Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Frytka2-4

GDAŃSK SZUKAM PRACY WYKSZ.SREDNIE HANDLOWE

Polecane posty

Gość Frytka2-4

Ktoś mógłby mi cos polecic???????Za minimum 1000 zł z mozliwoscia rozwoju...mam ukończony dodatkowo kurs kosmetyczny,informatyczny i j.angielskiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukaj biurowej
na pewno coś znajdziesz za troche więcej niż 1000. też jestem z gdańska i też mam średnie handlowe (obecnie w trakcie zdobywania wyższego zaocznie). średnie handlowe tak naprawde nie wiele daje, jedynie troche przydatne rzeczy to rachunkowość czy techniki biurowe których ja sie uczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frytka 2-4
No własnie sie zastanawiam w jakiej dziedzinie mogłabym rozpoczac poszukiwania poniewaz nie mam tez duzego doswiadczenia...pracowałam jedynie 4 lata w sklepie spozywczym i nie wiem czego mam sie uczepic...byc moze jakies kursy...ale ja potrzebuje pracy jak najszybciej poniewaz bede musiala sie za to utrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukaj biurowej
a powiedz mi studiujesz coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frytka 2-4
Nie studiuje ale w ostatnim czasie bardzo intensywnie o tym mysle tylko ze musze zdac najpierw mature która moge zdawac w styczniu ale potrzebne mi sa pieniadze poniewaz chciałabym wziac jakies korepetycje bo jestem 3 lata po ukonczeniu szkoly...tylko ze w zyciu mi sie wszystko ostatnio przewraca wiec mature pewnie bede zdawac dopiero w maju...narazie to musze znaleźc pracke..pieniażki mi sa potrzebne pozatym nie pracuje juz 5 lat a to duzo lata leca a ja nie mam rzadnego doswiadczenia zawodowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frytka 2-4
Nie studiuje ale w ostatnim czasie bardzo intensywnie o tym mysle tylko ze musze zdac najpierw mature która moge zdawac w styczniu ale potrzebne mi sa pieniadze poniewaz chciałabym wziac jakies korepetycje bo jestem 3 lata po ukonczeniu szkoly...tylko ze w zyciu mi sie wszystko ostatnio przewraca wiec mature pewnie bede zdawac dopiero w maju...narazie to musze znaleźc pracke..pieniażki mi sa potrzebne pozatym nie pracuje juz 5 lat a to duzo lata leca a ja nie mam rzadnego doswiadczenia zawodowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frytka 2-4
:(znowu mi sie zacina i wysłało 2 razy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukaj biurowej
hmm nie wiem co Ci doradzić, bo nie wiem jak pracodawcy patrzą na brak matury. a w jakiej dzielnicy gdańska mieszkasz? bo teraz otwiera sie ta galeria bałtycka i szukają pracowników do róznych sklepów markowych. wiem że to też sklep,ale może zarobisz więcej niż w spożywczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukaj biurowej
wiesz co, wejdź na stronę firmy komandor i zobaczy czy nie szukają pracowników. a nawet jeśli nie szukają, to zadzwoń do nich i zapytaj czy nie potrzebują pracowników na expozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukaj biurowej
zaglądaj też na stronę ge money banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frytka 2-4
dzieki za propozycje;)myślałam też o madisonie bo to jest 20 min piechota od mojego domu...wiec moze sie tez tam rozejrze..na jakim kierunku studujesz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukaj biurowej
he he tak sie składa że ja też mam mniej więcej taki sam dystans do madisona :D wiem że kiedyś gymnasion w madisonie ogłaszał sie ze szuka recepcjonistek.ja studiuje finanse na uniwerku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frytka 2-4
Ja to łakowa ale pewnie niedługo nie bede tu mieszkac bo sie wyprowadzam...powiedz czy warto isc na ten kierunek??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukaj biurowej
serio łąkowa? to prawie jesteśmy sąsiadkami. chodziłaś do szkoły na seredyńskiego? czy warto powiem Ci jak skończę studia ;-) a tak serio - moim zdaniem warto, ale to wszystko zależy czy Cię interesuje praca w takiej branży. chociaż z tego co się zdążyłam zorientować - w tej chwili nie ważne jaki masz kierunek bo bardziej liczy sie doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frytka 2-4
Ja mieszkam w gdansku od 5 lat wiec tak do konca to ja stad nie pochodze..a szkołe srednia konczyłam w CKU ul augustynskiego na pewno wiesz gdzie;)a ja sie zastanawiam na jaki kierunek studiów isc chociaz mam jeszcze czas bo najpierw matura:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frytka 2-4
Ale bede musiała wkuwac tyle lat po szkole nie pamietam juz wielu lektur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukaj biurowej
aaa :-) ja gdybym miała wybierać jeszcze raz to rozważyłabym ponownie marketing - bo tym zawsze się interesowałam, albo filologię angielską i potem jakąś podyplomówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukaj biurowej
no to powodzenia :-) będę trzymać kciuki. gdzie sie wyprowadzasz? zostajesz w gdańsku? muszę już kończyć, bo jutro mam poprawkę i jeszcze troche nauki przede mną. jak chcesz to napisz do mnie na maila, może coś Ci podpowiem jeszcze w kwestji studiów aneczkka@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frytka 2-4
Pozatym studia kosztuja:(czy ja wyrobie finansowo to ja nie wiem..ale jeszcze zobacze jak to bedzie narazie to ta praca...słyszałam od koleżanki ze ona w madisonie w sklepie odziezowym zarabia 1500 zł..eeehhhhh moje marzenie ale nie jest źle;)może tez bym sie załapała na cos takiego......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frytka 2-4
Dzieki albo wpadnij tutaj jeszcze ja bede zagladac nie wiem czy bede jutro:(skoro jesteśmy prawie sasiadkami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukaj biurowej
wolałabym żebyś napisała maila, zdradzę ci kilka szczegułów których nie chciałabym zdradzać na forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frytka 2-4
Acha no dobrze to napisze tylko nie dzis i nie wiem czy bede miała czas jutro:(ale napisze;)to papap powodzenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukaj biurowej
nie ma pośpiechu, odezwij sie w wolnej chwili. do usłyszenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×