Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miśka-27

Szukam męża...

Polecane posty

Miska 27 no wlasnie to napisalem:P:) heheh wiec w internecie tez mozna znalezc swoja druga polowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie...miejsce nie ma znaczenia-liczy sie czlowiek...nikt nie daje gwarancji ze znajomsc studencka itp zapewni szczescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze w internecie mozna-przyklad moja kolezanka ze szkoly i zyja sobie milutko eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem jacys sie pojawiaja na meskim forum to trudno odroznic kto jest ok bo jeden podsyca drugiego, niestey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska27 nie wiem.. nie jestem bywalecem forow niestety:(:(:( wie cnie wiem gdzie znalezc meza.... :( hehe no ale w koncu moze tu jakis zawita...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem jacys sie pojawiaja na meskim forum to trudno odroznic kto jest ok bo jeden drugiego prowokuje do glupich zartow i wypowiedzi, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na męskich forum jest jeden temat przewodni...nie ze mam cos przeciwko...ale denerwuja mnie gowniarze z gimnazjum lub podstawowki udajacych doroslych cfaniaczkof;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak i sami sie nakrecaja do robotek recznych bo niedojrzalosc emocjonalna bierze gore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze ja juz jestem dawno po podstawowce haha a gimnazjum jak chodzilem do szkoly jeszcze nioe bylo nawet w planach hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do autorki szukasz meza na erotycznym, a to dobre .... widac jestes naiwną blondynką, ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skad wiesz ze naiwna-wrozka czy co ale sie nam trafilo, trzeba zadac szybko pytanie moze cos wywrozy ale chyba kiepska wrozka bo nie zna nicku autorki topiku ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam...moge byc naiwa...no ale gdybym byla to bym se faceta nie szukala...oni lubia naiwke blondi;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do autorki cos ty do tej pory robiła i gdzies sie uchowała ...w buszu?....ze meza jeszcze nie złapałas. ach byłas tak zajeta kariera ze nagle obudziłas sie dzis z nogą w nocniku i szukasz meza na gwałt.(w przenosni albo dosłownie) sama sobie odpowiedz. czasem szkoda mi takich takich kobiet w twoim wieku, nie mają stałego chocby partnera, i przyszło im szukac miłosci zycia w internecie na podrzednej kafeterii w dodatku w dzale erotycznym....cos z tobą nie tak nikt cie nie potraktuje powaznie tu sa same 15latki (prócz idealisty z chyba venus) pisze biedak na pomaranczowo bo moder mu zabrał czarnego nika.... no coz powodzenia w poszukiwaniu miłosci wsród 15latków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DARA nikt Cie tu nie zapraszał...nie znasz klimatu tematu to sie nie wypowiadaj a oceny zostaw dla siebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skad ty mozesz wiedziec czy autorka topiku nie ma stalego partnera? moze znudzil sie jej i czas wymienic na nowszy model, a ze jest pomyslowa to zajrzala do internetu i do dzialu erotycznego-dobry kochanek jest jak najbardziej w cenie a gdzie faceci zagladaja w poszukiwaniu kobiet? do kafeterii bo tam jest ich mnostwo a mlodych szybko mozna rozgryzc i stad wykurzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeby zajac glos w dyskusji trzeba miec rozeznanie w temacie...z Pantherka mamy dzis misje tzn dzialamy na dwa froty..szukamy meżów i naszemu BOHATEROWI żony...wiec jesli ktos nie jest w temacie to zapraszamy albo do zapoznania albo prosimy o nacisniecie ESCAPE dziekujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu cholerka ani zony ani meza, chyba wszyscy imperezuja w ta sobotnia noc, tylko my dwie....imprezujemy przy kompie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tak...no ja z cieknacym nosem i gardlem bolacym nie jestem dzis stworzona do imprezowania:( Ale za to jestem pociagajaca ze hoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×