Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

flirciara taka sobie

czas na flircik

Polecane posty

Ja jestem glupi? Poki co nic mi nie stoi ;) Nie jestem malolatem, ktoremu staje na sam podmuch wiatru :) Jesli to mialas na mysli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to z Toba jest? Mysle, ze moglabys wiele nauczyc takiego mlodziaka jaka ja :p w roznych kwestiach :) potrzebuje konkretnej szkoly zycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam sie czego moglbym Cie wlasnie nauczyc, hmmmmm :) Moze jak odczuwac przyjemnosc? I to wielokrotnie? :) Mam w tym pewne doswiadczenie i nawet sukcesy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam jakies doswiadczenie :) kobieta na ktorej... eeee.... trenowalem (:)) troche zaluje, ze juz nie ma okazji byc moim krolikiem doswiadczalnym :P Ale mimo wszystko mysle, ze jeszcze nauka przede mna i chetnie bym mogl zostac twoim uczniem :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialbym podwyzszyc swoje umiejetnosci dawania rozkoszy :) a Ty jako kobieta bardziej doswiadczona moglabys mowic mi jak to robic :) W razie bledu moglabys mnie karac ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak hipotetycznie :) starsza=wiecej przezyla, chociaz niekoniecznie :) najwyzej moglibysmy sie razem uczyc :P A jakbys chciala mnie karac? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coraz bardziej mi sie to podoba :) Chcialbym uczyc kobiete starsza od siebie :) Na poczatek dawalbym Ci klapsy w pupcie za zle sprawowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem ze taka nauka starszej kobiety jest dla ciebie jeszcze bardziej podniecajaca :P wiec mianuje cie moim nauczycielem :D klapsy sa dobre na poczatek, pozniej musialoby byc cos bardziej wyszukanego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×