Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakkakaka

do znajacych sie na modzie

Polecane posty

Gość jakkakaka

mam figure gruszki, szersze biodra, 160, waze 55kg, czy moge kupic sobie rurki i jakies buty na wyzszym korku? nie chodzi o mode, ale dzis widzialam 1 dziewczyne, fajnie wygladala, co prawda byla szczuplejsza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakkakaka
co myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetnesss
nie kupuj rurek.nie zebym byla zlosliwa,ale one naprawde uwypuklaja wszystko to,co chce sie ukryc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakkakaka
tez tak wlasnie mysle, ze bede obcisnieta cala, a powiedzcie czuje sie w nich jakw getrach? chyba jednak nie kupie, mam dziwna figure, nie cwiczylam z pare lat, jeste sztywna, krzywa jakas taka, przod wolniej idzie, nogi szybciej ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzzzzzzzzz
mam 163cm wzrostu, waże 51kg, w biodrach 88, w talii 60, wiec tez mam figure gruszki. i nosze rurki, bo lubie. i nie przejmuję się opinią innych, mówiących, że rurki są przeznaczone tylko dla wysokich i superszczupłych. wybor nalezy do ciebie jakkakaka, ale ja mysle, ze smialo mozesz chodzic w rurkach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zależy od nóg
do dziewczyn wyżej ile masz cm w najszerszym miejscu uda i jak długie masz nogi? To jest ważne a nie ilość cm w biodrach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzzzzzzzzz
najszersze miejsce w udzie - 51 cm dlugosc nog - 90 cm od zewnatrz ( nie wiem, czy mierze do odpowiedniego miejsca), 80 cm od wenatrz a teraz mozecie mnie skrytykowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam ponad 170cm ( nie mierzyłam sie z 2 lata) , ważę 59kg, w biodrach mam 93 cm, w udzie 51 cm i w rurkach chodze cały czas:) Uwielbiam je;) Do tego czarne peep-toe i naprawdę wygląda to fajnie;) A razem ze szpilami mam ok 180 cm, do tego zakładam rurki z dłuugimi nogawkami, ktore super wydłużają nogi, szpileczka i naprawde nie jest tak zle;) Mimo ze tez mam figurke typu gruszka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×