Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość najki aj

!!!!!wejdz prosze!!! na chwile

Polecane posty

Gość najki aj

biore tabletki.. regularnie.. od dlyzezszego czasu.. przed 7 dniowa przerwa bralam lekarsywa na zoladek, ktore teoretycznie mogly oslabyc dzialanie tabletek. przy 2giej tabletce kochalam sie z chlopakiem gumka sie zsunela ale sadzimy ze nic nie wycieklo... nie mialo prawa.. asunela sie i ja wyjal.. ostatnio juz w polowie cyklu takze tableti na zolaek nie maja juz znaczenia kochalismy sie do konca i bez zabezpieczenia... jestem nienormalna ze boje sie ciazy? co o tym myslicie.? mam wrazenie ze mnie brzuch boli choc zdaje sobie sprawe ze moglam pecherz przeziebic.. eh.. POMOCY:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najki aj
no nikt nie napisze NIC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba
jesteś za młoda jeszcze na dupczenie , skoro cały czas myślisz o ciązy. Dziecka do nauki a nie do seksu !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najki aj --> w sumie tyo nie wiem czy potrafie ci pomóc bo niedawno zaczełam moje pierwsze opakowanie Novynette ale moja ginekolog powiedziała mi, że antybgiotyki i zioła osłabiają działanie tabletek anty i wtwdy potrzebna jest konsultacja z ginekologiem (on powie co dalej robić). Jeżeli dobrze zrozumiałam to nie bierzesz żadnych antybiotyków itp. tylko zwykłe tabletki od żołądka więc chyba wszytko powinno byc ok:) Ja też mam podobny problem, bo biore masę tabletek od przeziebienia i martwie się czy to nie osłabi działania Novynette ale ginekolog przestrzegała mnie tylko przed ziołami i antybiotykami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najki aj
chyba: akurat co do wieku to sie mylisz...:) myslicie ze mam sie czym zamartwia czy jest to tylko moja histeria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
msyle, ze troche przesadzasz...... tabletki i do tego jeszcz gumka? juz samo to swiadczy o tym, ze przesadzasz, jak dla mnie.... ja uwazam, ze nie masz sie czego obawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najki aj
ta gumka sie zsunela kilka dni po tym jak bralam leki ktore oslabiaja anty:/ jkies 1.5 tyg pozniej kochlaismy sie bez zadnego zabezpieczenia do konca i jakos sie boje.. to jeden z pierwszych razy do konca we mnie:( myslicie ze naprawde przesadzam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najki aj
ktos jeszcze moze mi wybije glowy ciazoschizy....??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunivia
no troszke przesadzasz :)...napisałas ze 1.kilka dni po tym jak brałas leki ...2. jakies 1,5 tyg pozniej sie kochałas bez zabezpieczenia wiec jezeli przez ten czas brałas tabletki to czego sie boisz :)??..dziewczyno jezeli sie boisz stosunku ehh... 'do konca' to nie rob tego bo nerwicy sie tylko nabawisz :)...Tabletki sa od tego zebys sie nie martwiła o ciąże... wiec uszy do gory ;) i sie nie zadreczaj :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiacio
najlepiej do apteki po test ja juz sie nauczylam e nie warto sie zamartwiac skoro mozna sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najki aj
dla mnie test jest za duzym stresem. mnysle ze nic nie powinno sie stac.. ale oczywixie trowarzysza mi wszystkie objawy....eh.. musze sie wyleczyc z tego ze co miesiac czekam na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OHGO2bhgCpVlJFCuRUyHQ4BS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×