Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zawieruhha

Implanty zębowe jescze raz...

Polecane posty

Gość Zawieruhha

Jestem zdecydowana na uzupełnienie brakujacego zęba implantem.Nie chcę innej metody, gdzyż wole nie piłowac zebów sąsiadujacych. Chodzi o uzupełnienie górnej piatki. Ząb został usuniety dośc dawno, wiec obawiam sie czy nie doszło do zaniku kosci, czy tez nie przesunęły sie, co powoduje że miejsca na implant jest zbył mało. Może ktoś wie, czy w moim przypadku uzupenienie zeba jest możliwe implantem oraz jakie sa przybliżone ceny całosci (w wersji maksymalnej-zakładajac, ze trzeba bedzie odbudowywac kosc itp, oraz w wersji minimalnej). Pomozcie. Bo juz nie rozumiem, czy koszt jednego implantu (wszystkiego -tzn wkreceia śrubki i potem założenia tej korony) to 3,5 tys czy 6 czy 10...:( A wreszcie uskładałam troche kasy i chce to niezwłocznie zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfisdknfsdf
Nie wiem, ale ile by nie kosztowały to sobie zrób...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżaszka
Koszt jednego to ok 6 tyś, zakładajac, że nie bedzie zadnych komplikacji. :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niutka76
Słuchaj, w każdym gabinecie liczą te koszty na innych zasadach. Najlepiej weź swoje zdjęcia i umów sie w kilka miejsc na konsultację,j a tak zroblam, bo przecież oprocz tych kosztow wazne jest tez czy dentysta bedzie ci odpowiadal i czy bedziesz mogla mu zaufac. Ja nie mialam dokladanej kości za implant zaplacilam 3000 za koronę ok 1000, ale byla specjalna pelnoceramiczna. Jestem zadowolona z mojej decyzji, bo nie przeplacilam, efekt jest fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×