Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankalOpople

7 miesięcy niue byłam u ginekologa po porodzie?!

Polecane posty

Gość ankalOpople

j.w ... boje sie,miala,m termin na 17 wrzesnia ale oczywiscie zapomnialam,nie ma mi kto pomoć przy dziecku,jestem zalatana,czy jezeli nic mnie nie boli wszystko ze mną w porżadku,chodzi mi o nadżerke!!!jakie są objawy,slyszlam ze boli i są upławy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziałka
to świadczy niestety tylko o tym,że jesteś nieodpowiedzialna!nieleczona nadżerka może doprowadzić do przekształcenia jej w nowotwór a to już chyba powinnaś wiedzieć jak może się skończyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ica
nic sie nie stanie jak sie przez rok nie pojdzie do ginekologa.nadzerka tak szybko sie nie zamienia w raka.mi powiedziala lekarka ze po kilku latach moga byc problemy.tak to by 3/4 kobiet nowotwory macicy mialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziałka
tak tak a statystyki umueralnosci na raka szyjki macicy sa wymyslone...Gratuluje madrego doradzania kolezance...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -ala-
ja pierwszy raz na przeglad :-P poszlam 6 mies po porodzie i jakos zyje gin mnie zbadal, zrobil usg , cytologie i wszystko ok dodam ze bylam prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja do ginekologa
poszlam po 15 miesiacach po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziałka
mnie lekarz też prywatnie powiedział,że nie ma co czekać bo nadżerka to nie zwykły stan,który można sobie lekceważyć.Kobieta kobiecie nie równa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzerka jesli sie objawia to zazwuczaj uplawami ale one moga byc tez spowodowane zwyklym stanem zapalnym. bez przesady bylas badana przez cala ciaze i teraz co przez 6 msc mialaoby ci sie zrobic niewiadomo co?! nie glupiejmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-a-a-a-a
a podobno ciaza leczy nadzerke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tramal
a-a-a-a-a- w moim przypadku tak było-nadżerka wyleczyła się sama w okresie ciąży. Miałam tak dwa razy podczas obu ciąż. Chyba coś w tym jednak jest, a w przypadku autorki topicu też bym się sama nie nakręcała tylko po prostu wybrała się do lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×