Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trampkaaaaa

Co sądzicie o trampkach???

Polecane posty

Gość trampkaaaaa

Takich wysokich,do połowy łydki. Chciałam sobie kupić w jakims wesołym kolorze,np różowe,albo błękitne,i do spódniczki króciutkiej... Fajnie tak ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burok
takie wysokie mi sie nie podobają wole płaskie albo do kostki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klopecka22
EEEE,fajne są trampy :-) Sama noszę,i uwielbiam je.Takie wysokie właśnie.Mam granatowe,różowe i w kwatki :-D Dziś miałam na sobie różowe trampeczki,i krótką spódniczkę dżinsową,i ten zestaw wyjatkowo lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litka
okropnie wyglądaja do krótkiej spódnicy, najlepiej zakryć je długimi spodniami :P dla mnie trampki odzwierciedlaja styl ubierania polskich dziewczyn: stosunkowo męski, bezkształtny itp. a trampki są dobre przede wszystkim dla nastolatek albo punków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litka
chyba nie chodzilo o trampki na obcasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trampkaaaa
Nieeeee !!! Nie chodziło mi o te na obcasie. Ochydne !!! Zwykłe,punkowe trampki,tylko że wysokie,czyli ponad kostkę :-) O takie mi właśnie chodzi,i takie mi sie bardzo podobaja do spódniczki,tylko...no sama nie wiem.Jakieś wąty mam,że to może wyglądać,hmmm,mało dziewczęco :-O A mam 22 lata już..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litka
to wyglada bardzo niedziewczęco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiocha na 102
niestety trampki, ktore byly szczytem mody na poczatku lat 90 z braku innych produktow dzis sprzedawane sa za 100 zl i do tego sa wg niektorych szczytem elegancji (np w zestawie z garniakiem). :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejkujejku
nauzykaa -------- nie wszystko musi byc porządne i stonowane...Troche zabawy w ubiorze na pewno nie zaszkodzi...A trampki sa naprawde fajne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cóż...
Ja mam par trampek chyba z pięć. różnokolorowe i zielone i czerwone i pomarańczowe i czarne.. takie odważne kolory te pierwsze 3 pary to z kostkę a te ostatnie do do połowy łydki i wiazane podkreślam wiązane a nie na zamek. fajne są można je używać jako trampoki lub jak w moim przypadku latać po szkole... i na każdy dzień buty pasują mi do kolorystyki ubrań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetnesss
ja tez lubie trampki.w Polsce malo kto jes nosi,ogolnie nie sa tu dobrze odbierane,ale np w Nowregii co drugi facet je nosi,dziewczyny tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w norwegii
nosi sie tez kalosze w kwiatki kiedy nie ma deszczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /mart/
moim zdaniem zalezy od gustu. ja lubie i takie i takie :) niedawno kupilam sobie takie dluzsze i chodzilam w nich troche ale nie tak duzo jakos a jutro kupie soobie moze takie do kostki sa teraz bardzo modne pozdrawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chodzę w trampkach. ale old schoolowych, odbiegających od tego co teraz można kupić ... i istotnie, różowe trampki - profanacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż ja słucham rocka, punkrocka i metalu więc trudno się dziwić. teraz praktycznie nie można nigdzie kupić prawdziwych trampek. ja sama planuje zakup nowych przez intenet bo tak to nigdzie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trampki im dluzsze, tym ladniejsze ;P, tylko troche w nich goraco ;P i oczywiscie tylko czarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja najbardziej lubie takie trampki zakrywające kostkę, ale nie dłuższe niż za kostkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka26
dla nastolatek sa ok takie trampy.pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elej
Integral --> a jakie chcesz sobie kupić przez internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezopotamia
niezla wiocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×