Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaryAnn

jakie słoiczki?

Polecane posty

Gość MaryAnn

Dziewczyny, zaczynam wprowadzć zupki mojemu synkowi. Polećcie od czego zacząć i jaką firmę wybrać? Mamy za sobą soczek jabłkowy i skrobane jabłuszko. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem najlepiej bedzie jak zrobisz pierwsza zupke sama, najpierw z samej marchewki, pozniej mozesz dodac ziemniaczka z kupnych zupek moj brzdac zaczynal od hipp\'a dynia z ziemniakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniamonia
Moja mała uwielbia ta dynie z ziemniakami.Jarzynowe zupki gotuję jej sama ale ze słoiczków najbardziej jej smakowała jarzynowa z gerbera,moim zdaniem najlepszy smak i konsystencja.Przy jarzynowej z hippa ciągle miała odruch wymiotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też sama gotuję małej zupki, ale jak nie mam takich możliwości to podaję córci zupkę z BoboVity lub Gerbera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzybek
ja podaję smykowi zupki - najlepiej mu przypadły do gustu Gerbery, no i czasem zrobie mu na deserek kisielek na bazie soczku - np bobofruta albo owoce - tarte jabluszko, brzoskwinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Alusia
Mój Aluś najchętniej jadał Gerbera.Zaczynaliśmy od słoiczków z serii Naturalnie Proste (marchewki, jabłka), a potem dawałam mu zupkę marchewkową z jarzynami,tez Gerbera. Sama się trochę bałam gotować, bo nie mam dostępu do sprawdzonych warzyw, a naczytałam się, że marchew jest strasznie nafaszerowana ołowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlanie kiedy wprowadizlyscie perwsze danie? moj maly ma juz 3 miesiace i 10 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Zosi
A to zależy glównie od tego, czy karmisz piersią i od zaleceń pediatry.I od Twojej matczynej intucji też. Ja obie dziewczyny karmiłam piersią i u nas pierwszy soczek jabłkowy, bo od tego zaczynaliśmy (też zresztą Gerbera) wprowadzałam u obu córek na przełomie 4 i 5 miesiąca: starsza była ciągle głodna i domagała się innegojedzenia niż mleko, a młodsza miała problemy z trawieniem i po soczku wszystko się uregulowało. No a na zupki przyszedł czas sporo później, bo wprowadzałam nowy produkt raz na tydzień i generalnie bardzo powoli. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób samaanie ze słoiczka świ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za matka kupuje słoiczki dl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×