Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość fgfdgfdg

najlepszy krem na ZMARSZCZKI POD OCZAMI- to takie proste,jestem w szoku!

Polecane posty

Gość gość
Myślicie że zabiegi są bezpieczne? Ja nigdy nie byłam, chce też najpierw zadziałac z kremami :) Tylko naturalnymi ofkors, b jak widze 'alcohol' albo inne sls to od razu czuje to pieczeni cery.. Widzialam ze jest jakis nowy na zmarchy taki w czrwonym opakowaniu , w necie gdzies byly zdjecia ale nie moge go znalezc. ktos cos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluberymela
Mincer NEO hialuron wypełniacz zmarszczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannazawadzka
Hyaluron Clinic Eveline, to dobry krem na zmarszczki. Ujędrnia, nawilża, wygładza okolice oczu, ja go bardzo polubiłam, chyba zostanie ze mną na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pannazawadzka dziś co za żałosny spam góowna!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, a co myślicie o ziołowych kosmetykach polskich marek? Warto? Bo nie wiem, czy to nie pic na wodę, no i szkoda mi troszkę pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kowcunEla
witam was kochane, chciałam się z wami podzielić pewnym urządzeniem. Dostałam go od mojej córci na urodzimy, a teraz się nim chwale, jest to urządzenienie które całkowicie wyeliminowało u mnie zmarszczki, worki pod oczami i zliftingowało skórę. Oprócz tego jest to bardzo przyjemny masaż, który rozluźnia mięśnie całego ciała. Szkoda, że nie dostałam go kilka lat temu, to bym nigdy zmarszczek nie miała hihi amelialine.pl/pl/p/Urzadzenie-AmeliaLine/74

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mi pomogło bardzo jak zaczęłam stosować remescar na cienie i worki pod oczami. Okazało się, że zabiegi medycyny estetycznej nie były mi potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dabrowka
Dnia 15.11.2018 o 14:43, Granie napisał:

Cześć, a co myślicie o ziołowych kosmetykach polskich marek? Warto? Bo nie wiem, czy to nie pic na wodę, no i szkoda mi troszkę pieniędzy.

Zalezy ktore. Jak ostatnio porownywalam taką Mialenie z kremami Vichy czy Lancome to ma naprawde dobry skład za o wiele niższą cene bo nie leci na znanej marce. Grunt to po prostu dobrze poszukac i poczytac etykiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja polecam z bielendy professional wypelniacz zmarszczek pod oczy naprawde dziala. 🙂 cena bardzo przystepna a kosmetyk profesionalny. ja zamawialam na hedoni.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia

Do tych co mają ponad 40 i są bez zmarszczek - Nie każdy w życiu tylko leży i pachnie ;). Natomiast co do samego kremiku pod oczy to mi faktycznie fajne rezultaty dawał korektor zmarszczek z serii lift od Bielendy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

Kochane, a co byscie mi zaproponowały z kremów takich typowo naturalnych, żeby nie byly przesadnie tluste i raczej unikaly parabenów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ygritte
Dnia 6.05.2019 o 08:40, Gość Pola napisał:

Kochane, a co byscie mi zaproponowały z kremów takich typowo naturalnych, żeby nie byly przesadnie tluste i raczej unikaly parabenów?

Moze mialenia? Ona na sto procent nie ma i ogolem ma fajne dzialanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Britfanka
Dnia 6.05.2019 o 08:40, Gość Pola napisał:

Kochane, a co byscie mi zaproponowały z kremów takich typowo naturalnych, żeby nie byly przesadnie tluste i raczej unikaly parabenów?

Tak czysto bez parabenów to masz Buatic, on ma w sladzie koenzym q10, guarane, kofeine, ruszczyk itd. wiec skutecznosc jest zauwazalna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oli
Dnia 29.05.2019 o 08:37, Gość Britfanka napisał:

Tak czysto bez parabenów to masz Buatic, on ma w sladzie koenzym q10, guarane, kofeine, ruszczyk itd. wiec skutecznosc jest zauwazalna. 

Ten buatic jest bardzo fajny, to prawda. W sumie jeden z niewielu kremow ktore lubie na dzien pod makijaz bo utrzymuje skore nawilżona i nie roluje sie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa

ja z naturalnych, i z tych polskich, mogę z ręką na sercu polecić richevon. A skład ma mega dobry 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadźka

Nawet najlepszy krem nie będzie tak dobry, jak wypełniacz. U mnie sprawdza się Restylane. Kwas hialuronowy od czasu do czasu załatwia sprawę 😉 i nie ma się czego bać, szczególnie jeśli gabinet współpracuje z tą marką. Wtedy można mieć pewność, że zabieg jest w pełni bezpieczny, bo dają takie specjalne Custom Packi, czyli zestawy akcesoriów zabiegowych. Jeszcze nigdy nie miałam żadnych problemów po stosowaniu kwasu hialuronowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Dziewczyny a ja teraz  stosuję krem pod oczy z Obagi? Byłam na wizycie u Dr Lenartowicz w www.lenartowiczclinic i Pani Doktor go poleciła po zabiegu. Jak dla mnie jeden z lepszych jakie miałąm do tej pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taylor Schwift

Dziewuchy, a jaki sklad najlepiej laczyc w kremie z koenzymem Q10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta goldman
Dnia 4.11.2019 o 13:54, Gość Taylor Schwift napisał:

Dziewuchy, a jaki sklad najlepiej laczyc w kremie z koenzymem Q10?

Ja bym ci polecila guarane, topole czarna, d-panthenol i ruszczyk kolczasty. Przynajmniej ja mialam takie cos w richevonie i uwielbiam go. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luba
Dnia 23.09.2019 o 21:43, Gość Jadźka napisał:

Nawet najlepszy krem nie będzie tak dobry, jak wypełniacz. U mnie sprawdza się Restylane. Kwas hialuronowy od czasu do czasu załatwia sprawę 😉 i nie ma się czego bać, szczególnie jeśli gabinet współpracuje z tą marką. Wtedy można mieć pewność, że zabieg jest w pełni bezpieczny, bo dają takie specjalne Custom Packi, czyli zestawy akcesoriów zabiegowych. Jeszcze nigdy nie miałam żadnych problemów po stosowaniu kwasu hialuronowego.

Juz widze jak ktos rzuca sie do wydawania kilkuset złotych za zabiegi regularnie. Plus nie wiem komu ty chcesz wciskać bajki, nawet po zabiegu skora wymaga trwalej pielegnacji czyms hamującym starzenie skory i np. nawilżającym ją. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.12.2019 o 10:23, Gość luba napisał:

Juz widze jak ktos rzuca sie do wydawania kilkuset złotych za zabiegi regularnie. Plus nie wiem komu ty chcesz wciskać bajki, nawet po zabiegu skora wymaga trwalej pielegnacji czyms hamującym starzenie skory i np. nawilżającym ją. 

a taki jakis dobry krem ogolem i wlasnie do pielegnacji po zabiegach to jaki np?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balamutka
Dnia 19.12.2019 o 11:21, Julkatro napisał:

a taki jakis dobry krem ogolem i wlasnie do pielegnacji po zabiegach to jaki np?

Mialas juz wyzej polecane rozne, polecam czytac. Mialenie sobie sprawdz chociazby :PPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julkatro
Dnia 2.01.2020 o 13:15, Gość balamutka napisał:

Mialas juz wyzej polecane rozne, polecam czytac. Mialenie sobie sprawdz chociazby :PPPP

Ok, dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na zmarszczki pod oczami bardzo mi pomaga ten Regenerujący krem przeciwzmarszczkowy pod oczy z Bielendy-Bakuchiol BioRetiol Effect.znakomita linia dla dojrzałych kobiet, tyle ze można ja tylko w Rossmannie nabyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja używam tez z Bielendy ale krem mam z tej nowej linii z produktami pochodzacymi od pszczół Royal Bee Elixir, dla mnie znakomita linia kosmetyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam z Basiclab! A jeżeli to zbyt droga opcja, to warto skorzystać z kremu pod oczy od Nacomi - kosztuję 30 zł, jest baaardzo wydajny i super nawilża!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polecam od siebie krem ARBU Bogaty odżywczy krem pod oczy z ekstraktem z arktycznego owsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×