Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miśka-27

Szukam męża...

Polecane posty

Do moich a raczej mojego przyszłego męża... 1.Musisz być czuly opiekuńczy i szczery 2.Jak bedziesz sie puszczał na boki to ostro pożałujesz 3.To gotujesz i zmywasz gary-ja nie mam na to czasu 4.Do kina chodzimy często i gęsto 5.uwielbiam internet i potrzebne nam beda dwa kompy -ja sie nie podziele;) cd cominng soon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noł problem 6.Uwielbiam sex i zadko boli mnie głowa 7.Jezdze szybko autem i nie masz mi prawic morałow ze siebie i Ciebie zabic chce:) 8.Nie lubię dzieci wiec mnie nie mecz ze musimy zaraz je miec!! 9.Uwielbiam zakupy ale bez Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10.Czasami mam po prostu zły humor i mogę rzucic fochem-musisz to zrozumiec 11.Uwielbiam gadac przez tel z moimi przyjaciolkami wiec sie nie wkurzaj jak przez kilka godzin nie masz ze mna kontaktu 12.Jestem malo rodzinna-i spotkania z ciociami i babciami sa nie dla mnie 13.Uwielbiam spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14.Mam wiecej kolegow niz kolezanek i nie mozesz byc o nich zazdrosny BO NIE MA O CO 15.Musisz mi ufac-czesto jezdze na szkolenia 16.Mega wierna 17.Lubie plywac i czesto znikam na basen 18.nienawidze klamstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15.Musisz mi ufac-czesto jezdze na szkolenia - okazja czyni zlodzieja wiec odpadasz--->nie zgadzam się, NIGDY NIE ZDRADZILAM MOJEGO FACETA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam żony.......
­­­­­­­­­­­ ­ ­ klekaj do miecz i poleruj razem z bilencjami na błysk !!!!!!!!!!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam żony.......
­­­­­­­­­­­ ­ ­ wali rezanego kucyka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam żony.......
­­­­­­­­­­­ te leszczyk targaj skórą dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no logos
Miśka, nie znasz Idealisty? Lepiej z nim nie rozmawiaj, bo zaraz Cie nazwie białą szmatą:) To nie kandydat na męża:P nawet na chłopaka:P Nawet na kolegę:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam żony.......
­­­­­­­­­­­ Miśka-27 nie pier­dol bo cię nie wy­ru­cham :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak poza tym to jestes
mezczyzna, no nie Miska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam żony.......
­­­­­­­­­­­ nie pier­dol Miśka-27 żal już ci du­pę ściska a liczyłem na anala :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam żony Dziecko drogie, marnujesz tylko mój drogocenny czas...znikaj...nikt Ciebie tu nie zapraszał!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, podszywaczy tu pełno i jeszcze na dodatek niedojrzałych emocjonalnie eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszytskich NORMALNIEJSZYCH i mających \"COŚ\" ciekwego do powiedzenia zapraszam na miala miskaa-27@go2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×