Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość KKKKKKKKKKKK
Pięknie wam pograłam na dobranoc... miłego wieczorku ... 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKKKKKKKKKK
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 I MNIE SIĘ MARZY WIOSNA... 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarosław Iwaszkiewicz: Nim przyjdzie wiosna Nim przyjdzie wiosna, nim miną mrozy, w ciszy kolebce - nade mną sosna, nade mną brzoza witkami szepce. Szepce i śpiewa niby skrzypcowa melodia cicha, melodia nowa, której nie słychać, która dojrzewa. Tak się zapadam jak w śniegu puchy w jesienne liście i tylko duchem słucham i badam czy noc nadchodzi czy świt się rodzi, czy rzeczywiście? I tylko przez sen wyciągam ręce - to mnie nie budzi, nie chcę nic więcej – bo wiem, że jestem w nieskończoności, w morzu miłości do ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytam Was .
Oj jak fajnie poczytałam o kosmetykach dla kobiet dojrzałych... Dzieki listeczku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytam Was .
nawet wybrałam sobie cień matowy w kolorze beżu i wodę markowa... Jutro polatam po mieście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytam Was .
Spijcie słodko już tez mi się buzia drze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytam Was .
Aaaaa aaaaa kotki dwa... Lalalalallalallalalal kołysanka DOBRANOC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janosik...
dziewczyny , dlaczego ostatnio tak tu cichutko ? Piszcie coś.czytam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janosik...
Lady Nancy Astor: Winston, gdybyś był moim mężem, to zatrułabym Twoją herbatę. Winston Churchill: Nancy, gdybyś była moją żoną, to bym ją wypił. — Winston Churchill

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janosik...
Przykro mi ale nie wychodzi mi wysłanie wierszyka na tej walentynce... Wiec wszystkim dziewczynkom z oazy życzę z okazji walentynki dużo miłości i serca od ukochanych osób... Z pozdrowieniami Janosik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteśmy janosiku :) żyjemy i wpadamy kiedy czas mamy... za życzenia dziękujemy to znaczy ja i moje koleżanki. myślę , ze się nie pogniewają iż podziękuję w ich imieniu...:-D Serduszka tez piękne , naprawdę jesteś miły...A ja tak od siebie dam ci buziaka w policzek a nawet dwa:-D ha ha ha .👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sobotę de na zabawę do klubu seniora zaprosił mnie kolega, już zaklepałam sobie koleżankę mojej wnusi, by uczesała mnie i zrobiła wieczorowy makijaż , ona jest kosmetyczka , ale już pewnie pisałam wam o niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżanki i koledzy pożegnam was , bo bede oglądała mój program w TV.. Miłych snów życzę...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di
Witam wszystkich i zegnam.:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di
Miłych snów ! WBW !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×