Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Adi in blue

Nie mogę się spuścić jak dziewczyna mi wali co jest?

Polecane posty

Gość Adi in blue

Trzepie mi go i trzepie a tu nic nie mogę dojść:( jak sam sobie robie to zaraz tryskam. A ona mi robi dobrze ręką jestem podniecony a tu nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataleczkaaaaaa
moze zmien dziewczyne ;p :D nie no jak ja robie reka mojemu facetowi to jest wiebowziety .. i na dodatek dodam usta to szaleje .;] i on powstrzymuje sie zeby nie doszedl tak mu cudownie ze chce ciagle zebym robila ale w kazdej chwili moze dojsc :) a u ciebie ten problem jest dziwny.. moze ona poprostu dobrze tego nie potrafi zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adi in blue
Ona jest dziewcią ja prawiczkiem. Mamy już staż w związku podieca mnie strasznie ale nie mogę trysnąć może jakbyśmy się długo kochali bym doszedł sam nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataleczkaaaaaa
hmm to dziwne.. naprawde.. moze powinna ci wziasc do buzi tez razem z reka i wtedy cos by bylo :) nie wiem juz sama musicie kombinowac :) pewnie jest jej przykro.. i mysli ze to przez nia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luźny zwieracz
W tym czasie co ci marszczy freda niech wsadzi ci palec w odbyt to pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adi in blue
To nie takie proste przed oralem ma zachamowania. Może to ma jakieś podłoże psychiczne u mnie. Nie wiem ale trzepie mi naprawde długo i cały czas nic już ręka ją od tego boli. A mi stoi jestem podniecony na maksa ale wytrysku nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataleczkaaaaaa
no to proste niech doprowadza cie do maxymalnego podniecenia i pozniej patrzac sie na nia sam sie doprowadz a jak bedziesz dochodzic do ona niech wezmie do ust i w jej ustach skonczysz.. przeciez nie musi co ona do samego konca robic.. :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adi in blue
moze bardziej podniecaja mnie chłopcy niz dziewczynki moze własnie to jest powod ze nie potrafie dojsc ale jak pomysle o waskiej dupce mojego kolegi odrazu mi dyga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adi in blue
Dzięki za rady ale nie chce sobie ciągle samemu robić raczej próbuje się od tego odzwyczaić, może wtedy będzie łatwiej o realizacje podczas kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucy_love
zwyczajnie dziewczyny nie kręcą cię, znajdź sobie chloptasia, a napewno jak ci będzie trzepał kapucyna to tryśniesz moment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adi in blue
Dzięki za radę wiedziałem że taka się pojawi. Tylko nie wiem czy to jest śmieszne czy żałosne jakim trzeba być imbecylem by coś takiego napisać:O ile ty masz lat 15? Lekcje odrobione? Wydupiaj dziecko. Przy facecie to by mi nawet nie stanął dla twojej wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adi in blue
Nie mogę po przeczytaniu tej odpowiedzi. Skąd ty wiesz co mnie kręci, jeszcze gejostwo mi sugerujesz:O Jak się nie ma nic do powiedzenia to się wogóle nie pisze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -root-
ja nie mam takich problemów ;) Wystarczy kilka sprawnych ruchów ręki mojego Wojtusia, a tryskam aż po sufit :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adi in blue
Ja mysle jednak ze to tkwi cos w mojej psychice.W dziecinstwie zostałem zgwałcony przez własnego ojca i od tamtej pory miewam takie zachamowania.Na szczescie ojca juz nie mam, ale nadal to siedzi wemnie.Jak sam sobie wale jest ok, ale jak ktos inny i nie wazne czy dziewczyna czy chłopak mi wali konia to nic z tego, nie moge sie spuścic.Co mam zrobic, bo juz mam dosc takich sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adi in blue
haha tamte wypowiedzi wyżej są nie moje. Nie mam takich przejść ale podszywacz chyba jeszcze nigdy nie trzymał dziewczyny za rękę:( tata go zgwałcił i teraz odreagowuje na forum erotycznym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adi in blue
to jest dobre czytając czyjeś podszywy można stwierdzić jak przegranym jest w realu. Nie wierze żeby człowiek osiągający sukcesy życiowe pisał o waleniu matki albo gwałcie przez ojca. Sam sobie cenzurke wystawiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adi in blue
haha sam sie pod siebie podszywam i mam niezły ubaw:) ale to chyba z rozpaczy ze nie moge trysnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adi in bluee
nie podszywam się pod siebie bo to strata czasu po co robić rzeczy bezsensowne. Odczuwasz radość, że podszyłeś się pode mnie? Co ci to dało, że zabłysnąłeś jakimś beznadziejnym tekstem. Sam sobie robisz gówno z mózgu człowieku pisząc takie rzeczy🖐️ Jeszcze sobie zarezerwował mojego nicka tak się zdenerwował biedaczek. Przepraszam nie skacz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adi in blue.
Nie wiem, ale cos mi sie wydaje ze mam 2 osobowosci, sam sie podszywam potem sam siebie opieprzam bo wydaje mi sie ze to ktos inny sie podszywa, nastepnie jak juz wiem ze to ja sam to mam swietny ubaw.Cos dziwnego sie ze mna dzieje, ale to od momentu kiedy moja dziewczyna mi wali a ja nie moge sie spuscic.Czyzby psychika mi siadała? Błagam pozmozcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adi in bluee
"no błagam oddaj mi mój profil, bo już mi puszczają mocno nadszarpnięte wczoraj wieczorem zwieracze:D" to jest twoim zdaniem zabawne? Co ci to da, że tutaj to napiszesz, czujesz się lepiej? Łatwo uciekać od swoich problemów, robiąc tak idiotyczne rzeczy. Zgłoś się do psychologa kolego. Siedzenie całe dnie na necie nie jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adi in bluee
"Nie wiem, ale cos mi sie wydaje ze mam 2 osobowosci" Też mi się tak wydaje. Jedna człowieka przegranego życiowo bez planów, codzień czującego beznadziejność życia. Druga internetowego napinacza i podszywacza oszukującego siebie, że osiąga jakieś sukcesy w ten sposób. "nastepnie jak juz wiem ze to ja sam to mam swietny ubaw" Jak masz ubaw to wporzo rób to baw się. Zobaczymy kto się będzie śmiał osttni;) "Cos dziwnego sie ze mna dzieje. Czyzby psychika mi siadała? Błagam pozmozcie mi" Zgłoś się do psychologa to da się wyleczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość santamarianta
moze poporstu nie czujecie sie ze soba na tyle swobodnie, zebys mogl przy niej tak do konca sie wyluzowac :) to sie czesto zdarza, spokojnie, to po prostu lek przed calkowitym otwarxciem sie przy drugiej osobie. zadbajcie o jakies nastrojowe swiatlo moze, zabawiajcie sie powoli - na pewno w koncu sie uda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adi in bluee
Ta rozmowa z wami chłopcy tak mnie podnieciła ze przed chwilka zwaliłem sobie konia i sie spusciłem. Trwało to tylko chwilkę, a jak moja dziewczyna mi to robi to to tylko mi stoi a wytrysku nie ma.Ale kocham was za to ze sprawiliscie mi rozkosz, bo juz tak mi stał ze myslałem ze chyba zwariuje.Piszcie do mnie cały czas kochani chłopcy, prosze was o to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adi in bluee
"dlaczego jestem gównem? powiedzcie mi dlaczego?" Masz zaniżone poczucie swojej wartości. Bierz się do roboty a nie tracisz czas przed netem. "moi rówieśnicy w gimnazjum mają dziewczyny, są normalni, a ja? trzepię kapucyna" Oni coś ze sobą robią, pracują nad sobą, spotykają się w realnym życiu, nie tracą całych dni na podszywaniu się na necie. Zrob to i ty nic ci nie da oszukiwanie samego siebie. "piszę durne wypowiedzi, jak ta, chociaż sam nigdy nie trzymałem nawet dziewczyny za rękę" Jeśli dalej będziesz to robił nic się nie zmieni. Sam sobie odpowiedz czy warto robić takie bezsensowne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adi in bluee
Ta rozmowa z wami chłopcy tak mnie podnieciła ze przed chwilka zwaliłem sobie konia i sie spusciłem. Trwało to tylko chwilkę, a jak moja dziewczyna mi to robi to to tylko mi stoi a wytrysku nie ma.Ale kocham was za to ze sprawiliscie mi rozkosz, bo juz tak mi stał ze myslałem ze chyba zwariuje.Piszcie do mnie cały czas kochani chłopcy, prosze was o to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adi in bluee
"osobiscie polecam wysmarowanie sie w ludzkiej srace, to pomaga na przelamanie wstydu" Coraz ostrzj zdenerwował się chłopaczek oj biedaczek chciałbym cię zobaczyć napalonego przed tym komputerem piszącego z zacięciem takie wypowiedzi. Czuje że byłby to o wiele zabawniejszy widok niż teksty które nam tu zapodajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adi in bluee
Coraz ostrzj zdenerwował się chłopaczek oj biedaczek chciałbym cię zobaczyć napalonego przed tym komputerem ....a moze sie podniecimy wzajemnie i zwalimy sobie wspolnie konia? wiesz jak to fajnie chłopak z chłopakiem?! Dziewczyny sa denne, przystajesz na moja propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×