Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zrozpaczonaaaa111

zdradził 2 miesiące przed ślubem

Polecane posty

Gość A to ciekawe
Czas wykonania: 2 godz. Trudność: bardzo łatwe Ocena przepisu : 5 Typ potrawy: Dania warzywne Źródło: www.kuchnia.3miasto.pl Wyświetlany: 1709 Komentowany: 0 Drukowany: 144 Składniki: Porcja dla 4 osob. 2 ogorki (600 g). Farsz: 100 g miesa krabow, 100 ml majonezu, 100 ml wywaru rybnego, 10 g zelatyny, 1 lyzka przecieru pomidorowego, 1 lyzka koniaku, sol, pieprz. Przybranie: zielona pietruszka. Wykonanie: 1. Zelatyne zalac lyzka zimnej wody, odstawic na 15 min. Nastepnie rozpuscic w goracym wywarze, ostudzic. 2. Przygotowac farsz: polowe plynnej galarety polaczyc z majonezem, krabami, przecierem pomidorowym i koniakiem. Doprawic sola i pieprzem. 3. Ogorki umyc, pokroic w kawalki dlugosci 3,5 cm. Wydrazyc tak, by pozostala cienka warstwa jako dno. 4. Wnetrze ogorkow oproszyc sola, postawic do gory dnem, by odsaczyc nadmiar soku. 5. Po 15 min ogorki napelnic farszem, oblac pozostala plynna galareta, przybrac zielona pietruszka, wstawic do lodowki. Źródło: Encyklopedia sztuki kulinarnej, tom 25 "Zimny bufet", strona 16. From: apaczus@hot.pl (Radku"s De Apaczu"s)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostaw go
radzę Ci dobrze zostaw go!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vb 8n9
jak go nie zostawisz to juz do konca zycia bedziesz cierpiala i bedziesz nieszczesliwa jak juz przed slubem ci ezdradzil to po slubie tez bedzie to robil na 100% uwierz mi nie kocha cie jak go podniecaja inne dupek i ty sie nim nie brzydzisz ciekawe co mysli jak cie posuwa a raczej o kim.... musisz go kopna w dupska bo przegrasz zycie zobaczys ze znajdziesz wartosciowego faceta czasami milosci trzeba sie wyrzec jesli ktos nie ma wartosci takich jak ty>wiernosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vb 8n9
jak ty>wiernosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiśniowy smak aksamitu
kopnij go w dupę!!! kawał h.u.ja z niego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juimiom
na 100% spotkasz tego jedynego kochaj tego kto wart kochania zobaczysz ze po slubie albo bedzie sypial z nia albo czasami jakies romansiki juz wie ze mu wybaczysz a po slubie to juz calkiem bedzie mial pewnosc ostanie slowa masz wiac puki czas i ciesz sie ze to sie stalo przed slubem widocznie bog chcial ci oszczedzic gorezego cierpienia!!!powodzenia jestes piekna i uwierz w csiewbie a on nigdy sie nie dowie co stracil!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, nie mogę się otrząsnąć! On właśnie przyszedł i powiedział mi, że zdradził mnie z moim ojcem analnie! Tzn. on ruchał mojego starego w odbyt, a mój tatełłe nasrał mu do ryja! Potem obciągnęli sobie wzajemnie z połykiem i postawili na klatę wiadomo co... Cóż mam teraz czynić? 😭🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walnij w łeb
a póxniej kopnij w dupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykladowca
a co ci za roznica czy komus wlozyl czy nie? zdradza kazdy, a osiol z niego ze sie przyznal. ty tez go bedziesz zdradzac. take it easy. a gadanie ze jak kocha to go inne nie podniecaja to chyba pisza dzieciaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbnm
wykladowco we lbie ci sie poprzewracalo!!!!!!!!!!!! myslisz ze wszyscy jebia wszystkich moze ty tak masz bardzo wspolczuje jak sie obudzisz z reka w nocniku jeszcze sa ludzie ktorzy sa sobie wierni!!!!!!!!!!i nie jestem dzieciakiem !!!!!!!bo cwierc wieku przezylam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehheheheheeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrozpaczona111 - weź pod uwagę fakt, że on to zrobił 3 razy!! to nie było tak, że go raz poniosło, nie umiał sie oprzeć a potem żałował. Bo potem były jeszcze dwa kolejne razy- już ze tak powiem bardziej świadome, wiedział co robi. A jak zdradzil już 3 razy...to nie ma co byc z takim facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tak powiem
ja bym odwolala slub, jak zdradzil przed to co dopiero po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli cie zdradził przed ślubem to w końcowym rozrachunku lepiej dla Ciebie. Nie ma sensu pchac się w związek z facetem, który skacze z kwiatka na kwiatek. Rozumiem, ze boli ale to minie, aco najwazniejsze nadal masz wybór i nie jestes związana z tym facetem. Wszystko się ułży, zobaczysz...i wyjdziesz za faceta godnego Ciebe. Pzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdole!! ależ rady tu dostałaś, naprawdę!! śmiać się mam, czy płakać?? weź się opanuj i pomyśl, że to dobrze wyszło, że dał dupy teraz, a nie 2 miesiące po ślubie. chciało mu się po prostu \"ciachnąć świeżyznę\", to se ciachnął. ale głupi jest, bo pozwolił, żebyś się o tym dowiedziała. albo ma cię w dupie, albo jest za mało inteligentny żeby dobrze ci ściemnić, albo po prostu nie chce mu się żenić. albo coś tam jeszcze.... może być milion powodów! a ty zamiast rozpaczać, zacznij sobie szukać nowego kandydata. ot co!! i nie słuchaj żadnych bajek o wybaczeniu, o jakichś tłumaczeniach... pierdoły to są i nic więcej!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Jak by to nie wyszło na jaw to by Cie dalej zdradzał tak długo ile by się dało... Inni mają racje, dobrze że to teraz wyszło, za pare lat jak byscie juz mieli dzieci, byłoby Ci o wiele ciezej, poza tym kobiecie z dzieckiem jest trudniej ułożyć sobie życie na nowo a tak to masz jeszcze szanse na szczęście! Nikt Ci nie bedzie miał za złe że odwołałaś ślub. Trzymaj się kochana, niech się inne babki z tym palantem męczą :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 73434354
Do Autorki : Z tego co przeczytałam to twardo stoisz przy swoim zdaniu tzn., ze go kochasz, 4 lata razem itp. Widać, ze pomimo tego co zrobił, chcesz byc (i mysle,ze bedziesz) z nim. Pomimo bólu i upokorzenia ja widze jakies swiatło w tunelu, a mianowicie ciesz się, ze to sie stał o przed ślubem, bo i po ślubie tak będzie. Sama piszesz,ze ta jego EX jest ładna, widać na to leci a wszystkich ładniejszych od Ciebie nie wyślesz w kosmos. Na nic sie zdadza rady innych osob, bo wszystkich chcesz przekonac, ze miłosć z Twojej strony to argument. Na pewno tak, ale ja nie widze miłosci z jego strony :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
73434354 nie wiem jak to wytłumaczyć!!! bo kocham go ponad wszystko!! byłabym w stanie zrobic dlaniego też wszystko!! może masz i rację!!:( sama już niewiem, naprawde mówi mi że mnie kocha!! przecież jakby tak nie było zostawił by mnie dla niej!!! a jednak mimo tego, ze jest odemnie ładniejsza to wrócił do mnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzuc go albo nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×