Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivothemaster

jak usunąć gume z płaszcza?

Polecane posty

Gość ivothemaster

witam Panie :D rok temu kupilam sobie sliczny plaszczyk jednak jakims sposobem guma do zucia przykleila sie do niego. probowalam usunas ja pumeksem, peseta, jednak dalej zostal maly slad ktory niestety jest widoczny, macie moze jakas rade dla mnie jak to usunac? z gory dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja siostra
wrzuca takie rzeczy do zamrażalnika. Mówi, że potem guma się sama wykrusza i nie ma śladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie! Weź z zamrażarki kostkę lodu. Przyłóż w miejscu, gdzie jest przyklejona guma. Jak się pożądnie schłodzi, to tę gumę poprostu wykruszysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivothemaster
ten plaszcz jest zimowy, nie trencz myslicie ze nic sie nie stanie jak go do zamrazalnika wloze? nie wiem czy sie zmiesci w koncu nie obetne rekawa zeby go wlozyc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajuzgnam
Zmywaczem do paznokci.Troche na watke i przetrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivothemaster
dzieki dziewczyny, wlasnie przylozylam kostke lodu a jak sie nie uda to potraktuje zmywaczem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja siostra
myślę, że zamrażalnik zrobi mniej szkody niż zmywacz do paznokci. Może Ci zostac plama odbarwiona. Jak Ci się zmieści cały płaszcz to spróbuj tą kostka lodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rob nic zmywaczem! moze byc jeszcze gorzej niz przedtem. wyjmij frytki, lody i wsadź płaszcz :D ale mąż miały ubaw jakby chciał coś wyjąc haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×