Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kraszkowianka2424

Polski potrzebna pomoc!!

Polecane posty

Gość kraszkowianka2424

Witam,Mam prozbe,napisalam sobie juz rozwiniecie i zakonczenie pracy z polskiego z Wertera-Temat-Zbadaj przyczyny samobojstwa Wertera w kontekscie milosci do lotty,kontaktow z innymi oraz pogladow ale brakuje mi wstepu.poprostu mam pustke w glowie,wszustko co wymysle wydaje mi sie bezsensu..Moze ktos mi pomoze???Prosze o jakies natchnienie.z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraszkowianka2424
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraszkowianka2424
POmoze ktos?/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego co wiem.....
z tego co wiem to na samym początku sie pisze wstep a w rozwinieciu pisze sie to co we wstepie tylko baaardzo rozbudowane. wiec jesli juz napisalas rozwiniecie to musisz postapic odwrotnie. czyli baaardzo skrocic to co napisalas z rozwinieciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraszkowianka2424
Napisalam wstep taki ;W dzisiejszych czasach kontakty miedzyludzkie przebiegaja w sposob rozny,czasem bardzo zawily.Przyjazn,milosc,samotnosc to uczucia ktore towarzysza nam na codzien.Kazdy z Nas chcialby kochac i byb kochanym..W ksiazce Goethego pt Cierpienia mlodego Wertera ukazuje sie postac itd..Moze byc?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego co wiem.....
wedlug mnie to dobry wstep do takiego tematu. mam nadzieje ze temu kto Ci to bedzie sprawdzał tez sie spodoba:) trzymam kciuki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraszkowianka2424
To dobrze,lubie polski ale czasem mam wrazenie ze to co pisze jest bezsensu i sie nie nadaje,hmm chyba nie wierze troche w siebie..Dziekuje i przepraszam ze zawracalam glowe:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że niepotrzebne jest \"w dzisiejszych czasach\", tylko od razu \"kontakty międzyludzkie\". Albo zamiast tego o czasach można napisać, że od zawsze. Bo taka jest prawda, od zawsze tak było, a nie od niedawna, a Twoja praca nie ma nawiązywać do współczesności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego co wiem.....
nie masz za co przepraszac i tak tu siedze i sie nudze. ja tez lubie polski i tak jak ty mam czasami klopot z tym zeby napisac cos fajnego caly czas wydaje mi sie ze to zdanie ktore pisze nie jest zbyt dobre ale czasami poprostu nie jestem dla siebie obiektywna i warto poradzic sie kogos innego. najlepiej kogoś kto nas nie zna i naoewno będzie obiektywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×