Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miauczydelko

jade nad morze

Polecane posty

jade nad morze z moim Miskiem ...jedziemy zeby spotkac sie z moja przyjaciolka bo dlugo sie nie widzialysmy..no i nie wiem jak sie ubrac...nie rosze sportowej odziezy...mam styl bardziej elegancki...no ale mysle ze jak juz bede z Miskiem to pojdziemy na plaze ..no i co? w szpilkach bede popierdzielac po piasku? doradzcie prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
to najmnieszy problem kochanie, rob co chcesz, aby ci bylo wygodnie, ale najlepiej w adidasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee kiedy ja w adidasach sie zle czuje...jakbym miala krotkie nozki...a szpileczka to jest to co lubie..kurcze moze na koturnach?albo w aucie miec cos zapasowego?cholera...sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
kobieto jedź w aucie tych adidasach, zdejmiejsz je w aucie i bedziesz w skarpetach, twoje chodzenie w adidasach skonczy sie tylko na postoju na siku, jedzienie, krótki odpoczynek, więc za bardzo się w tych butach nie na chodzisz.a na plaze tylko adidasy, w szpilach zapadasz sie w piasek , wszedzie piasek wiec nie jest to konfort. Na mieście jak chcesz to chodź w szpilach, ale bardziej już polecam niskie półbuty - obcas max 4 cm. To naprawde nie boli jak ubierzesz nizsze buty, przymiesz w sklepie i zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na plazy w szpilach bedziesz smiesznie wygladac.w aucie siedz w czym chcesz, ale spakuj do torby jakies sportowe buty, na japonki/klapeczki juz za zimno.ale moze jeszcze zaskoczy Was ladna pogoda.ja jak jezdze nad morze biore ze soba sportowe cieple bluzy, dresowe spodnie.zawsze w takich ciuszkach fajnie siedzi sie wieczorkiem na plazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nad morze mam poltorej godziny ...wiec ani nie bedzie odpoczynku ani jedzenia...noo...ewentualnie siusiu...i moze cos jeszcze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
ja ci powiedzialam co masz zrobić, a co z tym zrbisz to twoja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teżcoś
Załóż koturny, skoro nie lubisz niskich butów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HOP LOP
miauczydelko - o BOZE ale mamay proste społeczenstwo. ALe ciesz zsie ze masz tylko taki problem w zyciu !! ZENADA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory...ale zenady tutaj zadnej nie widze...ot po prostu sie radze...jak Ci nie odpowiada - nie wchodz prosze..i nie wciskaj swoich niepotrzebnych 3 groszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w szpilkach na plazy bedziesz wyglądac jak wariat buahahaa. weź adidasy i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×