Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tym razem ja na pomarańczowo

Znam dobry sposób na przyspieszenie porostu włosów, ale ...

Polecane posty

Gość tym razem ja na pomarańczowo

... nie wiem czy każda kobieta będzie mogła go zastosować :o Tym sposobem są witaminy dla kobiet w ciąży ... Jakiś czas temu urodziłam dziecko więc gdy byłam w ciąży brałam witaminki dla kobiet ciężarnych i ... moje włosy rosły po 2-3cm na miesiąc !!! Fryzjerka stwierdziła że to właśnie dzięki tym witaminom ponieważ zawierają one dużo aminokwasów :) Tylko tak się zastanawiam czy branie witamin dla kobiet w ciąży przez kobiety nie będące w tym stanie może mieć jakieś skutki uboczne ??? Jak myślicie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod pachami tez ci rosly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym razem ja na pomarańczowo
Nie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim skromnym zdaniem***
fryzjerka niech sie douczy, to nie tylko kwestia witamin czy aminokwasow. W ciele ciezarnej kobiety zachodza duze zmiany hormonalne, co u jednych konczy sie wypryskami skornymi, wypadaniem wlosow, a u innych dziala na korzysc :) gratuluje dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no oczywiście
że to kwestia hormonów, wiele kobiet w ciąży ma piękne włosy, jest ich więcej, są bardziej błyszczące .....a potem nagle zong, bo jakiś czas po porodzie gdy organizm przestawia się na "inny tryb hormonalny" włosy nagle zaczynają wypadac garściami.... więc lepiej przygotuj się na tn efekt "odstawienia hormonów" żebys nei przeżyła szoku jak nagle "bez powodu" zaczniesz tracic garście włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to sa witaminy
dlakobiet w ciazy ? Witaminy to witaminy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym razem ja na pomarańczowo
Ja akurat mam to szczęście że włosy mi nie wypadają a urodziłam 7 miesiecy temu :) Włosy mam nadal gęste z tym że nie rosną one już tak szybko jak w czasie ciąży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×