Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nnnnn3

Załóżmy taką sytuację, panowie...

Polecane posty

Gość nnnnn3

Bardzo podoba Wam się dziewczyna, myślicie o niej poważnie, zakochujecie się, proponujecie związek. Dziewczyna jest ładna, podoba Wam się, ma ładną figurę, proporcjonalną, taką, która też Wam się podoba. Czy istnieje taka możliwość, żeby nie spodobała Wam się jej cipka? Albo żeby przez to, że nie trafia ona w Wasze gusta, przestała Wam się podobać taka kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cipka to cipka,wszystkie sa prawie takie same,wazniejsza od niej jest jej włascicielka,ktora nia rządzi :-p cipka odpowiednio pielegnowana nabiera nabiera rumieńców :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolakowal
faceci, którzy proponują poważny związek przed seksem z kobietą, maja albo 19 lat albo są dupami życiowymi, albo po prostu kłamią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnn3
No tak, ale jak facet lubi np. małe, a ktoś ma tzw. motyla, albo ktoś woli motyle, a kobieta prawie wcale nie ma warg sromowych, to jednak może to nie trafiać w czyjś gust. Dlatego się pytam, czy to ma duże znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolakowal
faceci, którzy proponują poważny związek przed seksem z kobietą, maja albo 19 lat albo są dupami życiowymi, albo po prostu kłamią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak u innych,ale dla mnie nie sądze także,ze wszyscy którzy się na ten temat wymądrzaja,że lubia male,albo duże,to bujaja w obłaokach i chyba cipke widzieli tylko na jpg-ach :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwariowałeś/aś? :classic_cool: może być bez, może być z motylami, pierozkami albo listkami. Whatever. Oczywiscie w granicach normy. A co, nie masz prawie wcale? :classic_cool: Kurde, zebym ja miał takie problemy... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnn3
Nie no... Poważny związek w sensie bycia razem, tak jako para, oficjalnie, nie małżeństwo od razu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnn3
Nie, nie mam takich;) Wręcz przeciwnie. Nie wiem, czy to już te motyle, bo jak stoję, to mi może wystaje tak 1-2 mm warg wewnętrznych i to w jednym miejscu. Ale jak się "rozłożę" to już sobie swobodnie powiewają, bo te zewnętrzne wtedy znikają kompletnie:) Tak się zaczęłam zastanawiać, bo napisała tutaj dzisiaj taka nastolatka, ze jej coś wystaje i komentarze były jednoznaczne- że ma brzydką cipkę. Więc się zastanawiam, czy to ma dla mężczyzn aż takie znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia pysia mysia
że co? że zanim nie pójdę z facetem do łożka, to nie jesteśmy parą albo kłamie że jesteśmy??? dolakowal, tak? Inni faceci też tak mają????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wiem, który temat jakis gość bez wyczucia tam odpowiadał juz chciałem cos napisac, ale by było, ze interesuję się wargami 16-latek :P Cóż... Jak ktos patrzy tylko na to.. ja osobiście chyba nie rozumiem ;) Jak już, to zeby była ładna, proporcjonalna i uśmiechnięta (pomijam cechy charakteru) Emm... bardzo naturalistyczny opis. Aż sobie prawie zwizualizowałem :classic_cool: moze jakies .. rysunki albo zdjęcia ? :D :D a czy Twój chłopak cos mówi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia pysia mysia
co do kształtu i wielkości, to facetom jest to raczej wsio rawno;) Ale co z tezą, że faceci nie zaproponują bycia parą przed seksem z kobietą? To prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnn3
Nie no, proszę ja Was:) Nie pozmieniało się:) Mój chłopak mnie nie widział, to i nic nie mówi:P I na pewno by nic nie powiedział, to jest bardzo, bardzo przyzwoity człowiek, któremu naprawdę niewiele przeszkadza w ludziach, we mnie w szczególności. Ale właśnie się martwię się tym, że może jak coś mu się nie będzie podobać, to nic mi nie powie, a będzie się męczyć... Dlatego pytam. Nie sądziłam po prostu, że to takie ważne. Ja sobie nie wyobrażam, żeby np. odchylenie penisa miało dla mnie decydujący wpływ na wybór partnera;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnn3
misia pysia, nie, to nie jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>> nnnnn3 no ale jak nie, przecież odchylenie to krytycznie ważna sprawa :classic_cool: jak niby sobie to inaczej wyobrażasz...? :P :D Tak więc do Twojej wiadomości - mnie wsio rawno. Jest chyba co prawda cos takiego jak tzw. fartuszek hotentocki (dawno temu czytałem) - wargi wewn. zbyt wielkie i mocno nieestetyczne czasem utrudniające nawet wsunięcie penisa i wymuszające przedtem machinacje rękami - ale to są przypadki skrajne. Poza tym, można rozwiązać to chirurgicznie. Z opisu Tobie to raczej nie grozi ;) misia pysia mysia a dlaczego Cię to tak frapuje? :P proponował Ci który? cos mi się widzi, że zobaczę Cie na swoim topiku niedługo :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnn3
No tak, mi raczej machinacje rękoma nie grożą przed ewentualną defloracją, chyba że w trochę innym celu;) Czyli już się czuję trochę uspokojona:) Chociaż pewnie przedwcześnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia pysia mysia
Aramis----> co to za topik? chodzi mi o następujące zdanie wypowiedziane przez faceta:"faceci, którzy proponują poważny związek przed seksem z kobietą, maja albo 19 lat albo są d**ami życiowymi, albo po prostu kłamią." I też to już słyszałam kiedyś od kumpla, jak mówił o męskim sposobie myślenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia pysia mysia
Aramis!!!!!!!!!!!!!!!!! misia Cię pyta, a TY znikasz!;) eh, mężczyżni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnn3
Ja nie mam cellulitu. W ogóle nie wyglądam aż tak źle. W sumie mam dwie wady obiektywne- nie depiluję odbytu i mam zryty beret:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>misia topik: dlaczego jesteście samotne ;) teraz gdzies jeszcze na pierwszej stronie spisu (chyba) To zależy na co który patrzy. Faceci są różni.. jak kobiety. (tak szczerze - nie powiem, żebym nie miał na to chęci :) ) Ja osobiście nigdy tak nie robiłem... ale ja to wogóle osobny przypadek :) i pewnie podpadam pod w/w kategorie... Zresztą, teraz takie czasy, gdzie wszystko musi być szybko. A sex dzisiaj wydaje się receptą na wszystko, to i nie dziw, że niektórzy od niego zaczynają \"testy\"... i na nich poprzestają. teraz to juz naprawde dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia pysia mysia
Aramis---> dzięki 👄 p.s. odwiedze zatem Twój topik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet plci meskiej
To nie ma zadnego znaczenia. Wiekszosc ludzi w pewnym wieku ma kompleksy i watpliwosci tego typu. Watpie zeby facet zwrocil na to jakakolwiek uwage. Ja bym nie zwrocil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet plci meskiej
W ogole zanim trafilem na to forum (3 dni temu) to nie wiedzialem ze ktos rozroznia jakies rodzaje: motylki, cos tam, cos tam. To sa jakies bzdury, wymyslone problemy. Dziewczyno, nie przejmuj sie tak! Zaznaczam ze nie jestem jakims gowniarzem frustratem ktory nie wie co mowi. Mialem kilka partnerek, mam udane zycie seksualne i powiem wam ze normalny czlowiek sobie glowy nie zawraca takimi pierdolami. Nie wpadl bym na to nigdy zeby dziewczyne pod tym katem oceniac. Po prostu nie przyszloby mi to do glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet plci meskiej
Najwazniejsze dla atrakcyjnosci zeby kobieta (chyba analogicznie jest w przypadku facetów?) dobrze sie czula sama ze soba. Nawet niezbyt piekna dziewczyna jak zakokietuje i pokusi to sie robi pociagajaca. Nie sluchajcie wiec frustratow ktorzy probuja zachwiac wasze poiczucie wlasnej wartosci. Dajcie se siana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka marianka
i schodzimy do poziomu pipki .... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet plci meskiej
powiem nawet więcej-jak facet przebrany w seksowną damską bieliznę zakokietuje umiejetnie o tez sie nie mozna oprzec...wiem co mówie bo od jakiegos czasu pałam silnym poządaniem do jednego transseksualisty którego poznałem w klubie dla homo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×