPADKĘ. Gdzie ty je wynajdujesz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jakoś same na mnie wpadły. I niestety :-( odpadły. Po za środkową :P , z którą utrzymuje przyjacielskie STOSUNKI heheh na dziś tyle 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to takiego te życie erotyczne? :P Ale jak to się mówi \"szewc bez butów chodzi\" P.S. - pracuję w sex shopie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusesita, bardzo dziekuje:) idac sladami Nowego to ja mialam, a wlasciwie mam tylko jednego i to na dodatek meza(pustakow tez nie licze). niestety jest starszy ode mnie i wsciekam sie jak czytam, ze sex z duzo starszym mezczyzna jest ekstra. moze tak i jest, ale nie w moim przypadku. generalnie chodzi o to, ze za rzadko i za krotko. codziennie czuje, ze moje potrzeby wzrastaja, odwrotnie proporcjonalnie niz jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak ktoś ma
to nie pisze przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życie erotyczne hmmm takie mamy o jakie się staramy od 14 lat mąż całkiem niezły w te klocki ale brakowało czasem czegoś ponad sex wiec i trafił się flirt...ehhh co to był za męzczyzna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała stopa
Moje życie erotyczne to ja i moja prawa dłoń, względnie jeszcze jakiś silny, męski jotpeg. Ale kiedyś się odkuję! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutne rzeczy tu piszecie, ale u mnie wyglada to niestety podobnie. od lilkunastu lat w stalym zwiazku, strzelba strzela wysmienicie. Brakuje jednak tej malutkiej iskierki miedzy mami :) a polowac sie nie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiemnasty
Ja pewnie kończę. Ale bywały takie chwile, że nawet sąsiedzi wychodzili na balkon zapalić. Rzecz jasna - po ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qurde dlaczego smutne?? dla mnie temat erotycznego życia to nie smutny temat ;) ciągle jest i ciągle szukam nowego wyzwania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieera
a ja wiem że już się nic nie zdaży nuda do końca zycia, bo jesem wierna z natury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×