Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nadiya26l

Proszę podajcie linki z sukniami

Polecane posty

Mam nie długo wesele i nie wiem co jest modne teraz w tym sezonie ,kupiłam materiał czerwony w cekiny ale nie mam zielonego pojęcia co z tego uszyć a wesele coraz bliżej i chyba cos po prostu kupie ,proszę podajcie mi linki sukni mogą być dluzsze lub krótkie do kolan ,patrzyłam na allegro ale sama nie wiem :( moze macie jakies pomysły ,a moze wiecie co uszyć z tego mojego materiału moze jest jakaś stronka czerwona z cekinami suknia...? kurde nie wiem co zrobię ten materiał leży juz rok i jesli tak dalej bedzie to dalej sobie poleży ...a ogóle modna jest czerwien i te cekiny..???Proszę pomóżcie kobietki:):):) Licze na was:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 🌼 no proszę kobiety doradźcie mi 🌼 ...sama nie wiem co robić szyć czy kupić ,a jak szyć to jaka a jak kupić to tez jaką...:):):) siedzę na necie juz od kilku godz. szukam ,patrze na różne stronki ale sama nie wiem co modne ,jestem niska ani gruba ani chuda szczupła jestem w talii i moze jakaś sukienka która by to jeszcze podkreśliła..?? poradźcie cos proszę!:):)🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja ta sukienke co wkleilas tez doradzilam Nadiyi:) skasowali nam temat to trzeba bedzie tutaj pisac, poszukam pozniej czegos a teraz mykam papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie skasowali...ale dlaczego tak sie dzieje ze kasują...Ariane wiesz dlaczego..? podaj prosze jeszcze raz ten link tej stronki na allegro tej sukienki co mi sie tak podobała ,bede wdzięczna :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podnosze ...poradzcie cos ...a moze teraz inaczej, mam sukienke biało czarna jakie dodatki...Prosze :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady of chaos
takiej czerwonej na tiulach z koronką w talii nie kupuj. jest w każdym sklepie i łatwo o dubla a to raczej nie jest miłe na imprezie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadiya nie wiem czemu kasują, zapewne nie ten dział:O o taka błahostke, a denne topiki nadal są ale co na to poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno coś doradzić jak się nie widzi tego materiału na własne oczy, ja bym chyba uszyła prostą sukienkę do kolana albo tuż przed, na wąskich ramiączkach (albo bez zależy od materiału), dopasowaną do sylwetki lub może być tak lekko luźna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×