Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chanel chance

zakup perfumu na allegro!!

Polecane posty

Gość chanel chance

zazwyczaj kupowałam w sklepie chanel chance (koszto 320 zł) teraz jednka zauważyłam że na allegro można dostac te perfumy za nieco ponad 100 zł. Nigdy nie kupowałam na allegro a więc mam pytanie: - jak poznac czy dany perfum jest podróbą? - czy mam możliwość otwrcia paczki na poczcie i sprawdzenia czy dostałam dokładnie to czego oczekiwałam, a wrazie i dopiero wtedy dokonać wpłaty na poczcie?? powinnam coś jeszcze wiedziec na ten temat?? wszystkie sugestie mile widziane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość następna żenująca
"jak poznać czy dany perfum jest podróbą?" co za wieś :O pisze się "jak poznać czy dane perfumy są podróbą?" a poza tym różnica w cenie jest tak znaczna że raczej to podróbka perfum a nie oryginał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanel chance
następna żenująca- dziękuje bardzo za niezwykle miłą i sympatyczną odpowiedź...niestety równie dobrze po twojej wypowiedzi można swierdzić że jesteś żenująca i ograniczona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JANIEMOGE JUZ
Jaki 'perfum" kurwa mać ?! Co wy z ty "perfumem"??!! Nie ma czegoś takiego do jasnej cholery !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nieczytajcie takich wypowiedzi jak was tak denerwują... albo najlepiej wynieście sie z forum jak tak bardzo szarga wasze nerwy! ps. lepiej nie kupuj tych perfumów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co......
ja wiem że mówi się perfumy....ale i tak mówie perfum...perfymy kojarzą mi się z kilkoma a nie jednym...i przestańcie się czepiać..przecież wiadomo o co chodzi...i jeśli nie macie nic do powiedzenia oprócz jak się poprawnie pisze to się nie wypowiadajcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanel chance
No nie co to za forum??:o czy wszyscy sa tu tacy dziwni?? ok, poprawiacie mnie bo zrobiłam błąd, ale widze że wasz język jest o wiele bardziej zachwaszczony... ja robie takie błędy z przyzwyczajenia bo lubie przekręcać niektóre wyrazy, troche je zmieniać.. ale jak ktoś przeklina to raczej to świadczy o prostactwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej niech tak krytykują niż żeby autorce ktoś sie kiedyś w twarz (albo za plecami) roześmiał po usłyszeniu takiego tekstu o \"perfumie\" - mówię serio i życzliwie tu jest anonimowa a w życiu wstydu się naje a co do perfum - przebicie cenowe x 3 ie sugeruje oryginalności raczej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JANIEMOGE JUZ
To mówisz tez "spodzień",a nie spodnie ? I "nożyczek",zamiast "nozyczki"? Jest słowo perfumy,i tak należy mówić,i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz kupilam trzy razy perfumy na Allegro i zawsze bylam zadowolona. Sprzedawce wybralam z polecenia znajomych lub sprawdzalam jego komentarza, najlepiej wybrac super sprzedawce, ni ema takiego sprzedawcy na allego, ktory nie mialby negatywnego komentarza,ale je tez warto przeczytac bo czasami sa bez sensu,np. daje negatyw bo kartonik byl pognieciony albo jak ktos zamwia przed samymi siwtami to ma pretensje ,ze przesylka dlugo idzie ( chociaz wiadomo ,ze wtedy na poczcie jest o wiele wiecej przesylek,a ludzi tyle samo). Ja zawsze kupowalam testery,z tego wzgledu,ze sa one trwalsze, pomimo ,ze nie sa pakowanie w zafoliowane oryginalne pudelko,ale przeciez nie na tym mi zalezy. Jezeli chodzi o reklamacje to jezeli bedziesz miec jakie watpliwosci co do tego czy perfumy sa oryginalne, kontakujesz sie ze sprzedawca,a on wymienia je na inne, masz na to chyba 7 dni,o ile nie bedzie inaczej napisane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co........
tylko że spodzień nikt nie mówi...a perfum mówią przeważnie wszyscy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanel chance
JANIEMOGE JUZ - dziękuje bardzo za kurs nauki mówienia :o... tobie tez proponuje kurs ale troche inny, związany z twoim wychowaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanel chance
kurcze czyli tak jak myślałam mogą być podrobione??:o a szkoda bo taka cena była by rozsądniejsza niż 320 zł, która jak dla mnie są sztucznie windowana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co........
ja tydzień temu kupiłamna Allegro perfum ADIDAS EXTREME 3 ...za 30 zł...w sklepie taki kosztuje około 70 zł...już go dostałam i jest oryginalny...myślę że to Chanel też będzie oryginalne...pewnie temu jest tańsze że gdzieś z zagranicy przywiezione i tam taniej było kupione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanel chance
kurcze czyli tak jak myślałam mogą być podrobione??:o a szkoda bo taka cena była by rozsądniejsza niż 320 zł, która jak dla mnie jest sztucznie windowana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz zbyt niska cena moze oznaczac,ze sa to tzw. tureckie podroby jezeli perfumy kosztuja 320 zl to radzilasbym na allegro wybrac takie za 150-200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanel chance
kurcze czyli tak jak myślałam mogą być podrobione??:o a szkoda bo taka cena była by rozsądniejsza niż 320 zł, która jak dla mnie jest sztucznie windowana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz zbyt niska cena moze oznaczac,ze sa to tzw. tureckie podroby jezeli perfumy kosztuja 320 zl to radzilasbym na allegro wybrac takie za 150-200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanel chance
kurcze czyli tak jak myślałam mogą być podrobione??:o a szkoda bo taka cena była by rozsądniejsza niż 320 zł, która jak dla mnie jest sztucznie windowana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz zbyt niska cena moze oznaczac,ze sa to tzw. tureckie podroby jezeli perfumy kosztuja 320 zl to radzilasbym na allegro wybrac takie za 150-200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co........
ja kupiłam tydzień temu na Allegro perfum ADIDAS EXTREME 3 za 30 zł..w sklepie kosztuje około 70 zł..już go dostałam i jest oryginalny...myślę że to Chanel też jest oryginalne..a tańsze pewnie dlatego że ściągniętre z zagranicy i tam było taniej kupione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanel chance
kurcze czyli tak jak myślałam mogą być podrobione??:o a szkoda bo taka cena była by rozsądniejsza niż 320 zł, która jak dla mnie jest sztucznie windowana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co........
ja kupiłam tydzień temu na Allegro perfum ADIDAS EXTREME 3 za 30 zł..w sklepie kosztuje około 70 zł..już go dostałam i jest oryginalny...myślę że to Chanel też jest oryginalne..a tańsze pewnie dlatego że ściągniętre z zagranicy i tam było taniej kupione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość green_kitten
a co to jest "perfumu"? nigdy nie slyszalam czegos takiego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość green_kitten
a co to jest "perfumu"? nigdy nie slyszalam czegos takiego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccdddttt
jesli na allegro ..perfumy roznia sie cena powiedzmy 20-30 zloty, to mozecie byc pewne ze to nie podrobka...ale jesli powyzej ..to wiadomo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violence
a co to jest to "perfumu"? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×