Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nana24

JAKIEJ FIRMY POLECICIE GARNKI?

Polecane posty

Gość buszkara
vavalina dzięki za link z tą stronką wyrzucsolniczke.pl Przejrzałam ją i teraz wykorzystuję przepisy Karola okrasy u siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez skorzystam z tej stronki, właśnie zakupiłam te garnki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosia22
Wygodnie się gotuje w garnkach od Valdinox. Mam je od roku i powiem, że jeszcze mi się nic nie przypaliło, co mi się rzadko zdarza. ;) Kupowaliśmy z mężem przez portal www.sklep.altom.pl . Wysoka jakość – odlew z metalu pod ciśnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terree
Na ten moment to używam w domu garnków kupionych ze sklepu Chróściel - www.agdchrosciel.pl . Porządna stal, mają praktyczne uchwyty, jeszcze mi się nie zdarzyło oparzyć. Nawet tanio cenowo wyszły. Warto sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo trwałe są garnki Henkelman. Ja ci mogę polecić zestaw www.palson-polska pl/kuchnia-garnki-henkelman.php. To są garnki wykonane ze stali chirurgicznej, posiadają dna akutermiczne, na które producent daje 30 lat gwarancji. Na inne elementy zestawu gwarancja wynosi 24 miesiące. Naprawdę bardzo wysoka jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlueBlood777
Ja polecam garnki welmax- można kupić jeden z 3 zastawów albo pojedyncze naczynia. Są bardzo wygodne, wykonane ze stali antyseptycznej, nie przypalają się, uchwyty się nie nagrzewają, w pokrywkach są termometry. Mam taki zestaw od 4 lat i bardzo sobie chwalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrą firmą jest Tanake jeśli chodzi o garnki i akcesoria do kuchni, wiele restauracji się u nich zaopatruje. :) To garnki ktore długo długo ci posłużą, mnie nic nie przywiera ani nie mam zadnych problemów. http://www.tanake.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zesrajcie się z tymi reklamami. Najlepsze garnki z Olkusza, polskie i prawie za darmo jak porównać z tym chłamem, co go tu reklamują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monix81
Jeśli garnki to tylko ELO. Po roku użytkowania wyglądają jak nowe. Nasze komplet kupiliśmy na dobregarnki.pl komplet multilayer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy z nas ma inny gust, ale ja swoich grnków Gerlach na nic nie zamienie. Przy własciwym dbaniu o nie wyglądaja jakby cały czas były nowe. Nigdy nie byłam jakąś rewelacyjna kucharka ale teraz jakoś mi wszystkie potrawy się udają:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo faktycznie garnki to podstawa dobrej kuchni. Ja zbieram sie do kupienia własnie tego kompletu bo mam w domu taka zbieranine i strasznie mnie to wkurza. Poza tym to też kwestia zdrowego gotowania no i oszczędności bo z tego co wiem to jaka one trójwarstwowe dno co zapewnia lepsze rozłożenie ciepla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam zestaw sztućców tej firmy i jestem mega zdowolona. Zawsze ładnie prezentuja sie na stole i powiem wam, że ktoby do nas nie przyszedł zawsze bacznie się przygląda. Ja też nie lubię takiej zbieraniny garnków i tak sobię myśle, że na rocznice ślubu poprosze o garnki i patelnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No słyszałam o tych garnkach. Za 3 tygodnie mam brata wesele-jak myślicie moge taki prezent mu dać? wiem, że remontuja kochnie i chca po prostu ja urządzić. Chciałabym kupić im praktyczny prezent, który bedzie przez długie lat im służył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie taki prezent to strzał w dziesiątkę. Sama taki prezent bym chciała. Żałuję, że tego nie powiedziałam swojej rodzinie. Trudno, sama sobie skompletuje i garnki, i patelnie i może nawet sztućce. chciałabym mieć takie porządne rzeczy w kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ma może ktoś z tej firmy patelnie? Przymierzam sie do kupna porzadnego zestawu i własnie nad Gerlachem się zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jantar22
Ja przerobiłem różne marki u siebie, ale dopiero marka Tefal i jej garnki mnie zaspokoiły.. Inne wcześniej lub później się przypalały, pojawiały się jakieś plamki, itp... Czyszczenie było męczące. Pierwszy garnek dostałem w prezencie na nowe mieszkanie i się zaczęło.. teraz kupuję tylko i wyłącznie ich produkty, chociaż do tanich nie należą. Ale jeśli chcecie mieć spokój i być zadowoleni, to wybierzcie śmiało w internecie coś z ich linii produktowej http://www.tefal.pl/Garnki-i-Patelnie/c/cookware%2B%26%2Bkitchenware W internecie te modele znajdziecie naprawdę tanio, nawet wliczając przesyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja swoje garnki zamawiałam na https://dukapolska.com/garnki-i-patelnie/garnki :) Duka moim zdaniem ma bardzo dobre rzeczy do kuchni, zarówno garnki patelnie jak i inne akcesoria. Sporo rzeczy mam od nich i nic sie nie psuje nie rysuje itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka78
Zgadzam się z @Mariaawaira, Gerlach ma świetne garnki. Dobrej jakości, wytrzymałe, można je myć w zmywarce i nie ma na nich śladów zniszczeń, rdzewień, plamek, odbarwień i innych defektów, które szybko pojawiają się na naczyniach konkurencyjnych marek. Mam garnki Gerlacha od kilku lat i szczerze mogę je polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagosza
Od tej fimy garnki jeszcze mam moje mama, trochę starsze są niż te Superior ale ciągle wyglądają jak nowe. Super marka, warto w kuchni mieć ich sprzęty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagienkao
Jak dla mnie Gerlach jest produktem z najwyższej pólki. Nadaja sie do wszystkich typów kuchenek, łatwo je utrzymać w czystości i co wazne wykonane z porzadnego materiału który nie wchodzi w reakcje z jedzeniem. Ja mam komplet i słuza mi juz ładnych kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagienkao
Jak dla mnie Gerlach jest produktem z najwyższej pólki. Nadaja sie do wszystkich typów kuchenek, łatwo je utrzymać w czystości i co wazne wykonane z porzadnego materiału który nie wchodzi w reakcje z jedzeniem. Ja mam komplet i słuza mi juz ładnych kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam takie Superior, mają duze uchwyty garnków i silikonowe podkładki. W każdym garnku jest fajna skala do odmierzania płynów. Garnki sa bardzo solidnie wykonane, to fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Valdinox nie polecam. Wyglądają pięknie ale potrawy nabierają matalicznego posmaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ramsay
Ja korzystam z garnków Ambition. Można kupić nawet w POLO, a są b. dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×