Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość perłowa panna

Perły...

Polecane posty

Gość perłowa panna

Lubicie? Nosicie? Ja osobiście jestem fanką,ale posiadam tylko kolczyki i przewieszkę. Mam straszną ochotę kupić taki sznur cały z dużych pereł ale strasznie drogie są :(.

Gość uwielbiam perły
mała czarna +perły to strój na każdą okazję :)

Najbardziej lubię czarne perły :-) Na drugim miejscu białe ;-) Są śliczne. I wyłącznie naturalne. Perły to elegancja.. :D

z \"prawdziwych\" mam niestety tylko hodowlane:(:( ale przepiękne malutkie 3 sznury cudo:) uwielbiam je:) marzą mi się czarne perły eh... niestety tez cena przerasta moje możliwości:(:(:( według mnie najpięniejsze są w kolorze szampana a później czarne :) uwielbiam perły i bardzo mi się podobają:) kiedyś bardzo tanie perły były na Ukrainie. ostatnio kupiłam 3 pary korali stylizowanych na perełki w kolorze szampana i coś al burgund tylko ciemniejsze. według mnie perły to kwintesencja elegancji:)

Gość perłowa panna
Witajcie :) Mi się strasznie podoba także biżuteria gdzie perły stanowią dodatek np wisiorki z perełkami złote lub pierścionki. A czarne perły mmmm :) Pamiętam,że jak byłam nad morzem w pewnym sklepie z bizuterią widziałam sznur grubych, czarnych pereł. Oj.. :)

Gość pereleczkaaa-----
zawsze chcialam kupic sobie dlugi sznur perel, ale byly drogie i zawsze rezygnowalam, ale ktoregos dnia mama i ciocia robily porzadek w szafie w mieszkaniu po babci i znalazly 3 rozne sznury perel, ktore daly mi :). potem dokupilam bransoletki, kolczyki. miodzio ;) chcialabym jeszcze krotki naszyjnik, bo mam same dlugie. ale fakt, perly sa urocze :)

Gość tez uwielbiam perly sa
przesliczne tylko nie mam gdzie ich nosic:(

Gość perłowa panna
dlaczego nie masz gdzie nosic? przecież gustowna przewieszka czy kolczyki pasują nawet do dżinsów i jakiejś fajnej bluzeczki (tylko bez nadruków) ;)

Gość tez uwielbiam perly sa
po pierwsze w moich ciuchach przewaza czern-z polaczeniu z perlami robi to bardzo eleganckie wrazenie po drugie nie znosze eleganckich butow a adidasy jeansy i jakas czarna bluzka+perly-to raczej dobrze nie bedzie wygladac szczegolnie ze szklane pseudoperly jakos mnie nie przekonuja

Gość patuleczka2345434
Perły są śliczne <3 Ostatnio kupiłam sobie bransoletkę taką ze wstążkami na https://meikapearls.pl/ :) Ciekawe jaka przyjdzie! Już się nie moge doczekać :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować