Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ASSSSSSSSSSSSSSZA

pytanko...

Polecane posty

Gość ASSSSSSSSSSSSSSZA

dziewczyny powiedzcie mi czy oplaca sie kupowac unrania ciazowe? tzn ile par spodni kupiliscie a ile swetrow specjalnie na brzuszek??? pytam bo za 6 mcy wyzuce do smietnika ale niestety nie mieszcze sie juz w zwyklych spodniach i blizkach... po ile par kupowaliscie?? moze ma ktoras sprzedac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga c
ja kupowalam na biezaco, nigdy nie wiesz jak bedziesz tyla, nie ma co kupowac na zapas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi2552
Ja na razie nosze swoje spodnie tylko nie moge sie w nich zapiac, wiec kupilam taka smieszna przedluzke. Zapinasz na guziczku i nadal na pupie masz swoje spodnie. Kupilam sobie okolo 6 roznych tunik i ze dwie pary getrow. Zima sie zbliza, wiec kupie jedna pare cieplych ciazowych spodni z regulowanym pasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w sumie 4 pary spodni ciążowych -w tym jedne dresowe, 1 spodenki ciążowe, bluzki ze 4 pary. Z bluzkami to jest spoko bo są tak uszyte że będę mogła je nosić i po ciązy -będą poprostu dłuższe. :) Kupowałam rzeczy na raty -wg. potrzeb. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi2552
Fajne ciuszki i nie drogie mozesz kupic na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam jedne jeansy, i obchodziłam w nich całą ciążę. Od mamy dostałam ciążówki z lnu, ale miały swędzące szwy, więc łaziłam w nich tylko wówczas, gdy jeansy się prały :P Bluzek ani swetrów nie kupowałam w ogóle, bo miałam w szafie kilka \"dłuższych\" bluzeczek przedciążowych (akurat w fajną modę trafiłam :) ). Nie ma co wariować, bo ciuchy ciążowe są strasznie drogie. A w związku z małym człowieczkiem wydatków jest co nie miara, więc tym bardziej warto przemyśleć każdy zakup dwukrotnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASSSSSSSSSSSSSSZA
megi2552 a gdzie kupilas taka przedluzke??? dzieki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASSSSSSSSSSSSSSZA
megi 2552 a gdzie kupilas ta przedluzke?? dzieki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam 3 pary spodni: jedne zwyke dresowe tylko duze, 1 grubsze sztruksowe ( na poczatku ciazy bylo zimno) i w nich przechodzilam bardzo dlugo i 1 lniane, jak zrobilo sie cieplo. bluzek nieduzo,3,. i 2 spodnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam 2 pary typowo ciazowych z pasem spodni 2 pary spodni dresowych biodrowek , kupilam je zanim zaszlam w ciaze 2 tuniki, jedna jeansowa, druga sztruksowa pare dluzszych bluzek, w tym 2 kupione w specjalnym sklepie dla babek w ciazy :) sukienka ogrodniczka dla kobiet w ciazy mi wystarczylo to w zupelnosci ;) zwlaszcza ze b pozno zaczelam nosic takie ubrania bo dopiero na poczatku 7 mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×