Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BlackWhitee

Poprawka nosa u Skupina

Polecane posty

Gość BlackWhitee

Hej. Wiecie może jak to jest z poprawką nosa u Skupina? Czy bierze za to pieniądze? Oczywiście jeśli to On robił operację ;) Jak podchodzi do pacjentek upominających się o poprawkę? Jak Je traktuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem jak to jest
i lepiej zebys nie musiala miec u niego poprawki po jego oczywiscie robocie bo on albo nie widzi wogole problemu albo musisz placic lub doplacac, a z tego co wiem wiecej o jego poprawianych nosach to za jakis czas sa zmowu do poprawki ,odradzam ci skupina dokad nie jest za pozno.Wybierz lepszego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackWhitee
Hmm...nos miałam robiony właśnie u Niego, ale jest za szeroki :/ Chciałabym zmieńić czubek i zwęzić skrzydełka. Słyszałam, że trzeba właśnie dopłacać...ale wolałabym żeby mi jeszcze napisały coś osoby, które poprawiały u niego nos, po wcześniejszej op u niego;) A Ty miałaś u Skupina poprawkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezjestemciekawa
Ja tez miałam robiony nos u dr. Skupina i nie do końca jestem zadowolona z efektu, więc jeśli ktoś wie cokolwiek na temat poprawek u tego lekarza, to proszę żeby podzielił się wrażeniami z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup
up up nikt nie miał poprawki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba dopłacić na anestezjologa, w razie , gdyby ktoś chciał coś poprawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skupin nos

Odradzam Skupina. Zniszczył mój nos i moją twarz. Zostałam trwale oszpecona przez tego człowieka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wydaje mi się że to jeszcze nie pora ale może jakiś chirurg w Polanicy by Pani pomógł fakt że to niestety będzie wiązac się z  nowym kosztem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skupin osoby poszkodowane

Szukam osób, które zostały trwale oszpecone lub okaleczone przez Skupina. Proszę o kontakt pod adresem e-mail joanna.nnnnn@gmail.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×