Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kurka złotopiórka

JAK USUNAC KONTO NA ALLEGRO??

Polecane posty

Gość byla allegrowiczka
tez go dawno wypelnilam ale jak wchodze na allegro i wpisuje sawoj nick to mi sie moje konto pokazuje , co prawda jest informacja ze zamnkniete . wolalabym je usunac na zawsze ..ale nie wiem moze samo zniknie kiedys ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastek
Mam konto od miesiąca, jestem zalogowany ale zablokowali mi je. Chce się dowiedzieć czy trzeba płacić za za nieużywane konto w allegro? Pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość portfel.ik
przeciez placisz tylko jak cos wystawiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plastek
dzięki pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adej
A wiecie moze czy cos mi grozi jesli nie zaplace naleznosci za wystawienie produktu...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adej
to nikt nie wie czy nikt tego nie czyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teżcoś
Firma windykacyjna czy sąd, nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adej
serio? To najwidoczniej bede musial zaplacic ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondzia89
nie zrobilam tej poczatkowej wplaty, bo nie jest mi potrzebne to konto, czy moga byc tego jakies konsekwencje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wime
a do kiedy list wysylaja ?? ten do aktywacji ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilos
Powiedzcie mi jestem nowym użytkownikiem allegro... I w pierwszym mięsiącu przyszło mi płacić 85 zeta co mam zrobić pomózcie prosze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młotkiem pierdalnąć sie w głowę, i zapłacić. Nie ma to jak mądre pytania.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil17
Witam:) mam na allegro -44 zł i niestety nie moge teraz tego zapłacic. Co mi moga zrobic jak nie zapłace??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badBoy50007
Ile kosztuje wystawienie przedmiotu na ALLEGRO??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lord Przemas
te allegro to jakas lipa jest jestem w nim o 4 lat raz mi zawiesili konto spoko moja wina nie zapłaciłem za wystawione tel. ale lux zapłaciłem nawet wysłałem2 zł wiecej zeby sie pałowali a jak byłem w wojsku nie miałem neta a oni w tym czasie przysłali mi na maila ze zawiesili mi znowu konto bo i wisiałem 40 gr nie wiedziałem o tym a nie uzywałem tego konta wiec za co mam płacic to jest jakas beznadzieja o co im biega? wysłem im za pierwszym razem nadpłete i było git a oni znowu mi zablokowali no k...a chciałem dobrze a wyszło jak zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KTOS56
Mam pewien problem;/ "Możesz przesłać wyjaśnienie dotyczące przebiegu transakcji w ciągu 7 dni od wysłania tej wiadomości. Jeśli tego nie zrobisz, zwrot prowizji zostanie przyznany automatycznie, a Ty otrzymasz od serwisu ostrzeżenie za niewywiązanie się z umowy. Trzy ostrzeżenia otrzymane za niesfinalizowanie transakcji z trzema różnymi Użytkownikami powodują zawieszenie konta." JAKA PROWIZJA? ILE BĘDZIE ONA WYNOSIĆ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radkos
Mam pytanko:) Wczoraj założyłem konto na allegro. Chcę je teraz usunąć. Czy po rozwiązaniu umowy przyjdzie mi list aktywacyjny do domu i czy usunięte zostaną moje dane z konta???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mogą mi zrobic jak skopjowałam treść aukcji i złozyli na mnie donos?? am wszystkie oplaty uregulowane i aukcje usunelam od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmelka24
pisze sie skopiowalam a nie "skopjowalam" zal czytac te wasze wypowiedzi masakra:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki Typ
Siema Jak wystawiłęm przedmiot i zstał on wylicytowany za 10zł... I aukcja sie zakonczyla... ale ten przedmiot jest wart 2 tyś ZŁ. Nie psrzedam go za 10 zl! nie ma mowy! co w zwiazku z tyM zostanie ukarany czy jak? Prosze o odpowiedż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmelka24
to go nie sprzedawaj a jesli kupujacy pojdzie do sądu nie martw sie zaden sędzia nie wyda wyroku z duza szkoda finansowa dla ciebie ale z negatywem sie licz pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmelka24
aha i na przyszlosc jak juz cos wystawiasz cennego ustaw sobie cene minimalna i takich problemow nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie powiedziałabym z tym sądem. Są osoby które przesiaduja na allegro i żerują na takich ludziach, szukają błędów w aukcjach itp, ostatnio czytałam o kolesiu który kupił samochód za 1 zł(najlepsze było to że allegrowicz zdublował niechcący aukcje a samochód był jeden, jeden koleś odpuścił a drugi wygrał sprawę w sądzie) Wystawiając przedmiot na aukcję to jest jak podpisanie umowy i większość ludzi wygra z osobą która wystawiała przedmiot. Owszem możesz nie wysyłać i dostaniesz negatywa zawsze mozesz zalozyc nowe konto najlepiej pisac formułke "zastrzegam sobie prawo do wczesniejszego zakonczenia aukcji" i 5 min przed czasem patrzysz, nie chcesz sprzedawac, wycofujesz kupujących i konczysz aukcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhnbahzl
A co się stanie jak nie wpłace pieniędzy których zalegam do Allegro? Bo mam 1.30 długu za wystawienie na aukcji przedmiotu, a chcę sobie konto usunąć bo mi nie jest potrzebne. Czy musze płacić ??? Proszę o szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×