Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Pragne zalozyc topik dla pan, ktore lubia poezje, kwiaty, wspomienia... Uwielbiam piosenki z mojej mlodosci:) Pasjonuje sie literatura piekna i lubie ludzi smialo stapajacych przez swiat. Rozumiem, ze w zyciu realnym to nie dla wszystkich jest tak latwo. Ale tu w swiecie wirtualnym kazdy moze byc soba... Nie mysle naruszac intymnosci zadnych pan, dlatego nie obowiazkowe sa tu adresy mailowe czy podawanie nr.GG O tym zdecydujemy same, ewentualnie podejmniemy taki temat... Mile kolezanki! Niech ten topik bedzie nasza oaza.. Bedziemy tu wpadac na jesienna herbatke czy poranna kawe... A nawet noca gdy meczy bezsennosc :-D Ja osobiscie kocham wszystkie pory roku i doceniam ich magie i piekno... Wiec zapraszam i zycze spedzania tu duzo radosnych chwil.. Saro to bedzie naszym mottem 👄 \" Śmiej się wśród ludzi Płacz tylko w ukryciu, bądź lekka w tańcu lecz nigdy w życiu.\" \"Pozegnanie lata\" Po niebie płyną chmury Wiatr zrywa liście z drzew. Unosi je do góry W nich brzmi jesienny śpiew. Po lasach barw tysiące Na polach stada wron. A gdy zaświeci słońce Czuć siana miłą woń. Lato od nas odchodzi Bardzo jest nam go żal. Za rok powróci znów Z zielenią traw i mchów. ELZBIETA OPALINSKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesienna kobieta
Ciesze sie bardzo , ze mozemy tu wpadac i pisac :) HURAAAAAA! Bylam u stylistki i ona stwierdzila, ze naleze do kobiet jesiennych ... Tak naprawde to kazda pora roku ma swoje uroki ! CZTERY PORY ROKU Lato jagód lipcowych ma smak. Żółte liście gna jesienią wiatr. Wiosną śniegi spływają już z gór, A na szybach zimą kwitnie mróz. A ja lubię mroźną zimę I puszysty śnieg. Kocham narty; Dla mnie zima najpiękniejsza jest. Ktoś tam lubi zimowy zły wiatr, Kiedy rzeki już pokrywa kra. Drugi woli przed siebie wciąż iść, Gdy jesienią czerwienieje liść. A ja lubię tylko lato Wśród słonecznych plaż. Lubię pływać; Dla mnie lato najpiękniejsze jest. Jeden lubi gdy wiosną ze snu Znów się budzi rzek wezbranych nurt. Inny woli lipcowych dni blask, Kiedy miodem pachnie cały las. A ja lubię Wszystkie cztery pory roku, bo Każda z nich: Wiosna, lato, jesień, zima - Przypomina mi Ciebie. Pomysle nad nowym NIKiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesienna kobieta
Czy bede mogla wklejac tu wszystkie ulubione piosenki i wiersze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesienna kobieta
Dziekuje👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO JUTRA🖐️ http://www.extension.iastate.edu/newsrel/reiman/chrysanthemum.jpg http://www.mun.ca/botgarden/images/content/55-574072815.jpg J e s i e ń :( Rano mgła świat przykrywa, a w południe wiatr się zrywa. Wieje wietrzyk wju, wju, wju, aż brakuje wszystkim tchu. Z drzew spadają złote liście to już jesień oczywiście. Lecą liście szu, szu, szu, w całym świecie pełno dżdżu. Chmury rozsiewają deszcze z parasolką chodzą świerszcze. Pada deszczyk kap, kap, kap, smutny ten jesienny świat. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie ciesze Zlota... Ooooooo ! Jok tu milo i przyjemnie.. Wiecie co? Zaraz zaparzę pyszną herbatkę owocową :-D Wycisze sie troszke i odpoczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze byc malinowa? http://www.eherbata.pl/www/media/files/dzbanek.jpg Jest wspaniala na jesienna pogode i niepogode:) Owoc maliny wykazuje działanie napotne i przeciwgorączkowe, pobudza funkcjonowanie gruczołów potowych. Ma również działanie moczopędnie, oczyszczające, antyreumatyczne oraz odżywcze, przeczyszczające, wzmacniające żołądek i witaminizujące. W medycynie ludowej stosowany były w bakteryjnych i wirusowych chorobach przeziębieniowych przebiegających z podwyższoną temperaturą. Skutecznie wzmacnia przy objawach awitaminozy organizmu, w szkorbucie i paradentozie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wam się musi nudzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Mogę się przyłączyć? Ja też uważam, że każda pora roku ma swój urok, no bo: W zimie tańczące, białe płatki:) Na wiosnę słodki zapach kwitnących kwiatów. W lecie gorące promyki słońca... No i nieoceniona jesień, mieniąca się paletą złoto- czerwonych barw:) Aż chce się żyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mily topik
Ja mam 38 lat i kocham wszystkie cztery pory roku... Czy moge wpadac? Polska Złota Jesień http://members.chello.pl/m.dymitruk/fociak/2004_10_24_001.jpg Białą mroźną zimę http://www.dkuki.za.pl/rzezima.JPG Soczysta zieleń wiosenną http://kaplan.cba.pl/images/wiosna.jpg I Letnie upaly :) http://www.bialogora.net/bialogora_wypoczynek_nad_morzem.JPG Czy moge?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bez pytania wpadajcie i czujcie sie tu dobrze:) Bez wzgledu na plec i lata :-) Ladny ten twoj wstep mila kolezanko🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mily topik
Dzieki Saro 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfsfef
Mam dla was radę, chociaż banalną. Zróbcie to co ja za moment. Ruszcie się sprzed kompów, bo one miksują złotą jesień z gadaniem dzieciaków o penisach, reklamami kredutów, wiadomościami o wyborach i czym tam jeszcze żyje net i idźcie do lasu. Pogoda dziś chyba ładna w całym kraju i sprzyja spacerom. Wiecie co ostatnio widziałam w lesie? W starym, złamanym pniu podziwiałam jakby mikrokrainę inkrustowaną porostami, mchami, w tym niesamowitej, żółtej barwy roślinką i z paprotką jak krzewem w kotlince tego pnia. No niezwykły widok... Taki ogród elfików. I pachnie w lesie grzybami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Jestem pod wrazeniem, zawsze myslalam o takim topiku:) Zlota jesienio, jestes super... Tylko mam problem z Twoja odmiana:) Mysle, ze my sie juz troszke znamy ... Pozdrawiam wszyszkie panie na tym topiku i zamierzm pozostac tu z Wami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mily topik
Wstydz sie, ja do lasu na inwalidzkim wózku ... Nie wiesz co czynisz i uszanuj tu cisze ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawialam sie Saro, dlaczego ludzie sa falszywi zawistni i zazdrosni... Podłość ludzka nie zna granic.... Ludzie są dla siebe wilkami. Dlaczego? Jakie trudno znalezc odpowiedz... Ale to szeroki temat, nie mam dzis glowy na takie dyskutowanie... Pozegnam was bo czas na kolacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta tra
To forum jest trochę zbyt ordynarne na tak wrażliwe wątki. Miłośniczki i miłoścników poezji zapraszam na www.poezje.hdwao.pl Przy okazji są tam piękne kartki z cytatami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosenka, dlaczego? a no dlatego, że ludzie zatracili się w tym świecie. zatracili podstawowe wartości moralne, tylko po to by gnać przed siebie, ale za czym? po co? w imię czego? :) masa pytań jeszcze mniej odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina. W
Ja tez zaraz poczytam ten topiczek ... Tylko naleje sobie tej pachnacej kawy... Czy dam rade obsluzyc ta maszynke hahaha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina. W
Huraaaaaaaa! Dziekuje smaczna ta kawusia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×