Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość fgfdgfdg

najlepszy krem na ZMARSZCZKI POD OCZAMI- to takie proste,jestem w szoku!

Polecane posty

Gość gość
tak tak 69 lat i ani jednej zmarszczki, twarz jak 20 latka przestań pitolić ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabelka1010
Najlepsze na zmarszczki to zmiana nawyków. Zarówno żywieniowych, jak i te związane z używkami. Wody też należy dużo pić. Z kosmetyków ja polecam beeyes no czasami również stosuję olejek arganowy, który korzystnie wpływa na skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszy krem to był ten tradycyjny Nivea, który zawierał lanolinę moja mama zawsze używała tylko tego i wieku ponad 50 lat miała świetną cerę bez zmarszczek no ale kiedyś kremy zawierały naturalne składniki a nie parafinę i silikony które dają pozorny efekt wygładzenia co do oliwki Bambino, przeczytajcie skład to czysta parafina, zatyka pory oliwki są zdrowe ale te naturalne oleje roślinne a nie parafina będąca pochodną ropy naftowej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Także wydaje mi się, że krem Bambino raczej nie wpływa dobrze na zmarszczki. Według mnie ma za ciężką formułę, ale mogę się mylić. Ja swój sposób na zmarszczki odkryłam w sumie przypadkiem, ponieważ szukałam jakiegoś suplementu zapobiegającego wypadaniu włosów. O ile kolagen naturalny noble medica nie dał efektu na moje włosy, to bardzo fajnie wygładził mi zmarszczki na twarzy i dekolcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kalifirina, żałosna jesteś z tym debilnym spamem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się, że kremy z parafiną są raczej kiepskim pomysłem - dają tylko uczucie, że coś się poprawia - tak naprawdę potrzebne są składniki aktywne na początku składu. Już od jakiegoś czasu stosuję z mamą naturalne kosmetyki np. krem pod oczy wise - całkowicie nawilża i oczy czują się wypoczęte . Nnie mogę powiedzieć, że cały czas stosujemy naturalne kosmetyki, ale np. pod oczy to tylko i wyłącznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaKKK
Najlepszy krem pod oczy jaki stosowałam pochodził ze stony ghimprove.com poleciła mi go sąsiadka. Nie chcę niczego tu reklamamować ale zmarszczki pod oczami wygładziły się w 80 procentach. Pierwszy raz zetknełam się z kremem o takiej skuteczności a stosowałam przeróżne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod oczy jest świetny ten elave

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kremy kremami, jednak zapominacie o tym, że najważniejsza jest ochrona przed słońcem. Powiedzcie mi jak zmarszczki mogą się nie robić skoro latem w słoneczny dzień przez większość czasu lekko mrużymy oczy, trzeba nauczyć się chodzić w okularach a dopiero potem myśleć o kremach. Swoją drogą tutaj jest opisanych kilka: http://pieknojestwtobie.com/jak-zlikwidowac-zmarszczki-pod-oczami/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma lepszego kremu na zmarszczki niż olej kokosowy, już po pierwszym użyciu widać różnicę. Skóra jaśnieje, jest zregenerowana a zmarszczki siewypłycają. Trzeba tylko używać dobrego oleju, naturalnego, bez chemii, tylko taki ma te wszystkie właściwości http://hh-life.pl/produkt/olej-kokosowy-ekogram-280g/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na piękna skórę twarzy i całego ciała, jako regeneracja po lecie polecam Class A Collagen. Zawsze stosuję i moja skóra jest nawilżona i napięta. A po lecie dobry sposób na plamy na twarzy. Gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na zmarszczki mi to pomogło już w pierwszych dniach zastosowania( w około 15dni zmarszczka zmalała o 0,5cm) najlepszy środek jaki miałam do tego nie wysusza skóry, jest bardzo wysoki komfort naturalny. zobacz tutaj możesz dobrać idealnie do twojej skóry i twojego wieku http://cpm24.pl/cpl.php?p=51&u=1137

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adana29
U mnie kremiki nie dawały żadnych rezultatów, skóra była nadal fatalna, dopiero ostatnio wpadłam na stronkę http://leknachrapanie.pl, zaryzykowałam i zamówiłam te tabletki, powiem wam że nie żałuję, poprawa jest widoczna po paru tygodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość majka
A jakby tak spróbować z tabletkami na zmarszczki? niby nowość na rynku a dużo osób o tym pisze. Na przykład na stronie http://po.st/Collagenics znalazłam opis jednym tabletek. Nawet zastanawiam się poważnie nad ich kupnem. Co o nich sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallinkaa
Ja tam nie wierzę w kremy. Jeszcze żaden nigdy mi nie pomógł. Dopiero zabieg resurfacingu laserem ResurFX zrobiony w Vici Clinic w Krakowie pozwolił mi się pozbyć najgłębszych zmarszczek. Skóra wygląda o wiele młodziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do laski ktora pisze ze ktoś pitoli ze 60latka i zmarszczek nie ma-tak to jest możliwe! Zmarszczek można nie mieć ale stara twarz owszem! I na odwrót! ....moja mama lat 67-zadnej zmarszczki ale twarz stara i poważna. A znam laski ze zmarszczkami ale młodo generalnie wyglądające takze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej - używanie kremów, które nie zostały stworzone do określonego obszaru twarzy nie do końca jest dobrym pomysłem. Na początku możliwe, że zrobią różnicę, ale jeżeli chcesz walczyć ze zmarszczkami nie możesz myśleć o teraźniejszości... tylko jak twoja skóra będzie wyglądałam za kilkanaście, kilkadziesiąt lat. Wiąże się to także z używaniem odpowiednich długoterminowych kosmetyków - i nie chodzi mi o datę ważności a o stałe zmiany, które dany kosmetyk powinien wprowadzać w skórę - odmładzając ją. Po pierwsze, pamiętaj, że najważniejsze są kosmetyki naturalne - dzięki nim nie będziesz musiała się martwić o jakieś uczulenia na środki chemiczne standardowo stosowane w kosmetykach gorszej jakości. Znam się na kremach - co niejako związane jest z moim zawodem, i zaufaj mi kremy na twarz i pod oczy Anny Pikury - to polska marka premium plus - to najlepsze rozwiązanie. Polecam krem pod oczy Visiology - idealny dla twojej skóry z pierwszymi oznakami starzenia. Pojemniczek jest duży 25 ml i bardzo wydajny. Nie jest to najtańszy kosmetyk jednak jest naturalny i bardzo skuteczny. Oprócz zmarszczek pozbędziesz się też dzięki niemu opuchlizny i cieni pod oczami. Mam nadzieję, że pomogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia 93
Polecam koncentrat wypełniający zmarszczki firmy Flos-lek. Jest tani a działa świetnie. Sama wypróbowałam oraz moje znajome i sobie chwalimy ten produkt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy jest preparat EVENSWISS. likwisuje zmarszczki i unowi górna powiekę jak " chirurg" Do kupienia w sklepie www.sheartist.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moze podaj jakiś cudowny sposób na to aby własnie pozbywac sie innymi sposobami zmarszczek...Ale pewnie nikt jeszcze czegoś takiego nie wymyślił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weroinka
u mnie najlepiej sprawdza się retinol. pod oczy i na całą skórę twarzy. po nim widzę najlepsze działanie przeciwzmarszczkowe. oczywiście to nie jest tak, że wszystko od razu zniknie, a skóra wróci to stanu kiedy miała 18 lat;) ale regularne stosowanie w moim przypadku bardzo ją poprawiło, a mam 32 lata. używam kremu z retinolem SESDERMA Retises, kosztuje sporo ale jest też bardzo wydajny no i to jest inwestycja, która się zwraca bo skóra pod oczami jest w o niebo lepszym stanie. niestety nie da się go kupić nigdzie stacjonarnie, przynajmniej ja nie widziałam.. zamawiałam go ze strony www.topdrogeria.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale mnie to nie dziwi, że po Bambino lepiej, niż po kremach pod oczy. Kosmetyczka mi powiedziała, że pod oczy najlepiej stosować jakiś krem tłusty do twarzy, lepiej nawilży niż te delikatne pod oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też zdecydowanie polecam Wam klinikę Aestheticmed. Numer jeden jesli chodzi o wszelkie zabiegi medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
próbowałyście komórkowego serum odmładzającego Luminesce firmy Jeunesse? Ma bardzo dobre opinie, u mnie sprawdził się znakomicie. Polecam https://mkap.jeunesseglobal.com/pl-PL/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urszula_Lublin
Słyszałyście/próbowałyście już tego nowego z algą śnieżną? czytałam dzisiaj o tym kremie i wydaje się, że w końcu wymyślili cos skutecznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też chętnie dowiem się czegoś więcej na jego temat. Podobno jest uniwersalny, nieważne, ile masz lat i jak głębokie zmarszczki, bo się dostosowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi Wam o ten Perle Bleue? Czytałam o nim w internecie, to chyba naprawdę przełom....? Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Perle Bleue? Nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×