Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grzywkoll

robić studia podyplomowe? mgr to teraz mało...

Polecane posty

Gość grzywkoll

jak myslicie? warto poglebic wiedze z kierunku studiow na dodatkowym studium podyplomowym? moze pomoc w znalezieniu lepiej platnerj pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, że warto robić. i niekoniecznie z kierunku studiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja studiuje dziennie
pielegniarstwo ... a dodatkowo chodze na studium -zawód: technik analityk medyczny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhe
Ja mam trzy podyplomowki, szkoda bylo czasu i pieniedzy. Pewnie, ze jestem bogatsza o wiedze, ale o prace dalej trudno, gdy znajomosci brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej zacząć pracować, zobaczyć w jakim kierunku zacznie sie rozwijać kariera i potem wybrać odpowiednią podyplomówkę. bo łąpanie kilku srok za ogon to raczej nie jest dobre. ja teraz zaczynam podyplomowe, w sumie po 3 latach \"kariery zawodowej\" - tak się potoczyła, ze siedzę w zarządzaniu jakością. i teraz, zeby tę moją praktykę podeprzeć teorią zapisałam sie na podyplomówkę. jakbym tak zaczęła od razu po studiach, to nie wiem co by z tego wyszło - pewnie sama bym nawet nie wiedziała co bym chciałą robić. no i zawsze jak już się gdzieś pracuje jest szansa, zę pracodawca pokryje część kosztów, a moze nawet całość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marusia, jakie studia skończyłaś i jak dokładnie brzmi nazwa/kierunek studium podyplomowego, które robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×