Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miśka-27

Szukam męża...

Polecane posty

to szybciej znajdziesz kandydata niz Ci sie wydaje ja dawno nie bylam taka pociagajaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dida widzisz przylacz sie do szukania kandydata, bo ktos musi go najpierw przetestowac nim zostanie dopuszczony do powiedzenia \"tak\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo...zagadasz..wybadasz...sprawdzisz..i dasz znac czy sie przyda nam tu:) Nasze wymagania znasz wiec luzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to najpierw musi tu sie jakis pojawic hahaha bo narazie jest.... nas troje tlyko :):):) i lepiej to Wy go pytajcie i zagadujcie ;) to ma byc maz ktorejs z Was hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hasha ok to partner:P:P hehe jak sie jakis pojawi to Wy go bedizecie testowac a ja sie bede przygladal hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podgladanie ??hmm nie ladnie...juz MY go przetestujemy...jak na razie pojawiaja sie tu jakies dziwne Panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja juz sama nie wiem czy to panie czy nie panie Miśka-kobieta Ja-kobieta Dida-mezczyzna?kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha i tak Was nie widac.... ale penwie wygladacie slicznie :P:) w koncu jestescie na podrywie heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zawsze cos sie da poprawic, tak na wszelki wypadek podryw jak sie masz, tylko lokal cos pusty (zero facetów) nie liczac Ciebie Dida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×