Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zrozpaczonaaaa111

zdradził 2 miesiące przed ślubem

Polecane posty

Gość nie badz głupiaa
nie bądz głupia, skoro zrobił to teraz zrobi i później!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statystycznie 75% par po zdradzie podchodzących do naprawy swojego związku po tym wychodzi z walki ze zwycięśką ręką. Myślę że warto dać szansę W końcu łatwiej wybaczyć zdradę tę czysto cielesną - skoro on tamtej nie kocha to zdarzyło się trudno, ale nie przekreślaj niczego - niech dostanie po łapach nie rzucaj mu się od razu na szyję - zrozumie co zrobił i dostanie szkołę!! Ale nie skreślaj go definitywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie badz głupiaa
taka sobie o Tys madra czy głupia on ja juz drugi raz zdradził!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto!! już raz Ci napisałem, nie?? kto tu widzi jakieś światełko w jakimś tunelu?? nie wyslesz wszystkich ladniejszych od siebie w kosmos. ale moze trzeba pozbyc sie kompleksow, zobaczyc w sobie cos fajniejszego niz ma tamta i podniesc glowe do gory?!? kobity opanujcie się!! nie wiecie, że facet juz tak ma, że jak zdradzi raz, to będzie zdradzał?? po prostu wybaczenie będzie traktowane jak przyzwolenstwo na dalsze brewerie. moze nie od razu, ale po pewnym czasie tak bedzie. wiem co mówię!! a Twoje wielkie kochanie przejdzie z czasem. tak to już w życiu jest, że czasem trzeba trochę pocierpieć, popłkakać... ale tylko po to się to robi, żeby być mądrzejszym w przyszłośći. i każdy zdrowo myślący człowiek przyzna mi rację. niestety, w życiu, biznesie i miłości nie wolno mieć sentymentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienka z niebystrzycy
Moj kochanek tez ze mna sypial przed swoim slubem, po slubie to rowniez sie nie skonczylo i tak od 15 lat :) a zonie wciaz powtarza ze tylko ja kocha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yesssssssss
ta wyżej ma racje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez go olej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łojjjjjjjjjjjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczona starucha
No nie wierzę w to co czytam! 3 razy??? Czarno to widzę. Mówi że kocha bo pewnie widzi w Tobie dobry materiał na żonę (zresztą pewnie się przyzwyczaił), taką co zadba o dom, dzieci, smacznie ugotuje i w dodatku będzie wierna jak pies. A na ekstra seksik to on sobie poleci do byłej lub nowej ekstra laski. Chcesz tak żyć? KOBIETO WALNIJ SIĘ W TEN GŁUPI ŁEB! Przepraszam, wcale nie uważam Cię za głupią. Chciałam tylko potrząsnąć Tobą. Bo nawet największa Twoja miłość tego w końcu nie przetrwa i tylko zmarnujesz życie. Jeśli nie potrafisz odejść to chociaż nie bierz ślubu, zawsze będziesz mogła go porzucić jak Ci nowy numer wywinie. Albo jeszcze inaczej; na ślubie powiedz NIE (ale to by było strasznie wredne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczekkk
zboczona starucha ma racje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tak nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostaw go
zostaw go dziewczyno nie marnuj sobie zycia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bueeeeeeee
jak 3 razy to faktycznie przypadkowo:D nie wierz swini, odwolaj ten slub w cholere, jak jeszce ci na nim zalezy, nie zrywaj, tylko powiedz,ze "przesuwasz date slubu" sama bylam swiadkiem kiedy parka przyszla odwolac slub dzien przed:) badz z nim jak chcesz,ale wkrotce sama odkryjesz,ze kochanie sie z kims, kto jeszcze pachnie inna to oblech i przerzucisz sie na pierwszego porzadnego jakiego spotkasz. lej na niego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgdgd
taaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopa mu zasadz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzuć go dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem jedno. ja naprawde kocham mojego meza i nigdy bym go nie zdradziła, nie można kochac i zdradzić chyba ze ma sie cos z mózgiem nie tak . a wiec......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśniee
ja tez niewiem jak można kochać i zdradzać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna
mozna i juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ne mozna i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie można
nie można i głupot mi tu nie gadajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×