Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Ja ba da ba di
Facet z USA zwiedzał Polskę i się zgubił. Zobaczył rolnika pracującego na polu i zatrzymał się zapytać o wskazówki. Rolnik powiedział mu, jak dostać się do głównej drogi. Facet chciał trochę pogadać, więc pyta: - To pańska ziemia? - Taa? odpowiedział rolnik. - Duża jest? - No, zaczyna się tam gdzie płynie strumień przy drodze, ciągnie się przez wzgórze aż do tego miejsca, gdzie widać to wielkie drzewo. Sięga od tamtej stodoły do tej wielkiej sterty kamieni, tego płotu i biegnie aż do tej drogi. - To piękne miejsce. Ale opowiem panu o mojej ziemi w Stanach. Wsiadam do mojego samochodu na jednym końcu mojej farmy o wczesnym ranku. Jadę cały dzień i dopiero kiedy słońce zachodzi, docieram do końca mojej posiadłości. Co pan o tym myśli? Rolnik myśli przez chwilę i mówi: - Też miałem kiedyś taki samochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di
Wraca mąż do domu i pyta żonę: "Kochanie co dziś na obiad?" żona: "nic" mąż: "ale wczoraj tez nic nie było...." Żona: "tak , ugotowałam na dwa dni" Może by tak na święta ugotować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di
Już Mikołaj grzeje sanie. Czego pragniesz niech się stanie. Każde z marzeń skrytych w głębi Święty Dziadek może spełnić.:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di
Cztery świece płonęły powoli. Było tak cicho, że prawie usłyszałbyś ich rozmowę. Pierwsza rzekła: - Ja jestem pokój! Jednak nikt nie troszczy się o to, abym płonęła. Dlatego odchodzę. Płomień stawał się coraz mniejszy, aż w końcu zupełnie zgasł... Druga rzekła: - Ja jestem wiara! Najmniej z nas wszystkich czuję się potrzebna, dlatego nie widzę sensu dłużej płonąć. Gdy skończyła mówić, lekki podmuch wiatru zgasił płomień... Trzecia ze świec zwróciła się ku nim i ze smutkiem rzekła: - Ja jestem miłość! Nie mam siły dłużej świecić. Ludzie odsunęli mnie na bok, nie rozumiejąc mojego znaczenia. Zapominają kochać nawet tych, którzy są im najbliżsi. I nie czekając ani chwili zgasła... Nagle dziecko otworzyło drzwi i zobaczyło, że trzy świece przestały płonąć. - Dlaczego zgasłyście? Świece powinny płonąć aż do końca. To powiedziawszy dziecko rozpłakało się. Wtedy odezwała się czwarta świeca: - Nie smuć się. Dopóki ja płonę, od mojego płomienia możemy zapalić pozostałe świece. Ja jestem nadzieja. Znalazłam to u sąsiadek , ładne .. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) W kołysce ziemi zasypiamy, drogę do marzeń otwieramy. Z wieczornej rosy nić się przędzie, czego nie było, jutro będzie. Kołysz nas ziemio, kołysz do snu, otul w obłoki, chmury, mgiełki. Chcemy odpocząć po długim dniu, rozwieś nad nami gwiazd supełki. Kołysz nas ziemio, na dobry sen, zamień gwar świata w szelest łąki. Niech nas obudzi, gdy wstanie dzień jasne, pogodne, złote słońce. Zanim pogasną w oknach światła, niech sie rozplącze co sie gmatwa. Zanim się noc ze światłem minie, wszystko co było niech odpłynie. (Elżbieta Szeptyńska) ´´´´´´´´´´¶¶*..**..* ´´´´´´´´´¶¶¶ .*.*.*. ¶¶¶´´´´´¶¶¶¶*..**.*. ´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶*.*.**..**. ´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶*.*.*.*.*. ´´´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶*.*.**. ´´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶.**.**.*. ´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶*.*.*.**. ´´¶¶¶¶¶´´¶¶¶¶*.**.*.*.* ´¶¶´´´´´´´´¶¶¶*..**.*.** ´´´´´´´´´´´´¶¶*.*.**.* DOBRANOC👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,Szósty grudnia” Halina Szal 6 grudnia - jak dobrze wiecie, Święty Mikołaj chodzi po świecie. Dźwiga swój worek niezmordowanie I każde dziecko prezent dostanie. Dla Asi ma piłkę, dla Bartka - sanki i figurówki dla Zuzanki. Kasi książeczkę da z obrazkami i lalkę Barbie z ubrankami. Dla Krzysia ma czapkę i rękawiczki, Bliźniaczkom z Płocka da dwa szaliczki. a dla Jędrusia z Zakopanego ma narty i piękne klocki lego. A kiedy rozda już prezenty, Wraca do nieba uśmiechnięty. Choć może czasem przykro świętemu, że nikt prezentów nie daje Jemu. http://www.fotoik.pl/pelne.php?id=483101 http://dano2005.wrzuta.pl/audio/lRLmpuN8zz/anna_jurksztowicz_-_zima_lubi_dzieci :-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie pozdrawiam Oazę i jej bywalców , życzę miłego weekendu i rodzinnego 2 Adwentu ... Jutro zapalimy już " świeczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di
Jak dobrze wiecie SWIETY MIKOLAJ chodzi po swiecie Dzwiga swoj worek niezmordowanie I kazdy swoj prezent dostanie A kiedy rozda juz prezenty Wraca do nieba usmiechniety Choc moze czasem przykro swietymu Ze nikt prezentow nie da jemu DUZO PREZENTOW i udanej Soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha...
Już Mikołaj, grzeje sanie, Czego pragniecie, niech się stanie... Każde z marzeń, skrytych w głębi, Święty Mikołaj może spełnić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha...
7 grudnia - Jutro:) Na święty Ambroży poprawią się mrozy # Święty Ambroży zimy przysporzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani !! No i mieliśmy mikołaja, właśnie wyszli moje dzieci , przynieśli mi słodycze , owoce i papucie cieplutkie, a od wnuczki dostałam Mikołaja kilogramowego :-D co ja z ta czekolada teraz zrobię??? Oj naśmieliśmy się z tego mikołajka, znacie to miała baba mikołaja i ciągała go za ........ Oj ta moja synowa to taka śmieszka:):) ja dzieciakom prezenty rano przez posłannika mojego wysłałam , oj dziękowali i wycałowali mnie za to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria...
``۞````````` ```````````````,*,*,```````` ``````````````,*,*,*,``````` `````````````,*,*,*,*,`````` ````````````,*,*,*,*,*,````` ```````````,*,*,*,*,*,*,```` ``````````,*,*,*,*,*,*,*,``` `````````,*,*,*,*,*,*,*,*,`` ```````````````||||````````` Puk, puk, puk Mikołaj puka! Miejsca na prezenty szuka... BĄDŹ WIĘC GRZECZNY, LECZ NIE ŚWIĘTY, A DOSTANIESZ SWE PREZENTY!!! POZDRAWIAM WBW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria...
$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ._$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$____$$ .___$$$$$$$$$$$$$$$________$$ ____$$$$$$$$$$$$________$$ ______$$$$$$$$__________$$ ______$$$$$$__#♥#♥____$$ ______$$$$$$__##♥#__$$ ________$$________$$ ________$$____$$$$ ________$$$$$$ DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria...
.................. _......._ ................ .~...........`~. ..?..,_..... / ...................`, .,_?..'-.., ?......... _.'`~.~./ ...?'-.-,._...`{._,}........ -.( ...... '....`-.`?..-.-,.___.. -'_ ....... '._`../........... |_ _.{@} ............ / ...........`.|-.....Y ........... / .......?..... /.....|/ ......... / ...........'-...-;..._ ........_? ................ ..`,?. ...... /... |`-.....___........ *``♥´´* *``♥´´**``♥ *``♥´´**``♥´´* *``♥ ♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*•BAJECZNYCH .¸♥♥¸.•*´¨`*•.¸♥ SNÓW WBW. (¯`•.¸.¤*¨¨*¤.¸.¤*¨¨*¤.¸.¤*¨¨*¤.¸.¤*¨¨*¤.¸.´

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Jaka piękne życzenia Mikołajkowe Ho ho ho ho ho ! A za 18 dni już wigilia... jak to szybko zleciało ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Zycze wam mikołajkowych snów👄 Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam was
Pozdrawiam wstystkich w oazie! życzę milej niedzieli WBW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam was
Bajm - Wieczna zima Nie pragnę nieba Kiedy jesteś blisko Pragnę Ciebie Ocean wielki Oczu Twoich błękit Pragnę Ciebie Tak pragnę Wiem że szukasz gdzieś Ciągle nowej miłości Ale gdy wracasz do mnie znów Nie potrzebuję snu Wiem co o Tobie Mówią ludzie Tej nocy będziesz mój Zima Wieczna zima Jak wytrzymam jej chłód Z każdą chwilą Serce zmienia się w lód Nie pragnę słońca Kiedy jesteś blisko Pragnę Ciebie Tak pragnę Nie wiem już Nie wiem Skąd ta miłość we mnie Pragnę Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja Ba daba du
______xxxx_________xxxx ______xxxxxxxx _____xxxxxxxx ____ xxxxxxxxxx ____xxxxxxxxxx ___ xxxxxxxxxxxxx _xxxxxxxxxxxx ___ xxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx ___ xxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxx ____ xxxxx**POZDRAWIAM**xxxx _____ xxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxx ______ xxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx _________ xxxxxxxxxxxxxxxx ___________ xxxx xxxxxxxx _____________ xxxxxxxxx ______________ xxxxxx _______________ xxxx _______________xxx ______________xx _____________x ___________x ________B ______U _____Z ___I ___A ____C ______Z ________K _________I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutno w naszej oazie ,a le pewno siedzicie przy ciasteczkach i kawie . Ja właśnie dopiłam kawkę i biorę się za koszule już przeschły najpierw je muszę skropić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×