Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pshczola_23

Krotkie pytanie o srodki anty

Polecane posty

Dziewczyny co oznacza dokladnie termin brania pigulki o tej samej porze? Godzine co do minuty czy raczej czas Np. rano. Ja biore od tygodnia zawsze w przeciagu 45 minut tzn od 11:30 do 12:15, czy tak jest ok? To moja pierwsza przygoda z tego typu srodkami i boje sie ze zle to robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem jakimś specjalnym znawcą, ale dla mnie dana godzina o której trzeba połknąć tabletkę tego typu jest święta. Powinno się brać o stałej godzinie i koniec. Trzeba sobie tylko wybrać porę taką żeby nie przeszkadzała w systematyczności. Myślę jednak, że będzie najlepiej jeśli zapytasz o to lekarza. Możliwe jest, że tabletki są różne na tyle że przy jednych nie ma takiej różnicy a przy drugich już jest. Temat antykoncepcji jest dla mnie tak ważny, że nie odważę się go przesunąć więcej jak pół godziny w jedną bądź w drugą stronę. I to tylko w szczeólnych przypadkach. To jest jednak tylko moje zdanie, ja po prostu nie zapominam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytalam ulotke i pisze tylko ze o stalej porze. Dlatego nie jestem pewna. Jestem typem zapominalskim, wiec nastawiam sobie budzik w telefonie ale dwa razy nie zadzwonil i wzielam jedna pol godziny po czasie a druga 40 minut po. I teraz wlasnie okres mi sie skonczyl, a czekalam jak szalona i boje sie kochac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy jakie to tabletki, jesli zwykle, to nie ma problemu z godzina, byle w jej okolicach.ja bralam 2 godz w ta 2 w tamta i przez lata nie bylo problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju musza tak pisac, bo ludzie by samowolke urzadzali a potem ich sadzili:P znam wiele osob u ktorych ta godzina byla ruchoma i jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore Cilest. A jakich wy uzywacie? Ogolnie czuje sie po nich normalnie, tylko ciagle jestem glodna, ale to lepiej bo jestem chudzielcem i dzieki temu moze troche zgrubne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to cilest nalezy do tych normalnych:P ja bralam przez pare lat harmonet, niezawodny nawet w niebezpiecznych sytuacjach.chwalilam go sobie, bo zero pms, napadow zarcia, zatrzymywania wody.tylko libido po nim leci w dol:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jk7676
stała pora oznacza stałą porę np. wieczór, południe, popołudnie bądz rano gdybyscie miały zazywac o konkretnej godzinie to napisaliby o tej samej godzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×