Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nana24

JAKIEJ FIRMY POLECICIE GARNKI?

Polecane posty

PODOBAJĄ MI SIE TEFAL INGENIO Z ODPINANĄ RĄCZKĄ ALE SĄ ZBYT MAŁE, NAJWIĘKSZY ŚREDNICA 20CM CHCIALABYM ZEBY BYLY BARDZO PRAKTYCZNE. POMÓŻCIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy mi tym zeby zajmowaly malo miejsca, np mogą miec odpinane rączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zepter :) Jak sie gotuje w systemie to stawiasz na sobie i na kuchence (i w szafce tez) malo miejsca zajmuja. A smazy sie na nich bez tluszczu wiec i zdrowe :) POLECAM. Tylko cena odstrasza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bziczek
też mam Zeptera - dostaliśmy w prezencie slubnym. Używamy 7 rok narazie i są super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam AMC
(coś jak ZEPTER). 8 lat temu komplet kosztował 4,5 tys :o Mąż długo mi to wypominał, ale teraz wie,że to się dawno zwróciło. M.in dzięki szybkowarowi, piętrowemu gotowaniu, nieużywaniu tłuszczów do smażenia i ogólnie krótszym czasie gotowania. Najbardziej widoczna oszczędność - gaz. Gotuję codziennie, conajmniej obiady, ale oczywiście nie tylko. Jeszcze nie skończył nam się gaz od 28 kwietnia!!! Nasi sąsiedzi już 3 razy od tamtej pory "tankowali":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam Tefala Ingenio mam 2 komplety i nie zamienie na zadne inne. Te garki sa super mozesz dokupic np jakis duzy do zupy.Ja tak zrobilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! O garnkach moglabym pisac duuuzo :) Osobiscie mam zestaw wspomnianego juz bergoffa i musze przyznac, że się świetnie sprawdza. Podobni ejak zeptera mozna wkladac jeden garnek na drugi i wtedy nie zajmuja duzo miejsca. Na allegro zestaw kilku garnkow kupilam za 380 zl (wiec wcale nie malo), ale mam wrazenie, ze są one z \"dozywotnia\" gwarancja (takie solidne). Bardzo grube dno sprawia, że długo trzymają cieplo, wiec obiad spokojnie moze czekac na meza i nie trzeba go podgrzewac :) Jedyną wadą takiego dna jest to, że dosc dlugo się taki garnek na elektrycznej kuchence sie nagrzewa, ale moze to tylko moje odczucie po \"garnkach za 5 zl\", czyli takich ktore są cieniutkie i do ktorych wszystko się przypala. Jesli Nie chcesz kupic zestawu, tylko np 3 garnki roznej wielkosci, to polecic ci moge rowniez garnki z Ikei (takie chromowane, okrągłe ze szklana pokrywka). Maja tez grube dno, jednak nie az tak jak w berghoffie i generalnie są rownie dobre! Przy tym chyba ladniej wygladaja, gdyż są matowe, ale nie swiecące i jakies takie \"delikatniejsze\" w wyglądzie. Cena niezbyt tania, ale mozesz je kupic pojedynczo i sa naprawdę godne polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gyugyuyug
Olkusz! Polska dobra firma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo54321
Ktoś dobrze napisał że te z Olkusza, w końcu najlepsza polska firma co gary robi Ja sobie cały zestaw w ich sklepie internetowym zamówiłam, potem dokupiłam czajnik i myślę ze emaliowane mają nie tylko swój urok ale lepiej z nich jedzonko smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co myślę, wiem co robię
TYLKO ZEPTER!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ją polecam niemieckiej firmy WMF sa super. Sama mam i rewelacją. Mozna używać w piekarniku. W niektórych seriach tak jak w mojej całe garnki łącznie z raczkami sa metalowe ale dzięki specjalnej izolacji rączki się nie nagrzewaja. Dla mnie brak wad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam firmy Stalgast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Cleo
Cleo, a możesz mi podać adres tego sklepu Emalii Olkusz? Chciałam mamie zamówić garnki na urodziny i takie emaliowane były by chyba najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy zastaw Philipiak i sa bardzo dobrej jakosci i nie do zdarcia. Natomiast moja mama ma Zeptera i tez chwali sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam Gerlach :) Dożywotnia gwaranacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absintha
Ja mam ze slubu philipiaka juz dobre kilka lat i chwele sobie. niec sie z nimi nie dzieje, sa dalj jak nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiapelasia
Ja również polecam garnki z Olkusza. Mam już je tyle lat i nic się dzieje. Poza tym mają szeroki wybor patelń i czajniczków,które można podpasować pod zestaw garnków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nabieram się na philipiaka czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LauramamaMaksa
Zepter!! dużo szybciej się robi obiadek i zdrowiej bo bez tłuszczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tupperware najlepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam Zeptera i nie jestem zadowolona, wbrew wszystkiemu. Jedzenie gotowane na parze nie jest specjalnie smaczne, wyglądem też nie powala, zupy wychodzą rewelacyjnie, szczególnie te długo gotowane. Patelnia - mam griller - porażka, chyba tylko kiełbaskę da się podsmażyć. Mam też Mikser - to już w ogóle bubel, jajek nie ubija, przy cieście drożdżowym ledwo zipie, mięsa nie zmieli a o pierniku nie wspomnę choć to wszystko wg firmy niby potrafi, na dodatek jest ciężki, po roku się zepsuł, naprawiłam, i znów działał nie cały rok a używałam sporadycznie. Ekspres do kawy - kawa bardzo dobra, ekspres działał na moje szczęście prawie 3 lata, potem się zepsuł, jedyny minus cena kawy, jak ostatnim razem zamawiałam to 88 zł za 32 kawki, wg mnie drogo, prawie 3 zł za małą filiżankę, bo na kubek trzeba zużyć 2 szt, cena jak na Orlenie :( a tam z mlekiem już dają. I proszę mi tu nie pisac, że gotować nie potrafię, pracowałam w Zepterze ponad 3 lata, przeszłam wiele szkoleń jak i co gotować,towar mam z nagród i jak się cieszyłam jak dostałam tak już się nie cieszę. Gotuję na indukcji i coś się dzieje z dnem wszystkich garnków, pojawiają się plamy, odbarwienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3242
Garnki kupiłem w necie polecam obejrzec www.kreocen.pl/kreowskaz/2014/styczen.html?page=2 poza tym maja ciekawe produkty na aranzacje przestrzeni kuchennej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milk4
Polecam garnki z Silita, swoje kupowałam na dobregarnki.pl , masz ich tam całkiem niezły wybór, a dodatkowo możesz też popatrzyć na inne firmy (olkusz, Berghoff, Fiskars..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batrina
Zestaw garnków philipiaka może i nie jest tani, ale wart swojej ceny. Mam go od kilku lat i do dziś gotuję tylko na nich. A różne opcje gotowania i przede wszystkim zdrowego przekonują mnie tylko do nich. Polecam każdemu komu zależy na jakości i trwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KochanowskaEwa
A gdzie takie garnki philipiaka można obejrzeć i zapoznać się z ich funkcjami (jakiś sklep stacjonarny albo internetowy)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×