Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

kącik porad

Polecane posty

wpisujcie tu swoje problemy....postram sie kazdej osobie udzielic rady. nie bez powodu sie mowi ze czasem potrzeba oceny osoby 3-ciej...moze to ja wlasnie jestem nia? odpisze napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalafior stepowy
a ty nie masz swoich problemów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalafior stepowy
a mi się wydaje ,że uciekasz od swoich zajmując się problemami innych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze mi pomozesz
czy mam po maturze zamieszkac z chłopakiem i się z nim wcześniej zaręczyć??? A moze to za wczesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ciekawe.....akurat ja mam taka sama sytuacje..przed matura chlopak powiedzial ze mi sie oswiadczy a od czerwca mamy mieszkanie zalatwione i bedziemy tam razem mieszkac:)..wiesz mysle ze jak kochasz i masz pewnosc ze to ten jedyny nie zastanawiaj sie nic....tylko badz z nim. a ile on ma lat? i ile jestescie razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze mi pomozesz
chyba jednak poczekam ( 19lat ) bo to za wcześnie. Postudiujemy w jednym miescie i bedziemy sie widywac czasami wieczorkami :P i mozemy przeciez pomieszkiwac w weekendy. A jak sie okaze ze na studiach poznamy kogos innego to co wtedy...? A tak bedzie łatwiej sie rozejsc - chociaz nie planujemy tego ale roznie to bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupppp
firanka, a wy na studia razem sie wybieracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za wczesnie
i tak zrób, jak myslisz. 19 lat to naprawdę za wcześnie. A Ty od rad - za młoda jesteś, zeby ich udzielać. Możesz komuś źle doradzić, nie boisz się , ze kogoś skrzywdziśz swoją głupią poradą? To że ty tak masz, to nie jest żaden wyznacznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie on juz studiuje zaocznie we wroclawiu...a mieszka 6okm od wrocka...ale w czerwcu sie obydwoje przerowadzamy do wrocławia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze wiek tu niema nic do znaczenia czy jestem za mloda do udzielania rad czy nie....przeszlam bardzo duzo w zyciu.dlatego chce pomoc jesli chce ktos tego.a ze ty niepotrzebujesz pomocy to nie znaczy ze musisz tak pisac....jak zauwazylas/es wypowiedziala sie dziewczyna ktora sie zareczyla z chlopakiem jak miala 18lat..wiec tak jak mowie to zalezy od wewnetrzych uczuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za wczesnie
a mnie akurat chodzi o zamieszkanie z chłopakiem, a nie zaręcznie. Za wcześnie. Nie wiem ile przeszłaś, ale to ze na innych forach, oraz na całym świecie ludzie cos rozbią, jeszcze nie znaczy, że jest to dobrym wyjściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za wczesnie
ona się jeszcze nie zareczyła...pyta sie właśnie o to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wlasnie mowialam jesli czuje ze to jest ten facet itd i wie ze bedzie szczesliwa moze sie powaznie zastanowic nad tym...chyba nie chytane uwaznie sa wypowiedzi...ja tez sie jeszcze nie zareczylam ale jesli nic sie nie zmieni to do pol roku sie spelni to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaaaaaaaaa
w dzisiejszych czasach niestety nie ma juz porzadnych facetow a jak sa to sie ukrywaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i masz po części w tym racje...ale ja uwazam ze dziewczyny tez psuja duzo w zwiazkach..takze w zwiazku trzeba sie nauczyc przechodzic na kompromis lecz niezbyt duzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaaaaaaaaa
kompromis swoja droga ale jak ktos nie potrafi zapomniec o swojej bylej no to juz nawet kompromis nie pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczekajcie z zareczynami
i zamieszkaniem jeszcze.... naprawde. A czym bedziecie sie cieszyc po slubie, jaka zmiana bedzie po slubie jak po weselu wrocicie do mieszkania, w ktorym juz mieszkliscie a tak cos nowego, ekscytacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antek police
mam małego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co jak mam zrobic jesli chce isc do wroclawia na studia itd...co mam mieszkac odzielnie?to sie mija z celem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antek police
nigdy sie nie mijam z celem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie chce tak pesymistycznie patrzec na swiat...moze bedziecie uwazac mloda glupia zakochana moze i tak...ale ja chce zyc z nim....a niemoge z gory zalozyc ze odejdzie nie ulozy sie miedzy nami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moze tak bedzie ok
no to sprobuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×